1. buse1990

  buse1990 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  18 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  1
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  “evliliğinizi kurtarmanın formülünü öğrenin..!”

  Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında buse1990 tarafından paylaşıldı.

  DİKKAT: Bu konu, EVLİLİĞİNİ KURTARMAK isteyen bayanlar için hazırlanmıştır! [h=2]“Evliliği Kurtarma Formülü” isimli kitap ile en kolay ve hızlı bilinçaltı tekniklerini kullanarak, kötü giden evliliğinizi kurtarılmasını sağlayın.[/h]
  Bu kitap hayatınızı değiştirebilir…fakat sadece siz onu uygulamaya karar verdiğinizde!

  • Bazı özel yöntemler sayesinde kocanızın size yeniden aşık olmasının çok kolay olduğunu söylesem ne yapardınız?
  • Kocanızın sizi muhteşem bir eş olarak görmesini istemez misiniz?
  • Evliliğinizi yeniden düzene sokacak ve eşinizin gözünde sizi vazgeçilmez kılacak bu yöntemleri bilmek istemez misiniz?
  Evliliğin ilk zamanları, eşlerin birbirlerine yoğun duygular beslediği dönemlerdir. Erkek kadına karşı daha kibar davranır, kadın ise erkeği etkilemek için elinden geleni yapar. Fakat bir süre sonra aynı evde yaşamanın getirmiş olduğu rehavetle kadınlar kendilerine bakmamaya, erkekler de farklı davranmaya başlarlar. Evli çiftin beraberliğinde sıkıntı, bezginlik duygularının, keyifli anlardan daha fazla yoğunlaştığı noktada çiftlerin problemleri başlar. Daha sonraki aşamada evde sevgi ve saygı ortamı yok olur.
  Yapılan araştırmalara göre her geçen yıl bir önceki yıla nazaran evlenmelerde düşüş, boşanmalarda artış meydana gelmektedir. Çünkü mutsuz evliliklerde boşanmak en kısa ve en kolay yol olarak görülür. Hatta bazı insanlara boşanmak, problemlerin çözümü için cazip gelir. Fakat onların akıl edemediği tek şey boşanmanın düşünüldüğünden çok farklı olduğu gerçeğidir.
  [h=2]BOŞANMAK SON ÇARE OLMALIDIR..![/h]Boşanma, nafaka, velayet, ayrılık, yeni bir başlangıç, maddi sıkıntılar, sosyal baskı gibi oldukça karmaşık bir süreci içinde barındırır. Boşanma ucuz ve bir gecede bitecek bir iş değildir. Çoğu zaman halledilemeyen mal paylaşımı, çocukların velayeti vs. gibi sebeplerden dolayı eşler arasında kavga ve ümitsizlik hat safhaya ulaşmaktadır. Avukata danışma, dava dosyası açtırma ve uzun yasal prosedür için oldukça sağlam bir maddiyata ihtiyaç vardır.
  Bu uzun ve yorucu serüven en çok da çocukları etkilemektedir. Çocuklar, hem anne hem de babasını sevdiği için arada kalır ve olaylardan kendilerini sorumlu tutarlar. Tam da bu noktada psikolojik sorunlar başlar. Bu dönemde meydana gelen olaylar yüzünden bazı çocuklar saldırgan bir tavır sergilerken, bazıları da tamamen içine kapanık bir ruh haline bürünür. Ayrıca boşandıktan sonra yeni bir hayata başlamak, yıllardır aynı yastığa baş koyduğunuz kişiden ayrı yaşamak, bunun maddi ve manevi yükünü tek başına omuzlarınıza almak oldukça zordur.
  Peki bu noktaya gelinmesinde biz kadınların hiç suçu yok mudur? Bizler her zaman kocalarımızdan ilgi ve iltifat bekleriz. İlk adımı hep onların atmasını isteriz. Fakat kendimize bakmayı, eşimize ve evimize gereken özeni göstermeyi unuturuz. Kimimiz dışarıda çalışmaktan, kimimiz de ev işlerinden yakınırız. Sürekli mutsuzluk sonucunda erkekler evden ve evlilikten uzaklaşır. Unutmayın, meydana gelen evlilik sorunlarının % 50 sorumluluğu eşinize aitse, % 50’si de size aittir. Aslında erkekler doğaları gereği özgürlüğü daha kolay tercih edebileceği için bu noktada kadına büyük görev düşmektedir. “Yuvayı dişi kuş yapar” misali, kadın evliliğini kurtarmak adına öncü rolü üstlenmelidir.
  [h=2]EVLİLİĞİNİZİ KURTARMAK SİZİN ELİNİZDE..![/h]Dolayısıyla evliliklerinde meydana gelen sorunları akılcı bir şekilde çözüme kavuşturmak yerine boşanma konusunda acele eden insanlar beni hep şaşırtmıştır. Boşanma gibi ciddi bir kararı vermeden önce eşlerin, özellikle de kadınların enine boyuna düşünmeleri ve mümkünse evliliklerini kurtarmak için ellerinden geleni yapmaları gerekmektedir.

  Maddi durumu yerinde olan birçok çift boşanmak yerine evliliklerine son bir şans vermek adına evlilik danışmanlarına başvurmaktadır. Bu mantıklı fakat pahalı bir yöntemdir. Danışmanların bir seansı ortalama 100$’dır ve terapinin tamamlanması için en az 8 – 10 seans terapiye devam etmeniz gerekir. Ayrıca bu süreç eşlerin her ikisinin de katılımını gerektirir. Maddi olarak hazır olsanız da, kocanızı buna ikna etmek oldukça zor olabilir. “Evlilik danışmanına gitmeden, evlilik sorunlarından kurtulabileceğimiz bir alternatif yol olsa keşke.” dediğinizi duyar gibiyim.
  Eğer boşanmanın ailenize getireceği zararlardan uzaklaşmak, kocanızla yeniden güzel bir ilişkiye başlamak ve evliliğiniz kurtarmak istiyor, fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, sizin için hazırladığımız “Evliliği Kurtarma Formülü” isimli kitapla işe başlayabilirsiniz!
  [h=2]“EVLİLİĞİ KURTARMA FORMÜLܔ NDE ANLATILAN FORMÜL, SAATİ $100 OLAN ÖZEL EVLİLİK TERAPİLERİNDE 8 SEANSTA ANLATILMAKTADIR (8 X $100 = $800)![/h]Uzun gözlemler, araştırmalar ve tecrübeler sonucunda hazırlamış olduğumuz “Evliliği Kurtarma Formülü” ile, evliliğe her iki cinsin perspektifinden bakma şansı elde edeceksiniz. Her bölümde, evlilikle ilgili problemlerin hem kadın hem de erkek açısından nasıl göründüğüne dair bakış açısına sahip olacaksınız.
  Toplamda 20 bölümden oluşan bu kitaptan elde edeceğiniz bilgi ve becerilerden bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Büyük ihtimalle sizin de şu anda yapmış olduğunuz, evlilik krizlerine neden olan en yıkıcı davranışların farkına varmak ve bunları ortadan kaldırmak.


  • Eşinizin hoşunuza gitmeyen davranışlarını değiştirmesini sağlamak.


  • Eşinizin size yeniden aşık olmasını sağlayacak yöntemleri keşfetmek.


  • Eşinizle olan muhabbetinizi, iletişiminizi olumlu yönde geliştirecek yöntemler.


  • Cinsel sorunlarınızı aşmanız ve cinsel yaşantınızı olumlu yönde geliştirmeniz için öneriler.


  • Aldatma olayından sonra evliliğinizi ayakta tutmanıza yardımcı olacak yöntemler.


  • Aldatılmanın kötü etkileriyle başa çıkmanıza yardım eden öneriler.


  • Kadınların kocalarını geri getirmek için en fazla denediği 3 şeyi öğrenmek. Fakat bu yöntemler genellikle işe yaramamaktadır. Siz bu yöntemlerin neden işe yaramadığını ve bunun yerine hangi yöntemleri denemeniz gerektiğini öğreneceksiniz.


  • Stresle başa çıkmak ve duygularınızı kontrol etmek.


  • Rahatlamak ve mutlu olmak için basit ve güçlü psikolojik yöntemler.


  • Evlilik krizleriyle başa çıkmak.


  • Evlilik içinde yaşanan gergin anlar ve çatışmalarla başa çıkmak ve sorunları çözüme kavuşturmak.


  • Eşinizle aynı evde yaşamayı bıraktıysanız, evliliğinizi kurtarmanın yollarını öğrenmek.


  • Heyecanlı, aşk ve sevgi dolu bir ilişkinin sırları.


  • Evlilik krizinin aşamalarını, şu anda hangi aşamada olduğunuzu ve bulunduğunuz aşamada neler yapmanız gerektiğini öğrenmek.


  • Evlilikte yapılan ve yapılmaması gereken 7 hata.


  • Gerginlik ve stres yönetimi.


  • Sizi sinirlendiren olaylar karşısında nasıl tepki vermeniz gerektiğini öğrenmek.


  • İş hayatının evliliğe etkileri ve meydana gelen kötü etkilerden evliliğinizi korumanın yolları.


  • Çocukların (öz ya da üvey) evlilik üzerindeki etkileri, onların sorunlarıyla başa çıkma ve evdeki kötü ortamdan onları koruma yöntemleri. Evdeki sorunları çocuklara açıklama yöntemleri.


  • Eşinizden gelen eleştirileri ve saldırıları yanıtlamanın püf noktaları.


  • Eğer gerçekten denemek isterseniz, evlilik danışmanlarına gitmenin avantajları ve dezavantajları, ayrıca doğru evlilik terapistini seçmenin yolları.


  • Bağımlılık, depresyon ve ölüm gibi şeylerin meydana getirdiği evlilik krizlerini aşmak.


  • Orta evlilik kriziyle başa çıkmak ve ilişkiye yeniden heyecan katmak.

  Her nekadar evliliğinizin kötü gitmesinde dış görünüşünüze suç bulsanız da, evliliğinizin kötü gitmesinin sebebi sizin dış görüşünüzle alakalı değildir. Eğer öyle olsaydı binlerce güzel kadın eşleri tarafından aldatılmaz ya da terk edilmezdi. Eşinizi kendinize bağlamak ve evliliğinizi kurtarmak için önemli olan eşinizin bilinçaltını ele geçirerek psikolojisini etkileyebilmektir. Siz çok güzel bir kadın olsanız dahi, eşinizin bilinç altı, yaşamış olduğunuz sorunlardan dolayı sizi çirkin görebilir. Ya da ortalamanın altında sıradan bir dış görünüşe sahip olmanıza karşın eşinizin bilinç altında size karşı yer alan tutkusu sebebiyle sizi dünyanın en güzel kadını olarak görebilir.
  [h=2]DIŞ GÖRÜNÜŞÜNÜZ ÖNEMLİ DEĞİL, ÖNEMLİ OLAN EŞİNİZİN BİLİNÇALTINI DOĞRU ŞEKİLDE ETKİLEYEBİLMENİZ..![/h]Biz “Evliliği Kurtarma Formülü”nde, “zayıflayın, güzelleşin, eşiniz size geri dönsün” gibi sıradan taktikleri değil, eşinizin bilinçaltını etkileyerek evliliğinizi kurtaracak % 100 yararlı bilgilerden bahsedeceğiz. Ayrıca size bazı evli çiftlerin tecrübelerinden yola çıkarak örnekler vereceğiz. Sonra sunacağımız önerileri teorik bir alt yapıya dayandırarak daha iyi anlamanızı sağlayacağız. Sonuçta, öğrendiğiniz şeyleri uygulamanız için bazı egzersizler vereceğiz.
  “Evliliği Kurtarma Formülü”nde verilen bilgiler, evlilik danışmanlarının verdiği bilgilerle eş değerde olup, herkesin yararlanabilmesi için maddi olarak onların çok altında bir fiyata sahiptir. 100% garanti veriyouz; uzun gözlem ve araştırmalara dayanarak hazırladığımız bu kitap, evliliğini korumak isteyen kadınların başucu kaynağı olacaktır.

  Daha ayrıntılı bilgi için resmi sitesi

  Not:Ben bu kitabı aldım vede çok memnunum amacım asla reklam değildir arkadaşlar gerçekten süper tavsiyeler ve sorun çözümleri var gerisi size kalmış melişler :)   
“evliliğinizi kurtarmanın formülünü öğrenin..!” konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Evliliğimizde ki krizler..Ve kurtarma formülleri...

  Evliliğimizde ki krizler..Ve kurtarma formülleri...

  kocamı nasıl kıskandırırım eşimi nasıl kıskandırırım evliliği kurtarmanın formülleri evliliği kurtarma formülü 2. yıl krizi Psikologlar evlilikte artık ilk 7 değil ilk 2 yılın tehlikeli olduğuna dikkat çekiyor. Yapılan bir araştırma, evliliğin ilk 2 yılında duygusallıktan, uyum ve sevgiden ödün vermeyen çiftlerin bir ömür boyu birlikte olma ihtimallerinin çok daha yüksek olduğunu...
 2. Evliliğin formülü bulundu

  Evliliğin formülü bulundu

  Bilim adamları sonunda evliliğin de formülü buldu. Evli çiftlerin vücut dillerini ve ses tonlarını inceleyen bilim adamları yüzde 94 oranında hangi evliliğin sürüp hangisinin sürmeyeceğini belirlediklerini iddia ettiler. Uzmanlar 10 yıldan fazla bir süre yaklaşık 100 genç çifti izlemeye aldı ve evliliğin ne zaman boşanmaya doğru gittiğini anlamaya çalıştı. Araştırmacılar, yeni evlenen bir...
 3. Mutlu evliliğin mucize formülü

  Mutlu evliliğin mucize formülü

  Evlilik uzmanı Dr. Jack Balswick, evlilik kararının, üzerinde düşünülmesi gereken en önemli konu olduğu görüşünde. Çünkü mutsuz çiftlerin problemleri bu dönemden miras. ABD’li evlilik uzmanı Dr. Jack Balswick, mutlu bir evliliğin formülünü açıkladı. Dünyanın birçok ülkesinde, evliliklerde yaşanan problemler üzerine panellere katılan Dr. Balswick, “Evliliklerde mutsuzluk” diye bir kavramın...
 4. Evlilik kurtarma

  Evlilik kurtarma

  Evlilik kurtarma "Bir Ara Sinemaya Ya da Tiyatroya Gidelim Mi?" Demek Yerine, 2 Kişilik Bilet Alın. Ona "Sürpriz, Yarın Akşam Sinemaya Gidiyoruz" Dediğiniz Zaman Sizinle Gelecektir. İster İş Arkadaşlarıyla Geziye, İster Dil Ya da Dans Kursuna Gidin. Kendiniz İçin Birşeyler Yapın. Böylelikle Eşinize Anlatacağınız Farklı Şeyler Olacaktır. Konuşma Tarzınızı Değiştirin....
 5. Evlilik kurtarma operasyonu

  Evlilik kurtarma operasyonu

  "Bir Ara Sinemaya Ya da Tiyatroya Gidelim Mi?" Demek Yerine, 2 Kişilik Bilet Alın. Ona "Sürpriz, Yarın Akşam Sinemaya Gidiyoruz" Dediğiniz Zaman Sizinle Gelecektir. İster İş Arkadaşlarıyla Geziye, İster Dil Ya da Dans Kursuna Gidin. Kendiniz İçin Birşeyler Yapın. Böylelikle Eşinize Anlatacağınız Farklı Şeyler Olacaktır. Konuşma Tarzınızı Değiştirin. Örneğin "Çok...

Sayfayı Paylaş