Tesettür Modası 2017 Yazında Neler Göreceğiz

Tesettür Modası 2017– Tesettür modası son 10 yıldır oldukça gelişmiş durumda. Hele ki tasarımcıların bu alana ağırlık vermesi klasik giyimden çıkarak tesettür modasının da kendine has tarzda yenilikler ortaya koyduğunu görüyoruz. 2017 kışını geride bıraktık önümüze bakarak 2017 tesettür modası yazdan size bazı tesettür giyimle ilgili tüyolar vereceğiz. Tesettür kış modasında bu yıl renkli tasarımları gördük. Farklı kumaş türlerini beraber gördük yaz sezonu da farklı değil. Çiçek desenleri özellikle canlı renkleri yine göreceğiz diye umuyorum. Özellikle sarı tonları yazın o canlılığını güneşin renginin tüm tonlarını etrafa saçacak. Fiyonklar hafif abartıya kaçmadan süslemelerle yazın yine çok hoş görüntüler olacak.

Tesettür giyimde her zaman ki gibi şıklık ön planda. Eşarp ve şallarda özellikle düz renkler yine ön planda olacağa benziyor. Baskın renkler tesettür giyimde yazın göreceğimiz renklerden. Özellikle yaz da kapıda olduğuna göre düğünler kınalar nişanlar sizi bekliyor. Tesettür modasında yaz sezonunda abiyelere değinmemek olmazdı. Tesettür abiyelerde özellikle ışıltılı, simli kumaşlar oldukça fazla olacak. Parlak kumaşlardan abiyelerle şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Fuşya ve pembe tonları, hardal sarısı yine pudra renk tonları gibi şeker abiyeler tesettürlü bayanlar için hazır olacak. Özellikle kollarda yarasa kollar bu yıl da çok moda etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz böylece. Hanımların en çok ilgisini çeken tesettür abiyelerin o ışıltılı parlak modellerin arasına girmek için bu yazımızı incelemenizi öneriyorum. 2017 tesettür abiye modelleri ve kombinlerini yazımızın içeriğinde bulabileceksiniz.

Göğüs hizası kol uçlarında fırfırlar oldukça hoş bir hava katabilir. Eğer elbise giyinmeyi seviyorsanız seçenek çok hanımlar. Benim de çok tercih ettiğim sefamerve, modanisa gibi tesettür giyim internet satış mağazalarını gezinebilirsiniz. 2017 nin tesettür tunik modellerine de bir bakacak olursak daha sade ama şık gündelik zamanlarda da giyebileceğiniz hoş modeller mevcut. Bej, kahve, krem, ekru, pembe, mercan gibi tatlı renklerde tunikler bulabilirsiniz. Önü kısa arkası uzun modellerin modası hala devam ediyor. 2017 pardesü modelleri ise daha rahat ve spor modellerle kendini gösteriyor. Pardesüler ne kadar da sportif görünseler de kemer kuşak detayları olmazsa olmazlardan. Yine feraceler kapalı hanımların en çok tercihi özellikle pardesü giymekten hoşlanmayanlar için rahat ve konforlu bir kıyafet. Feraceler de bu sezon çiçekli desenli yarasa kollu detaylı modeller ön planda olacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir