Yükselen trend: çan kollu bluzlar

Çan Kollu Bluz Örneği

Değerli melekler mekanı takipçilerimiz,moda’yı adım adım takip eden sitemizde sizlerle en yeni trendleri paylaşmaya özen gösteriyoruz.Geçtiğimiz sezon ön plana çıkan çan kollu bluz diye tabir ettiğimiz,bizlere nostalji yaşatan 1970’lerin modası olan bu bluzlar bohem stiliyle karşımıza çıkarak popüler olmuştu.Yeni sezonda ise çan kollu bluzlar ,boho dediğimiz elbiselerle karşımıza daha çok çıkacak.Çan kollu bluzları,günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz.Ofis ortamında kullanmak isterseniz ,kalem etek üzerinde denemenizi tavsiye ederim.

Çan kollu bluzlar dar pantalonlar ile kombin edilirse sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir.Yani çan kollu bluzların altına dar giymeye özen gösterin ..Çan kollu bluzlar yaz aylarında keten ve şile bezi kumaştan giyilirse sizi daha da cool bir havaya sokacaktır.


Moda akımının bize izlettiği yola bakılırsa çan kollu bluzlar yaz aylarında nakış işlemeleri ile popüler olacak.İlkbahar aylarında ise çan kollu bluzları ,dar yüksek bel skinny pantalonlar ve kalem etekler ile giymenizi öneririm.

Kişinin kendine yakıştırdığı moda’dır bu fikri bizlerde onaylıyoruz.Çan kollu bluzları,dar jean pantalonlar ,boy friend dediğimiz pantalonlar ile de giyerek oldukça havalı görünebilirsiniz. Aşağıda sizler için bir tane örnek sunuyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir