Tesettür Giyimde Etek Ve Gömlek Kombinleri

Konuyu Paylaş

tesettür giyim kombinleri
tesettür giyim kombinleri

 

Moda dünyasının değişmez trendlerinden olan etek ve gömlek modelleri tesettür giyim tasarım ve kombinlerinin de demirbaş bir giyim ürünüdür. Her tesettürlü bayanın elbise dolabın da bulunan ve farklı modellerden oluşan etek ve gömlek modelleri ile yapılan kombinler bayanları günlük ve özel günlere hazırlıyor. Her mevsim koleksiyonlar da değişik renk ve modeller ile yerini alan tesettür gömlek ve etek modelleri ile uygulanan farklı kombin modellerini bayanlar oldukça sık ve severek kullanıyorlar. Tesettür uzun etek modellerini incelemek ve hatta beğendiğiniz ürünleri satın almak için burayı tıklayabilirsiniz.Tesettürlü hanımların kombin yaratırken işlerinin daha zor olduğunu düşünüyorum,harici olarak eşarp kullanmaları ve boyun kısımlarının kapalı olması aksesuar tercihinde işlerini daha da zorlaştırıyor.Eşarp’ın kıyafetlerle uyumunu yakalamakta cabası..

tesettür etek gömlek modeli
tesettür etek gömlek modeli

Özellikle etek gömlek kombinlerinde oldukça dikkat etmeleri gerekiyor,gömlek etek içine mi sokulacak? dışarıda mı kalacak ? bunlar oldukça dikkat edilmesi gereken detaylar. Tesettürlü bayanlar genellikle gömleği etek içine kullanmayı tercih ediyorlar. Tabi bunun yanın da dışına gömlek bırakarak yapılan etek gömlek kombinlerini de unutmamak gerekiyor.


Ben yaz ayları haricinde tesettürlü hanımlara ,etek ve gömlek kombinlerini ,blazer bir ceket ile tamamlamalarından yanayım.

Kış aylarında etek ve gömlek kombinlerinde etek beli yüksekse ,panço yada pelerinden faydalanmaları oldukça uygun olacaktır.

Gömlek etek kombini yapmak isteyen tesettürlü hanımların ,gömleklerinin üzerine gösterişli bir kolye yada eşarp kenarlarına takacakları bir broş kombini fazlasıyla hareketlendirecektir diye düşünüyorum.

Etek gömlek kombininde bele takılacak bir kemerin tesettürlü bir bayanı daha da hoş göstereceği fikrindeyim.

tesettür etek gömlek kombinleri
tesettür etek gömlek kombinleri

 

Tekbir Giyim Etek Modelleri İçin Tıklayınız

Alvina Tesettür Giyim Modelleri İçin Tıklayınız

 

 

 

 

One Reply to “Tesettür Giyimde Etek Ve Gömlek Kombinleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir