Yenidoğan Bebek Örgü Modelleri Mini Minnacık

Yenidoğan Bebek Örgü Modelleri– Özellikle küçük çocuklara süveter, kazak gibi kıyafetleri giydirmek zordur. Bunun için tasarlanmış omuzdan ve yandan düğmeli bu süveterleri çok bağeneceğinizi düşünüyorum. Süveterin yapımı yine çok kolay düz ve haroşa örgüden. Buyurun süveterin detaylı anlatıldığı açıklamalı videomuz. Özellikle yenidoğan bebekler bilirsiniz minicik olurlar nihayetinde 3.5 kilo bir bebek dolayısı ile kıyafette giydirmek güç olabiliyor. Onun için yeni doğan bebekler için kolay giydirilebilecek onu rahatsız etmeyen kıyafetler seçmek önemli. Hatta el örgüsü ise ona göre kolaylaştırıcı yönleri olmalı.Peki yenidoğan bebekler için neler örülebilir. Örneğin kolay giydirilebilecek yelek süveter uyku tulumu olabilir hatta beresi tulumu yeleği ile bir takım da örebilirsiniz. Eğer yakınınız yakında doğum yapacaksa böyle bir takım harika olurdu doğrusu. Özellikle hemen aşağıda bulunan yenidoğan örgü zıbın hem kolay örülebilecek hem de kolay giydirilebilen bir model olduğunu söylemek isterim. Sizi de hiç uğraştırmadan bebeğinizi de rahatsız etmeyecek bir süveter modeli.


Yenidoğan bebekler için öreceğiniz örgülerin ipini de yumuşak bebeğinizin cildini incitmeyecek iplerden tercih etmelisiniz buna en uygun bebek yünleridir. Bebeğinizin cildi çok hassastır bu yüzden bu çok önemli. Yenidoğan bebekler için özellikle daha küçük yumuşak kıyafetler örmeye özen göstermeli. Kolay giydirilebilen tek düğmeli bir yelek olabilir bereler olabilir alttan çıtçıtla giydirilecek zıbın olabilir yine uyku tulumu kundak örgüden yapılabilir. Hazır modellere göre daha sağlıklı olur bebekler için hem. Örgü sever hanımlar dilerseniz buradan tığ işi bebek örgülerini inceleyebilirsiniz. Bebek örgüleri her zaman ilgi çekicidir siz de kolayca örebilir dilerseniz hediye dilerseniz satış yaparak para bile kazanabilirsiniz.

Alt üst resimdeki gibi beresi yeleği patikleri ile bir takım da örebilirsiniz. Modellerimize bakarak daha kolay yenidoğan örgüleri siz de yapabilirsiniz hanımlar. Yazımızın en sonunda bir yenidoğana uygun örgü modeli olan kolay kullanıma sahip örmesi de kolay bir süveter modelini videomuzdan izleyebilirsiniz. Derya baykal farkı ile bebek süveter modelini siz de örebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir