Rüzgar Erkoçlar Evlendi Dünya Evine Girdiği Eşi Kim?

Konuyu Paylaş

Rüzgar Erkoçlar Evlendi- İşte bu akşamın skandal haberi. Eminim ki Rüzgar Erkoçlar yani Nil Erkoçlardı kendisi cinsiyet değiştirmeden önce. Nil Erkoçları cinsiyet değiştirdiği günlerden itibaren de sıklıkla takip ediyorum o kadar muhteşem bir değişime girdi ki tanımasam erkek olduğuna yüzde yüz inanırım yani. Çok büyük değişime giren ismini de Rüzgar diye değiştiren bu insan hatırlarsanız eskiden çok eskiden molped reklamı ile daha çok tanınmış dikkat çekmişti eskiden emret komutanım adlı dizide de oynadığını hatırlıyorum ki oradaki rolü ile daha fazla aklımda yer etmiş reklamına keza. Bir insan nasıl olur da kadın iken şahane güzel erkek olduğunda son derece yakışıklı olabilir ki?Ameliyat sonrası aylar içinde muhteşem bir değişim yaşayan Rüzgar Erkoçlar tam bir erkek edasında olup öyle davranmaya başlamıştı ki bir baktık ki sevgili bile yapmış kendine. Kısa bir süre içinde ise bu kızla nişanlandı hatta sosyal medyayı takip edenler varsa magazin haberlerinde de çıkmıştı gerçi. Tuğba Beyazoğlu nişanlısı güzel ve genç bir kız aynı zamanda yanlış hatırlamıyorsam güzellik makyaj alanında çalışıyor.


Dediğim gibi kısa bir süre önce kız isteme ve ardından nişan töreni aylar sonra ise düğün yapıldı. Düşünüyorum da acaba tuhaf gelmiyor mu o kıza bir erkek ile mi yoksa geçmişi bir kız olan insanla evlenmek? Bana tuhaf gelirdi açıkçası hani en azından evlense o kişiden çocuğu olamayacak bunun bilincindedir herhalde. Hatta çok iyi hatırlıyorum da ilk cinsiyet değiştirme ameliyatından sonra ses tonu hala Nil Erkoçlardı  bir süre sonra ses tonu erkekleşmeye başlamıştı.

Tabii bir yönden bakıyorum da zor bir durum. Hani kendini kadın iken erkek hissetmek ya da tam tersi zor bir durum olsa gerek. Bir de şunu düşünüyorum ki bu düşünce bende ağır basıyor Allahın sana verdiğini değiştirmek yanlış olarak düşünüyorum sonuçta sen kadın olarak dünyaya geldin bunu hangi makine hangi insanoğlu değiştirebilir ki? Onun için aslında böyle kişilerin cinsiyet değişiminden önce tedavi yollarını aramaları gerektiğini düşünüyorum bilmem yanlış mı düşünüyorum? Şimdi gelelim düğünde yaşananlara.. 2 yıldır birlikte olan bu süre içinde nişanlanan çift şimdi ise dünya evine girdiler. Hem sanat camiası hem akrabalarının da bulunduğu nikahta şahitler Cengin Semercioğlu ve Seren Serengildi. Düğün görkemli olmuş evet aynı zamanda gelenek göreneklere de bağlı gerçekleşen bir düğün olmuş. Gelinin evinden alınması beline kırmızı kuşak bağlanmasına kadar her şey gerçekleşmiş.

Valla ne diyelim aslında diyecek birşey de kalmamış bize. Allah bir yastıkta kocatsın artık. Bakalım daha neler göreceğiz.. Geçen haftada yapılan ve çok skandal olan bir düğün daha Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı düğünden kareler yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares