Yeni sezonun favori sneaker modelleri | Melekler Mekanı Kadınlar Melektir

Yeni sezonun favori sneaker modelleri


2016 sneaker modelleri

2016 modelleri

2016 sneaker modelleri oldukça popüler bir hale gelerek günümüz de birçok bayanın dolabının demirbaşı olarak yer almaya devam ediyor. Biz bayanların tutkunluğu aşikar… Günlük ve özel günlerin yanısıra mevsimine göre kullandığımız modelleri kıyafetlerimizi tamamlayan kombinler oluşturmamazı da olanak sağlıyor. Daha önce ki yıllar da genellikle spor yapan bayanların ayakların da görmeye alışkın olduğumuz sneaker ayakkabı modelleri artık araların da birçok ünlü bayanların da bulunduğu kişiler tarafından kullanılıyor. Spor ayakkabılar artık yalnızca spor kıyafetlerle ve spor salonlarında kullandığımız parçalardan değiller. Moda sektörünün odak noktası kabul gören ,sokak stilinde artık spor ayakkabılar olmazsa olmazlardan. Topuklu ayakkabı giymeyi pek sevmeyenlerin gözdesi olan bu tür ayakkabı modelleri ile günlük hayatınız da ayaklarınız oldukça rahat ederken siz de tarzınızı konuşturmuş olacaksınız.
Özellikle son dönemlerde herkesin ayağında görmeye alıştığımız sneaker ayakkabılar sizin tüm havanızı aniden değiştirip,tarz görünmenize vesile olabiliyorlar. Üretici firmalar talep karşısın da spor ayakkabı modellerini andıran oldukça farklı sneaker modellerini tasarlayarak koleksiyonlarına dahil ederek bayanların beğenisini kazanıyor.

sneaker ayakkabı kombinleri

sneaker ayakkabı kombinleri

Dev markalar bu kadar rağbet gören sneaker akımına kayıtsız kalmayarak ,kendi markalarınca modeller üretmeye ve değişik tasarımlarını ortaya koymaya başladılar.
Bu sezonda kış aylarında olmamıza rağmen beyaz sneaker’lar trendlerin başına geçmeyi başardı.
Beyaz’ın karşıtı siyah deri modellerde her mevsime uygun olarak üretildiklerinden oldukça tercih ediliyorlar.
Yeni sezonda beyaz, siyah mürdüm ve bordo tonlarına sahip trendlerde olacak değerli takipçilerimiz,şimdiden bu dört renkten bir tanesini edinmenizi tavsiye ediyorum.Bu tonlardaki sneaker modelleriyle kış aylarına oldukça uyum sağlamış olacaksınız.

sneaker ayakkabı modası

sneaker ayakkabı modası

Gördüğünüz üzerine artık sneaker ayakkabı modelleri sadece eşofman altlarına kullanılmıyor. Giydiğiniz etek altına, yırtık bir kot yada pantolon altına olduğu gibi daha farklı kıyafetleriniz ile de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Piyasa da farklı markaların koleksiyonların da yerini alan sneaker ayakkabı modellerini markalarına göre değişik fiyat aralıkları ile satın alabilirsiniz.

Dekoratif Yastık ve Minder Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız

Hamile Kalmak İçin Ne Yapmalıyım Tıklayınız

Paylaşım

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Ayakkabı

Flo Bayan Ayakkabı 2017 Modelleri Yaz Sezonu Özel

Flo Bayan Ayakkabı 2017– Sıcak havalar biraz biraz kendini hissetirmeye başlamışken aslında henüz yazlık kıyafetleri giymeye cesaret edemediğimiz şu günlerde hanımların özellikle çok hoşuna gidecek bir yazı hazırladım. Yazlık ayakkabı almayı düşünenlere acaba bu yaz ne giysem nasıl bir tarza girsem diye düşünenlere Flo yeni sezon ürünlerini hemen paylaşmak isterim. Özellikle sandaletlere ilgi çok fazla.

2017 İlkbahar Yaz Bayan Ayakkabı Modasına Şöyle Bir Göz Atalım mı?

2017 İlkbahar Yaz Bayan Ayakkabı– Hanımların modasını sıkça takip ettiği bölümlerden birine geldik. Ayakkabılar tabii ki yaz kış ilkbahar sonbahar olmak üzere bu konuda sıkı takipte olan bayanlara özel 2017 bayan ayakkabı modasında neler var şöyle bir inceleyelim. 2017 bahar aylarında olduğumuz şu günlerde ayakkabı modası ile ilgili hanımlara ithafen bu yaz ayaklarda hangi modelleri

Bayanlar İçin New Balance Yeni Sezon Modelleri

  Son yıllar da büyük çıkış yapan new balance ayakkabı modelleri bayan, erkek ve çocuklar için tasarlanan farklı renk ve modeller ile trendler arasın da olmaya devam ediyor. Amerika Boston’da yıllar önce ayakkabı tabanlığı şirketi olarak kurulan ve 1970’li yıllarda özel bir ayakkabı şirketi haline gelip ayakta çalışanların ayak sağlığı için üretime geçen New Balance

Bu yıl bayan bot modelleri oldukça iddialı !

Kış mevsiminde hepimiz ayaklarımızı sıcacık tutmasını istediğimiz ve ilk ayakkabı tercihimiz olan bilekten kesim botlara diğer modellerden daha çok yöneliyoruz.Bot alırken temel ihtiyacımız olarak,su geçirmemesi ve gün boyu ayaklarımızı üşütmemesi ve rahat olması.Biz kadınlar bu saydıklarımızı göz önünde bulundursakta trendlere illa ki bakıyoruz yani modeli es geçmiyoruz. Uzun bir süredir ayakkabı modasının trendlerinden biri olan

KimdirMelekler Mekanı

Paylaşım
luletasi