Reem Acra 2016 Gelinlik Modelleri

Konuyu Paylaş

 

reem acra yeni gelinlik modelleri
reem acra yeni gelinlik modelleri

Reem acra gelinlik modelleri ile sizlerleyim. Dünyaca ünlü gelinlik markalarını sizler ile buluşturmaya devam ederken, düğün sezonunun da çok yakın da tamamen açılacağını hatırlatmak isterim.  Şu sıralar gelin adayları için tatlı bir koşuşturma devam ediyor. En önemli detaylardan biri olan gelinlik modeli seçimi birçok gelin adayı için belki de en zor kararlardan biri olarak yer alıyor. Gelinlik modelin de hem kalite, hem de marka olsun diyorsanız sizlere dünyaca ünlü gelinlik markalarından biri olan reem acra yeni gelinlik koleksiyonunu öneriyorum.Dev marka Reem Acra gelinlik  koleksiyonunu New York’ta gerçekleştirdi. Özellikle Amerika ve Avrupa’da oldukça popüler olan Reem Acra ülkemizdeki kullanıcı bayan sayısınıda her geçen gün artırıyor. Büyük marka abiyede olduğu kadar gelinlik tasarımlarında da çok başarılı bir marka.reem acra yeni sezon gelinlik modeli
reem acra yeni sezon gelinlik modeli

Gelinlik işlemeleri ve çekiciliği ön plana çıkaran tasarımlarıyla meşhur markanın 2016 koleksiyonuda görenleri kendine hayran bıraktı. Tasarımcı gelinlik modellerin de oldukça fazla dantel detaylarını tercih etmiş. Sıradışı ve farklı gelinlik tasarımları ile ün salan markanın yeni sezon gelinlik modelleri de bu çizgiden ödün vermeyen tasarımlardan oluşuyor. Dekoltenin de oldukça ön plan da olduğu tasarımlar dantel işlemeli detaylar ile görsel olarak zenginleştirilmiş. Transparan gelinlik modelleri ile de ün salan markanın yeni sezon koleksiyonu, farklı gelinlik modeli düşleyen gelin adayları tarafından beğeni kazanmaya devam ediyor. Ünlü modacı gelinlik modellerinin etek kısmın da nane yeşili ve uçuk pembe tonlarını hemen hemen her koleksiyonun da kullandığı gibi bu çizgiyi bozmayarak yeni sezon gelinlik koleksiyonuna da dahil etmiş. Ünlü markanın gelinlik modellerinin fiyatları ise haliyle pahalı ama isterseniz beğendiğiniz modeli Türkiye de bulunan gelinlik moda evlerine aynısını diktirebilirsiniz. Bu da tabi ki daha cüzi bir rakama çıkacaktır.

reem acra ilkbahar yaz gelinlik modelleri
reem acra ilkbahar yaz gelinlik modelleri

Her genç kızın rüyası tabiki evlenmek. Evlenecek olan kızlarımızın en çok merak ettiği tüm gelinlik modellerini, sizler için oluşturduğumuz Gelinlikler kategorisinde bir araya getirdik. Fransız, türk yapımı, ünmü markalara ait en güzel gelinlik modellerini tüm gelinliklerin tamamını bu kategorimizden bulabilirsiniz.


trend gelinlik modelleri
trend gelinlik modelleri

Dantelli Gelinlik Modelleri İçin Tıklayınız

Gelin Makyajı Trendleri İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares