Zemin dekorunda zevkler ve tercihler

Koyu renk parkelerde kimilerinin zevklerinde tercih olabilmektedir.

Parkeler bir evde en sık kullanılan zemin örneklerini ortaya koymaktadır. Pek çok kişi için olmazsa olmaz kabul edilebilecek zemin görünümlerinden öneriler ile evinizde kusursuz bir güzellik arıyorsanız zemin dekoru ile ev ortamındaki tüm ayrıntıların bütünlük göstermesi konusuna özen gösterebilirsiniz. Koyu renk parke modelleri ile üst resimde yakalanan renk uyumu ve dekor zenginliğini odanızda görmekten keyif alabileceksiniz. Yeni trend koleksiyonlarda renk seçimi konusunda da zenginleşen kataloglara göz attığınız zaman gri ve tonlarına ulaşabilmek mümkün. E hal böyle olunca üste pek çok kişinin hayran kaldığı bu oda dekoratifliğini yakalayabilmek mümkün olabilecektir. Koltuklarla son derece uyumlu olan bu zemin dekoruna bayılacağınızın garantisini verebilirim.

Açık renk odalar ile açık renk zeminler bütünlük oluşturabilecektir.

Oda dekorasyonunuzda renklere önem veriyorsanız buyrun buraya. Zemindeki bir üstteki görünümün bir açık rengi ile karşınızdayım. Bulduğum örnek genel itibari ile oda dekorunda aydınlık görünümler görmek isteyenler için kaçırılmaz bir örnek. Açık renkli duvarlar, zemin ve genel hatlar ile üstteki gibi bir odada geçirdiğiniz zamandan büyük keyif alabileceksiniz. Uzun süredir hissetmediğiniz kadar özel duyguları hissederken iyi ki parke tercih etmişim diyerek temizlik konusunda da rahatlığın keyfini ölümsüzleştirebileceksiniz. Zemin dekoru ile yakalayacağınız özel tasarımda üstteki görünüm tarzı değişime yer açabilme ayrıcalığına hazır mısınız?Açıklı koyulu renk karışımını olduğu zemin dekorasyonu da bir başka güzeldir.
Açık renkleri seven biri olarak her zaman tercihim bu renklerden yanadır. siz de renklerin gücü ile oda görünümlerinizde başkalıklar oluştururken benim gibi açık renkleri kombine etmeden yana tercihte bulunabilirsiniz. Böylece her zaman içinizin rahat olduğu ve psikolojik olarak iyi olmasanız dahi bulunduğunuz ortamda kendinizi iyi hissedebileceğiniz ortam zenginliğine doyabilirsiniz. renklerin psikoloji üzerindeki etkisi ile ilgili bilgisi olanlar bu konudaki düşüncelerim konusunda ne kadar haklı olduğum konusundan emin olabilirler. Sizleri memnun edebilecek odadaki bütünlükler adına harekete geçerek kendinize en güzel oda ortamlarını hazırlamaya ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir