Spor ayakkabı ve kalem etek kombinini hala denemediniz mi ?

Konuyu Paylaş

kalem etek ve spor ayakkabı kombini
kalem etek ve spor ayakkabı kombini

Kalem etek ve spor ayakkabı kombinleri ile sizlerleyim. Sevgili takipçilerimiz sizde ayak sağlığına önem veren bayanlardansanız ve her gün işe giderken ne giysem derdine muzdaripseniz,size kalem etek ve spor ayakkabı kombinini öneriyoruz.
İkisi bir arada olur mu ? demeyin ,gayet te şık oluyor. Siz giyiminizden taviz vermeyip,ayaklarınız da gün boyu rahat bir şekilde şişmeden ve ağrımadan günü geçirmenize sebep oluyor.

kalem etek nasıl kombinlenir
kalem etek nasıl kombinlenir

Kalem etek şıklığı ve spor ayakkabı harmanının rahatlığını henüz yaşamadıysanız , yağışsız günlerde mutlaka deneyin derim..
Sokak modasında fark yaratacak olan kalem etek ve spor ayakkabı trendi, oldukça hızlı yayılan trendlerden olacak.Hatta bahar aylarına kadar da , bu trend devam edecek …Daha önce sizler ile new balance bayan spor ayakkabı modellerini paylaşmıştık. Oldukça rahat ve şık duran bu ayakkabı markası ile kalem eteklerinizi kombinleyebilirsiniz.
Klasik ve spor tarzı bu iki zıt giyim modelini deneyerek, fark yaratın.Kalem eteği illa ki gömlek ile kombin etmek zorunda değilsiniz,kışlık çok tarz resimli switshirt’lerle de kombin ederek ,spor ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.kalem etek kombin modeli
kalem etek kombin modeli

Her sezon karşımıza farklı kesim modeller ve kumaş seçenekleriyle çıkan kalem etekler,bu sezon deri ve daha canlı desenlerle karşımıza çıkıyor.Bluz,gömlek,switshirt ve ince kazaklar ile kalem eteklerinizi kombinleyebilirsiniz. Kalem etek modellerini daha farklı şekiller de kombinlemek için fikir edinmek istiyorsanız burayı tıklayabilirsiniz.

kalem etek kombinleri
kalem etek kombinleri

Kalem etek modelleri özellikle çalışan bayanların vazgeçilmez bir etek modeli olmakla birlikte tesettürlü hanımların da gerek günlük gerekse özel günlerin de giydiği ve elbise dolaplarının demirbaş bir giyim ürünü olarak yer alıyor. Tesettür uzun kalem etek modelleri için bu linki tıklayabilirsiniz.


Tesettür Balık Etek Kombin Örnekleri İçin Tıklayınız

Tekbir Giyim Etek Modelleri İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir