Renkli mutfak dolaplarıyla göz alıcı mutfaklar

Konuyu Paylaş

Renkli mutfak dolaplarıyla göz alıcı mutfaklar
Kırmızı renkli mutfak dolapları enerjik ortam sunar.

Mutfak dekorasyonlarında çarpıcılık dolaplarla ortaya konur. dolap renginin enerjikliği ve dolap malzemesinin kalitesi ile mutfaklarda şık ortam zenginlikleri yakalanabilir. Kırmızı renkli mutfak dolapları ile bütünlenen beyaz ren üstte yeterli düzeyde bir konsept oluşturmuş. Mutfak dekorunda geniş alanı olmayanlara uyumlu olacak olan biraz l tipi mutfağı andıran dolap formu üstteki alana tam oturmuş. Bayanların en çok vakit geçirdikleri alan olan mutfaklarda enerjiklik bu renk ile olabildiğince ortama verilmiş. Beyaz duvar boyları, aydınlatma üniteleri ve şık mutfak ürünleri ile istenilen tam manası ile ortama adapte edilmiş.

Renkli mutfak dolaplarıyla göz alıcı mutfaklar
Kırmızı beyaz mutfak dolapları da son derece şık seçimler arasında olabilecektir.

Beyazın daha yoğun kullanıldığı üstteki dekorasyonda dolaplara araya renk katarcasına kırmızı uygulaması yapılmış. Ortamda daha ferah bir hava estiren yoğun beyaz mutfaktaki zamanınızı daha kaliteli geçirebilmenize yardımcı olabilecektir. Ankastre ürünlerin yerleştirildiği mutfak dolaplarında şahaneliğini elden bırakmayan modern mutfağı yansıtan dekora da bayılacaksınız. tıpkı İkea’dan bir esinti gibi duran bu mutfak dekoru pratikliği seven bayanların favorisi olabilecek. İçiniz rahat seçim gönül rahatlığı ile her mutfağa uyum sağlayabileceğiniz bu mutfak dolapları ile mutfakta kolay hareket edebilme özgürlüğü de yakalayabileceksiniz. Mutfakta el altında bulunduracağınız tezgah üstü ürünlerinizi yerleştirmede pratiklik elde edebilmeniz mümkün.Renkli mutfak dolaplarıyla göz alıcı mutfaklar
Beyaz dolap sevenler için ahşapla uyum bir başka olur.
Beyaz mutfak dolapları her renk ile uyumu yakalamanıza destekçi olabilmektedirler. Ahşap farklı tonları ile mutfakta samimiyetin bir simgesidir. Ahşap ve beyaz uyumunu ortaya koyan üstteki resimde ise beyaz dolapların sade kulp tasarımı da mutfakta dekor bütünlüğünü tam manası ile hissettirebilmektedir. Farklı dekor ürünlerine yer açan açık raf kısmının bulunuyor oluşu da mutfağa ayrı bir ahenk katmayı seven bayanlar için ideal bir görünümü sunuyor. Gerek kalın aynası gerekse açık bölmelere yerleştirilen pratik el altındaki mutfak eşyaları ile bu tarz bir mutfakta iş yapmaktan büyük keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz. Beyazın ihtişamını mutfağınızda hissetme fırsatını yakalamaya hazır mısınız? Farklı fikirlerim ile sizlere yardımda bulunmak adına yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares