Yükselen Trend : Kloş Etekler altın çağını yaşayacak

Kloş etek kombini

Değerli melekler mekanı takipçilerimiz,etek modası bildiğiniz gibi oldukça revaçta,özellikle önümüzdeki sezon da kloş etekler trendlerde olacak. Etek modası zirveye tırmanırken ,yeni sezonda daha da trendleri zorlaması beklenen arasında kloş etekler var.Kloş etek modasını Gucci bu sezonda yayarak önümüzdeki sezonlarda da altın çağını yaşatacak.Kloş eteğin kendine has bir çekiciliği var,uzunu kısası,midisi hepsi kendi modeline göre farklı bir tarz yaratabiliyor.

Ünlülerden Victoria Beckham ,kloş etekte romantik stil tercih edenlerden.Beckham’ın etek tutkusunu bilmeyen yok,her model eteği kendine uyarlayan Beckham kloş etek modasına hemen ayak uyduran ünlülerden oldu.Dev markalardan Proenza Schouler, Celine ve Altuzarra defilelerinde kloş eteğe oldukça önem verdiler.Burdan da anlayacağınız üzere kloş etek gerçekten bu yıl altın çağını yaşamaya aday görünüyor.


Kloş etek giyerken düz renkte tercih ederseniz,basenlerini gizlemiş olursunuz,desenli kloş etekler sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir.Kloş etek kendisi bol ve genelde dökümlü olduğundan üzerinize dar bluz ve gömlek gibi parçalar seçilerek giyinilmelidir.

Kloş eteklerde ayakkabı sınırlaması yok,dilediğiniz ayakkabı modelini,çizme,sandalet,topuklu hepsini kullanabilirsiniz.. Ve mutlaka belirgin bir aksesuar kullanmanızı öneririm.Saç modelinizi,bluzunuzu ve kloş eteğinizi baz alarak tabi ki… 2016 ve 2017 yılında kloş etekler altın çağını yakalayacak duyduk duymadık demeyin değerli melekler. Şimdiden gardolaplarınızda bu etekler için güzel ve geniş bir yer açmaya başlayın derim sizlere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir