Tesettür Gelinlik Modelleri 2017 Tasarımlarına Bakmaz mısınız?

Konuyu Paylaş

Tesettür Gelinlik Modelleri 2017– Evlilik, belki de ilk ve son kez yapacağınız bir şey. Onun için her genç kız bunun muhteşem olmasını illaki ister. Özellikle giyecekleri gelinliği de özenle seçmek isterler. Üzerlerine tam oturan eksiksiz tam hayallerindeki gibi gelinliği bulmak isterler. Aslında hiç bir genç kız da haksız değil onlar için çok özel bir şey bu tabii. Gelinlik ne model olursa olsun hepsi de kendine göre muhteşem üstelik hangi bayanın üzerine otursa o güzellik daha bir katlanıyor. Evlilik yolunda olanlar için 2017 yılının en güzel tesettür gelinlik modellerini sizlere sunmak istiyorum. Özellikle bu yıl prenseslere layık kabarık taşlı dantelli modeller dikkat çekiyor. Bir kaç örneği sizler için yazımızda sunmak istiyorum. Belki modeller size fikir verebilir kızlar. Artık bahara girdik havalar ısındıkça düğün dernekler de artacak.

Tesettür Gelinlik Modelleri 2017 Tasarımlarına Bakmaz mısınız?Hatta kızlar tesettürlü gelinliklerde farklı bir tarz arayanlara balık etekli gelinlik fikir oluşturabilir. Özellikle gelinliğinizi hazır değil de diktirmeyi düşünüyorsanız üzerine taşlarla harika süslemeler yaptırmak için saten ya da krep tarzı kumaşlar buna çok müsait. Gelinlik arayanlar sık eleyip sık dokuyanlar 1500TL den başlayan 4000-5000TL fiyata kadar çıkan hazır modeller de var. Tabii modellerde sade çok işlem görmeyenler daha uygun fiyatta olup daha fazla işlem görmüş detaylara işlemelere yer verilmiş modeller biraz daha fiyat artmaktadır.

Tesettür Gelinlik Modelleri 2017 Tasarımlarına Bakmaz mısınız?


Gelinliğinizin bu aşağıdaki gibi olmasını hayal ediyorsanız modeldeki gibi kuyruk kısımlarına güpürler ekletebilirsiniz böylece daha asil ve şık bir görünüm de elde edebilirsiniz. Bu tür modeller gerçekten çok şık duruyor ayrıca bu son yıllarda fotoğraf çekimleri için de ayrı bir güzellik katacaktır gelinliğiniz. Ömür boyu saklayacağınız fotoğraflarınızda herkes bu şık gelinliği görecek çocuklarınıza torunlarınıza da bu mutlu anınızı paylaşacaksınız. Yine bu yılın en gözde modelleri taş süslemeli modeller olacağa benziyor. Kabarık etekli prenses elbisesi tarzı örnekleri sık göreceğiz. Duvak olarak daha eski tarz örnekler şık gelinliklerle uyumlu olabilir.

Tesettür Gelinlik Modelleri 2017 Tasarımlarına Bakmaz mısınız?

Taşlı modellerde eğer gelinliğinizde kullanılan taşları türbanda da kullanılıp daha uyumlu şık görüntü yakalanabilir. Yine bu yılın tesettür gelinlik modellerinde tül güpürler de fazla yer alacağa benziyor. Bir 10 yıl öncesine kadar tesettür gelinlik modellerinde çok çeşit yoktu ama tesettürün de artmasıyla modeller daha fazla arttı ve bu kategori altında çok hoş daha fazla modeller çıkmaya başladı. Genç hanımlar 2017 en yeni gelinlik modellerine bu yazımızdan da göz atabilirsiniz yalnız modeller tesettür değil açık modeller söyleyeyim şimdiden.

Tesettür Gelinlik Modelleri 2017 Tasarımlarına Bakmaz mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shares