SMS ile Kredi Başvurusu Yapılacak Bankaların Kredi Kampanyaları

Konuyu Paylaş

SMS ile kredi başvurusu, sms ile ihtiyaç kredisi, Denizbank, Vakıfbank, Odeabank, Qnb Finansbank- Dünyamızda artık her hizmetin, her ürünün, her malın, her ihtiyacın ve her gereksinimin bir de maddi karşılığı oluyor. Para hiç olmadığı kadar kıymetli ve değerli. Birde paranın ne zaman lazım olduğu da hiç belli olmuyor. Küresel bir dünyada yaşadığımız için hafta sonu da normal bir günmüş gibi sayılıyor. Haliyle sürekli işimizin başında olmamız gerekiyor. Bunun dışında para bulma noktası da bankalar olarak belirlenmiş.

VATANDAŞ SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU YAPMAK SİTİYOR

Ama gel gör ki, kredi başvuru süreci bir çok bankada işkenceye dönüyor. Hele birde sıra bekleme olayı yok mu, resmen canımızdan beziyoruz. Bir saat sıra bekliyorsun. ardından kredi hakkında bilgi alıyorsun. başvuru için belge topluyorsun. Sonra ayine sıra bekliyorsun ve bu şekilde sıran gelince de başvurunu yapıyorsun. Bundan sonra epeyce bir bekleme süreci geçiyor. En sonda da bir bakıyorsun ki onay verilmemiş. Vatandaş da artık SMS ile başvuru yapabileceği banka arayışı içerisinde.SMS İLE BAŞVURU YAPILABİLECEK BANKALAR

Çünkü SMS ile kredi başvurusunu ister evinizden, ister iş yerinizden, ister de hafta sonu gerçekleştirebiliyorusnuz. Bu yönüyle vatandaşa çok çok 60 kuruş kadar bir maliyete mal oluyor ama vakti ve zamanı da kendilerine kalıyor. Bankaya sadece onay geldiği takdirde parasını almak için gidiyor.Bizlerde yazımızın devamında SMS ile kredi veren bankalara yer vereceğiz.

VAKIFBANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Vakıfbank 63. kuruluş yıl dönümüne özel kredi kampanyası yapmış. Bu kampanya ile 90 bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. Kredi vadesi olarak da 3 ay ile 48 ay arasında tercih yapabilirsiniz. Faiz oranı ise kredi limiti, vadesi ve kredi tahsis ücreti isteyip etmediğinize göre belirleniyor. Ama genel anlamda en düşük faiz oranı %1,15 ve en yüksek faiz oranı ise %1,25 dir. Başvuru yapacaklar telefonunun mesaj ekranına aralarında boşluk olacak şekilde KREDI, Kimlik numarası, aylık geliri yazmaları gerekiyor. Ardında da  5724‘e mesajlarını yolluyorlar. (KREDI 44444444444 2250 )


DENİZBANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Denizbank’da her derde deva kredi kampanyası yapmış. Kampanyanın diğer adı ise cebimde kredi. Evrak ve kefil istemiyor. 48 ay vade gibi uzun bir taksit süresi imkanı da sunuyor. Alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı ise 55.000 TL dir. En düşük faiz oranı %1,60 olarak belirlenmiş. Başvurunuzu bir kısa mesaj ile gerçekleştirebiliyorsunuz. bunun için KREDİM yazıyorsunuz ve bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik Numaranızı yazıyorsunuz. Ardından da 3280‘e yolluyorsunuz. Cevabı 5 dakika içerisinde size geliyor.

ODEABANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Sevgili okurlarımız, odeabank’da sizlere sms ile kredi başvurusu yapma imkanı tanıyor. Odeabank’ın sunduğu kredi kampanyasının adı Nakit Nazır. 75 yaşına kadar müşteriler başvuru yapabiliyor. 10 bin lira krediyi 48 ay vade ile alabilirsiniz. Burada faiz oranını sizlerin kredi notu belirliyor. En düşük kredi faiz oranı %1,29 ve en yüksek kredi faiz oranı ise %1,79 dur. Başvuru yapmak isteyenler mesaj olarak NAKIT yazmaları gerekiyor. Ardından Vatandaşlık numaranızı yazıp 8444‘e gönderiyorsunuz.

QNB FİNANSBANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Qnb Finansbank online kredi fırsatı sunuyor. Ayrıca sms ile de bu krediye başvurabiliyorsunuz. Eğer müşteri iseniz onaylanan krediniz için bankaya gitmenize gerek kalmıyor. Çünkü hesabınıza yatıyor. 30 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Kredi vadesi olarak da en yüksek taksit sayısı 48 aydır. kredi skoruna göre faiz oranı belirleniyor. En düşük faiz oranı %1,20 iken, en yüksek kredi faiz oranı ise %1,59 dur. SMS ile başvuru yapacaklar sadece T.C Kimlik numaralarını mesaj metni olarak yazıyorlar ve 5030’a gönderiyorlar.

YAPI KREDİ BANKASI SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Yapı kredi bankası bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası ile sms ile başvuru imkanı tanıyor. Üstelik eğer müşteri iseniz, onay almanız durumunda paranız da hesabınıza yatıyor. Kredinin alt limiti 1.000 TL dir. Üst limit olarak da herhangi bir tutar belirlenmemiştir. Bu kampanyada da en uzun kredi vadesi 48 aydır. En düşük faiz oranı %1,19 iken, en yüksek faiz oranı ise  %1,45 dir. Faiz oranı kredi tutarı ve müşterinin özeline göre değişiyor. Sms ile başvuru yapacaklar aralarında boşluk olarak şekilde Bireysel, Kimlik nu, Aylık gelir yazarak 4411’e yollamaları gerekiyor.  (Bireysel 23123123123 2000)

Sevgili okurlarımız, sizler için 5 büyük bankanın SMS kredi kampanyalarını kısa ve sade bir dille sunmaya çalıştık. Oldukça fazla istifade edileceğine inanıyorum. Karar verme noktasında sizi yazımız ile baş başa bırakmak istiyorum. Yeni bir kredi haberinde buluşuncaya kadar hoşça kalın. Bu arada kredi notu düşük olanlar için, Kredi Notu Artırmak İsteyenlere Altın Tavsiyeler konulu bir tane de yazı derledik. Bunu okumanız özellikle de düşük kredi notuna sahip olanların yararına olacaktır

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares