Yılbaşı gecesi için saç örgüsü modelleri

örgü saç modelleri
örgü saç modelleri

Örgü saç modelleri yıllardır bayanların vazgeçilmezleri arasın da yer alarak günümüze kadar gelen farklı tasarımlar ile bayanları hem günlük hem de özel günlere hazırlıyor. 2016 trendlerinin saç modasında oldukça iddialı olan örgülü saç trendi hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Araların da birçok ünlü bayanların da yer aldığı kişiler özel davetler de farklı saç örgüsü modellerini tercih ediyorlar. Kullanım olarak da oldukça rahat bir olanak sunan örgü saç modelleri özellikle dağınık topuz modellerinde de sıklıkla tercih ediliyor.
En güvenilir ve trendlerin başlamasına yol açan kırmızı halı ünlüleri olarak tabir ettiğimiz Hollywood ünlülerinin yeni sezonda ortaya çıkan örgülü saç modellerinden ilham alacağınız kanaatindeyim.
Yılbaşı gecesinde uzun saçlı hanımların kullanabileceği gevşek toplanmış denizkızı örgü modeli dağınık şekilde örülen ve saç kesiminde kahkül varsa ideal bir örgülü saç modeli olabilir.
Yılbaşı gecesinde cool görünmek isteyen bayanlar için ise dokulu yan örgü diye tabir edilen karmaşık örgülerden oluşan dokulu  yan örgü modeli,gevşek bir doğal yan örgü ile size ayrı bir stil katacaktır,makyaj olarak bu saç modeline altın yaldızlı parlayan bir makyajı tercih etmelisiniz.

örgülü sarı saç modeli
örgülü sarı saç modeli

Klasik örgülü updo olarak bildiğimiz,kabarık örgülü saçlar ise yine yılbaşı ve özel partilerde kullanılacak saç modellerinden biri.Bu saç örgüsü modelinin de ,zarif ve sofistike olduğunu söyleyebilirim… Yılbaşı gecesi için saçını örgü yapmak isteyen bayanlar için hazırladığımız görsel galerimizi gezerek fikir edinebilirsiniz. Daha önce sizler ile fransız saç örgüsü modası hakkın da bilgelir paylaşmıştık. Hatta konumuz için de yer alan fransız şelale saç örgüsü yapılışı hakkın da videomuzu da paylaşarak evde kolay bir şekil de şık bir örgü saç modelini sizlere yapılışını aktarmıştık. Konu ile ilgili linke burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Daha önce melekler mekanı forum sitemiz de ilgili bölüm de yer alan saç kategorisin de deniz kızı saç örgüsü modellerini paylaşmıştım. Merak edenler buradan ilgili konuya ulaşabilirlertrend örgü saç modelleri
trend örgü saç modelleri

Şimdi de sizlere evde kolay ve pratik bir şekil de yapabileceğiniz bohem saç örgüsü yapılışına dair ilgili vidoyu paylaşıyoruz.

Çarpıcı ve Göz Alıcı Gelin Saçı Modelleri İçin Tıklayınız

Abiye Saç Modelleri İçin Tıklayınız


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir