Pudra rengi 2016 bahar’ında abiye kıyafetlerde karşımıza çıkacak

Konuyu Paylaş

pudra rengi abiye
pudra rengi abiye

Her sene sezonuna göre farklı renk ve tasarım abiye modelleri, bayanları özel günlere en şık bir şekil de hazırlamanın garantisini veriyor. Abiye modeli ve rengin de öncelikle en doğru seçim için, vücut yapınız, yaşınız ve ten ile birlikte saç renginizdir. Bazen sizin çok şık bulduğunuz bir abiye rengi üzeriniz de sönük kalacak ve umduğunuz gibi durmayacaktır. Senenin abiye rengi trendlerinden biri olan pudra rengi abiye modelleri, özellikle esmer ve bronzlaşmış bir ten de oldukça şık duruyor. Doğru bir makyaj rengini de yakaladığınız da pudra rengi abiye modeli üzeriniz de sizin ışıltınızı yansıtacaktır.

Pudra renginin çocuksuluğu,masumiyeti, zerafeti tartışılmaz, kadının duru güzelliğini ortaya çıkardığını düşündüğüm pudra rengi 2016 yılı ilkbahar aylarında özellikle abiye kıyafetlerde boy göstermeye hazırlanıyor. Mezuniyet gecesi için yaşınıza uygun pudra rengi abiye elbise modeli için burayı tıklayabilirsinizDüğünlerin,nişanların,mezuniyetlerin ,kokteyllerin sıkça yapılır olduğu bahar aylarında şimdiden tarihi belli bir davete katılacaksanız,abiye kıyafetinizi pudra renginden tercih etmenizi tavsiye ederim. Biz bayanlar özel günler için bazen aylar öncesinden itibaren abiye modeli v erengi için mağaza mağaza dolaşır ve içimize sinen en beğendiğimiz abiyede karar veririz. Hem şık hemde moda bir renk abiye olsun diyorsanız o zaman senenin moda rengi pudra renkli abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Açık bayanlara olduğu kadar şıklığına önem veren tesettürlü hanımların giyim koleksiyonun da yerini alan tesettür pudra rengi abiye modelleri bayanların şimdiden beğenisini kazanarak özel davetler de boy göstermeye başladı diyebilirim.

pudra rengi abiye modelleri
pudra rengi abiye modelleri

Pudra renk abiye kıyafet giymek istiyorsanız ,sizi olduğunuzdan daha genç ve dinamik gösterecektir.Pudra rengi sadece bahar aylarına özgü bir renk olarak karşımıza çıkmıyor,kış aylarında giydiğimiz kabanlarda da oldukça sık tercih ediliyor,süet çizme ve botlar,özellikle çanta ve ayakkabıda pudra renginin hakimiyetine rastlıyoruz.Son yılların en popüler rengi diyebiliriz.


pudra rengi abiye kombinleri
pudra rengi abiye kombinleri

Gelelim pudra renkli abiye bir elbiseyi nasıl kombin edeceğimize,abiyeler genelde tek parça elbiseden daha fazla tercih edildiği için ayakkabı ve çanta seçiminizi kesinlikle gri yada gümüş rengi olarak tercih etmelisiniz.Pudra rengi bir abiye elbise taşlı ve gümüş renkli parlak ayakkabılarla oldukça ahenkli bir kombin oluşmasını sağlıyor.Gri tonlarını pudra rengi abiyenizle tamamlamak istiyorsanız koyu renkli grilerden uzak durmalısınız. Pudra Rengi eblise modelleri konumuza da ayrıca bakabilirsiniz.

Pudra Rengi Abiye Elbise Modelleri Pudra Rengi Abiye Elbise Modelleri Pudra Rengi Abiye Elbise Modelleri Pudra Rengi Abiye Elbise Modelleri Pudra Rengi Abiye Elbise ModelleriPudra Rengi Abiye Elbise Modelleri Pudra Rengi Abiye Elbise Modelleri Pudra Rengi Abiye Elbise Modelleri Pudra Rengi Abiye Elbise Modelleri Pudra Rengi Abiye Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir