Şık perdeler ile yeni sezonda salonlarınız canlansın!

Konuyu Paylaş

2016 pembe ipli salon perdesi ile şık görünüm elde edebilirsiniz.
2016 pembe ipli salon perdesi ile şık görünüm elde edebilirsiniz.

2016 perde modelleri ile salonlarınızda dekor değişimi gerçekleştirmeyi düşünenler listesinde misiniz? Kaliteli bir salon dekorasyonu için salon perdelerinden faydalanabileceğiniz koleksiyondan biri olan üstteki gibi ipli salon perdesi modelini salon dekorasyonlarında görmeye hazırım diyorsanız pembe beyaz konseptine ne dersiniz? Dekorasyonda sık tercih edilen model uygulaması olan ipli perdeler ile edinilecek olan salon perde dekorunu sağlayıcı perde aparatlarını alarak farklı modelleri salonunuza adapte edebilirsiniz. Daha farklı renkler ve görünümleri edinebileceğiniz tasarımlar için yeni trend modasına uyum dağlayan görünümlere göz atabilir; salonlarınızda çığır açan dekor uygulamasına merhaba diyebilirsiniz.

Gösterişli salon perdesi ile lüks dekorasyonlarınızı bütünleyebilirsiniz.
Gösterişli salon perdesi ile lüks dekorasyonlarınızı bütünleyebilirsiniz.

Gösterişli salon perdesine ihtiyaç duyanlar üst resimdeki model sizin idealiniz olabilir. Osmanlı tarz dekorasyon uygulamasında bulunma tercihinizde lüks salon perdeleri ile harika bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Altın yaldızlı işlemleri ile üstteki görünüm ihtişam sağlayan salonlar ile ışıltılı görünümde tam bir uyum sağlayabilecektir. Siz de lüks dekorasyon isteyenlerdenseniz öncelikli tercihinizi bu modellerden yana gerçekleştirebilir; salon takımınıza uyum sağlayan Taç, Brillant gibi kaliteli mağazalarda 2016 sezon yeni salon perde kataloglarından da faydalanarak beğendiğiniz perdeyi evinizde görmeye başlayabilirsiniz. Tül perde seçiminde de şıklık katıcı unsurları bir arada barındıran seçimlerde bulunarak zenginliğin evinizde yer almasına zemin hazırlayabilirsiniz.Kırmızı perde seçimi ile odalarınızda sıcak ve renkli bir ortam sunumu yakalayabilirsiniz.
Kırmızı perde seçimi ile odalarınızda sıcak ve renkli bir ortam sunumu yakalayabilirsiniz.

Kırmızı rengin cazibesini ev dekorasyonlarınızda hissetme tercihinde bulunmayı istiyorsunuz? O zaman daha canlı ve sıcak bir ortam için üstteki kırmızı salon perdelerinden faydalanmayı denemeye ne dersiniz? Kırmızının şık ve iç ısıtan dekorasyonu gerçekleştirdiği gerçeği düşünülürse cazibeli salon dekorasyonları için üstteki beyaz ile uyum sağlayan perde seçimini yaparak farklılığa yer açıcı davranmanız mümkün olabilecektir. Oda görünümlerinde her ayrıntının bir bütün olduğu gerçeği düşünüldüğü zaman perdelerin önemi daha ayrı hissedilebilmektedir. O halde perde seçimini yaparken bu anlattıklarım haricinde sormak istedikleriniz varsa bana yorum bırakarak sizlere daha iyi yardımcı olabilmemi sağlayabilirsiniz. Sizlerin dekorasyon konusundaki sorunlarınızı gidermek adına daima burada olduğumu unutmayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir