1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  05 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Rahatlıkla yeni projelerin tohumlarını atabileceğiniz ve verimliliğinizin çok yüksek olduğu bir gündesiniz. Duygusal enerjinizin yoğunluğu etrafınızdaki tüm insanları pozitif etkileyecek.
  Birlikte olduğunuz insanın seyahatte olması kendinizi yalnız hissetmenize neden olabilir. Yalnızlığınızı unutmak ve rahatlayabilmek için bir uğraş bulmalısınız.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Bir insanı tanımak için ona borç vermenin çok iyi bir yöntem olduğunu bugün bir kez daha anlayacaksınız. Çok güvenerek borç verdiğiniz bir arkadaşınızın sözünü tutarak parayı size geri ödemesi rahatlamanıza ve bu dostluğa daha da değer vermenize neden olacak.
  Zaman zaman sevdiğiniz insana karşı duyduğunuz kıskançlık hislerini frenlemekte çok zorlanıyorsunuz. Oysa ki hem kendinize, hem de karşınızdaki insana biraz daha güvenseniz, çok daha sağlıklı bir şekilde ilişkinizi sürdürebilirsiniz.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  İnisiyatif kullanarak bir karar almanız gerekebilir. Yaratabileceği gerginliğe hazır olmalısınız. Ancak bir süre sonra aldığınız kararın pozitif etkilerini görmek, sizi çok rahatlatacak.
  Sevgiye, aşka düşkünlüğünüz ve yalnızlık korkunuz zaman zaman onunla ilgili problemleri gözardı etmenize neden oluyor. Ama fedakarlık nereye kadar?

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Her bulunduğunuz ortamda estetik duyarlılığa verdiğiniz önem dikkati çekiyor. İnce zevkleriniz ve detaylar konusundaki hassasiyetiniz genellikle artı puan topladığı gibi, kimi zaman bazı insanların da sinirine dokunabiliyor.
  Birlikte olduğunuz insan bugün sizinle birlikte olmak istemesine rağmen, kendini iyi hissetmemesi nedeniyle yalnızlığı tercih edebilir. Sakın üzerine gitmeyin, gerçekten hasta.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Çok keyifli, hareketli, enerjik, muhteşem bir güne hazır olmalısınız. Fiziksel ve ruhsal olarak o kadar güçlüsünüz ki, enerjiniz dışarı taşıp, etrafınızdaki insanlara da bulaşacak. Bu pozitif enerjiyi sakın ziyan etmeyin.
  Yeni birisiyle tanışabilir ve çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İlişkinin kalıcılığını sağlamak için ciddiyetinizi göstermelisiniz.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Ailenizin sizin için ne kadar iyi şeyler düşündüğünü görmek sizi son derece mutlu edecek. Bugünü onlarla geçirmek ve hasret gidermek size de çok iyi gelecek. Birlikte eskileri anımsayarak çok hoş vakit geçireceksiniz.
  İlişkinizde daha ılımlı bir tavır içinde olmalı ve inatçılığı bir kenara bırakmalısınız. Sevdiğiniz insan sizin deneyimlerinize güveniyor ama onun da kendine göre farklı ihtiyaçları var.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Yakın çevrenizden iki insanın uzun zamandır gizli bir ilişki içinde olduklarını duymak sizi çok şaşırtacak. Bu konudan etkilenerek, sakın kendi ilişkinizde de onun böyle bir şey yapıp yapmadığı konusunda sorgulamalara başlamayın.
  Dedikodulardan çok etkileniyorsunuz. Neden sevdiğiniz kişinin söylediklerine değil de, insanların kıskançlıklarından söylediklerine inanmayı tercih ediyorsunuz?

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Maddi konularda aktif olmalısınız. Verdiğiniz borçların hesabını sormak, geri alma girişiminde bulunmak için son derece uygun bir gün. Yalnız verdiğiniz kararlardan sizi döndürmek için yapılacak baskılara kulak asmamalısınız.
  Neden sevgilinizi kıskandırmak konusunda bu kadar ısrarcısınız. İçinizden atamadığınız bir aşk hikayesinin acısını çıkarıyor olmayasınız sakın?

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Kişisel kararlarınızı uygulamaya dökmemek için bin türlü bahane bulmaya hazır bir durumdasınız. Oysa ki bugüne dek değişiklikleri sevinçle karşılayan bir insan olmanıza rağmen, hayatınızın bu döneminde bir tutukluk içerisindesiniz.
  Sevgilinizin size gösterdiği anlayış büyük bir şans. Bu yapıcı yaklaşımları her hangi bir sıradan ilişkide bulmak o kadar da kolay değil aslında. Bunun kıymetini bilmelisiniz.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Sakin, dingin ve oldukça hareketsiz bir güne hazır olmalısınız. Belki de üzerinizdeki uyuşukluğu atmak için en azından gün içinde biraz hareket etmeye çalışmanız iyi olabilir. Birlikte çalıştığınız insanlarda da aynı uyuşuk ruh halini görmek sizi iyice durgunlaştırabilir.
  Birlikte olduğunuz insandan sakladığınız bir sırrın ileride ortaya çıkması ilişkinizin zedelenmesine neden olabilir. Bunun yerine siz yavaş yavaş alıştırarak söylemeyi tercih etmelisiniz.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Hakikaten size çok uygun, kalıcı dostluklar kurabileceğiniz, ortak değerlere sahip olduğunuz bu insanların yaklaşımları sizi daha da pozitif bir ruh haline taşıyacak.
  Çivi çiviyi söker diye durmadan sevgilinizin üzerine gittiğinizin farkında değilsiniz galiba. Huzursuzluk çıkartmayı bıraksanız da onun yerine yapıcı olmaya çalışsanız.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Çok enerjik bir dönem geçirdiğiniz için kendinizi kontrol etmeniz önem taşıyor. Keskin sirke, küpüne zarar hesabı, öfkeniz ilk önce kendi sinirlerinizi yıpratıyor. Kendinizden ve diğer insanlardan beklentilerinizde biraz daha insaflı olmalısınız. Toplumsal hayattaki beklentilerinizi karşılayabilecek bir aşka ihtiyacınız var. Sizin kadar kolay ilişki kuran ve dikkat çeken birisi olmasını istiyorsunuz.


   
 2. İzmirella

  İzmirella Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  24 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.370
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: 05 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  pasikacımm yine benn teşekkürlerr :)
   
05 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 07 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  07 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Kendinizi çok aktif olmaya zorlamamalısınız. Pek çok davetin birarada olması hepsine katılmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Sizin için en önemli olanlarını saptamalı ve planlı hareket etmelisiniz. Birlikte olduğunuz insan evde oturmak isteyeceğinden aranızda biraz tatsızlık çıkabilir. Bırakın onu bugün evde otursun, belki aklı başına gelir. Boğa 20 Nisan - 20...
 2. 4 Haziran Günlük Burç Yorumları

  4 Haziran Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Yeni biri ile tanışacaksınız....
 3. 5 Haziran Günlük Burç Yorumları

  5 Haziran Günlük Burç Yorumları

  5 ay hangi burç 5 haziran burç haziran hangi burcu 5ay burc Koç Sevgili Koç, Ay bugün Aslan burcunda dolaşıyor. Aslan burcu sizin yaratıcılık, eğlence ve aşk evinizi yönetir. Bugün hayatın zevkli yönlerine odaklanabilir ve sorumluluklardan kaçmak isteyebilirsiniz. Yaratıcılıkla ilgili konularda başarılı olabilirsiniz. Aşk evinizde bulunan Ay sosyal ve renkli bir gün geçirebileceğinize işaret...
 4. 10 Haziran Günlük Burç Yorumları

  10 Haziran Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir. Ailenizin sözlerini ona nakletmeyin. Bu sorun yaratabilir. Sevdiğiniz yoksa kendinden emin çekici biriyle tanışacaksınız....
 5. 25 Haziran Günlük Burç Yorumları

  25 Haziran Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, Ay yıldız haritanızın yuva sektöründe dolaştığından bugün her zamankinden daha içe dönük bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Dış dünya ile ilgilenmeniz gerekse bile duygularınız daha çok eve ve aileye odaklanıyor. Ev ortamlarında daha huzurlu olabilirsiniz. Akşam daha neşeli ve eğlenceli etkilerle geliyor. Boğa Sevgili Boğa, Yengeç burcundaki Ay'ın enerjisi hızlı tempolu bir...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş