05 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
05 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları
Koç
21 Mart - 19 Nisan
Rahatlıkla yeni projelerin tohumlarını atabileceğiniz ve verimliliğinizin çok yüksek olduğu bir gündesiniz. Duygusal enerjinizin yoğunluğu etrafınızdaki tüm insanları pozitif etkileyecek.
Birlikte olduğunuz insanın seyahatte olması kendinizi yalnız hissetmenize neden olabilir. Yalnızlığınızı unutmak ve rahatlayabilmek için bir uğraş bulmalısınız.

Boğa
20 Nisan - 20 Mayıs
Bir insanı tanımak için ona borç vermenin çok iyi bir yöntem olduğunu bugün bir kez daha anlayacaksınız. Çok güvenerek borç verdiğiniz bir arkadaşınızın sözünü tutarak parayı size geri ödemesi rahatlamanıza ve bu dostluğa daha da değer vermenize neden olacak.
Zaman zaman sevdiğiniz insana karşı duyduğunuz kıskançlık hislerini frenlemekte çok zorlanıyorsunuz. Oysa ki hem kendinize, hem de karşınızdaki insana biraz daha güvenseniz, çok daha sağlıklı bir şekilde ilişkinizi sürdürebilirsiniz.

İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
İnisiyatif kullanarak bir karar almanız gerekebilir. Yaratabileceği gerginliğe hazır olmalısınız. Ancak bir süre sonra aldığınız kararın pozitif etkilerini görmek, sizi çok rahatlatacak.
Sevgiye, aşka düşkünlüğünüz ve yalnızlık korkunuz zaman zaman onunla ilgili problemleri gözardı etmenize neden oluyor. Ama fedakarlık nereye kadar?

Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Her bulunduğunuz ortamda estetik duyarlılığa verdiğiniz önem dikkati çekiyor. İnce zevkleriniz ve detaylar konusundaki hassasiyetiniz genellikle artı puan topladığı gibi, kimi zaman bazı insanların da sinirine dokunabiliyor.
Birlikte olduğunuz insan bugün sizinle birlikte olmak istemesine rağmen, kendini iyi hissetmemesi nedeniyle yalnızlığı tercih edebilir. Sakın üzerine gitmeyin, gerçekten hasta.

Aslan
23 Temmuz - 22 Ağustos
Çok keyifli, hareketli, enerjik, muhteşem bir güne hazır olmalısınız. Fiziksel ve ruhsal olarak o kadar güçlüsünüz ki, enerjiniz dışarı taşıp, etrafınızdaki insanlara da bulaşacak. Bu pozitif enerjiyi sakın ziyan etmeyin.
Yeni birisiyle tanışabilir ve çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İlişkinin kalıcılığını sağlamak için ciddiyetinizi göstermelisiniz.

Başak
23 Ağustos - 22 Eylül
Ailenizin sizin için ne kadar iyi şeyler düşündüğünü görmek sizi son derece mutlu edecek. Bugünü onlarla geçirmek ve hasret gidermek size de çok iyi gelecek. Birlikte eskileri anımsayarak çok hoş vakit geçireceksiniz.
İlişkinizde daha ılımlı bir tavır içinde olmalı ve inatçılığı bir kenara bırakmalısınız. Sevdiğiniz insan sizin deneyimlerinize güveniyor ama onun da kendine göre farklı ihtiyaçları var.

Terazi
23 Eylül - 22 Ekim
Yakın çevrenizden iki insanın uzun zamandır gizli bir ilişki içinde olduklarını duymak sizi çok şaşırtacak. Bu konudan etkilenerek, sakın kendi ilişkinizde de onun böyle bir şey yapıp yapmadığı konusunda sorgulamalara başlamayın.
Dedikodulardan çok etkileniyorsunuz. Neden sevdiğiniz kişinin söylediklerine değil de, insanların kıskançlıklarından söylediklerine inanmayı tercih ediyorsunuz?

Akrep
23 Ekim - 21 Kasım
Maddi konularda aktif olmalısınız. Verdiğiniz borçların hesabını sormak, geri alma girişiminde bulunmak için son derece uygun bir gün. Yalnız verdiğiniz kararlardan sizi döndürmek için yapılacak baskılara kulak asmamalısınız.
Neden sevgilinizi kıskandırmak konusunda bu kadar ısrarcısınız. İçinizden atamadığınız bir aşk hikayesinin acısını çıkarıyor olmayasınız sakın?

Yay
22 Kasım - 21 Aralık
Kişisel kararlarınızı uygulamaya dökmemek için bin türlü bahane bulmaya hazır bir durumdasınız. Oysa ki bugüne dek değişiklikleri sevinçle karşılayan bir insan olmanıza rağmen, hayatınızın bu döneminde bir tutukluk içerisindesiniz.
Sevgilinizin size gösterdiği anlayış büyük bir şans. Bu yapıcı yaklaşımları her hangi bir sıradan ilişkide bulmak o kadar da kolay değil aslında. Bunun kıymetini bilmelisiniz.

Oğlak
22 Aralık - 19 Ocak
Sakin, dingin ve oldukça hareketsiz bir güne hazır olmalısınız. Belki de üzerinizdeki uyuşukluğu atmak için en azından gün içinde biraz hareket etmeye çalışmanız iyi olabilir. Birlikte çalıştığınız insanlarda da aynı uyuşuk ruh halini görmek sizi iyice durgunlaştırabilir.
Birlikte olduğunuz insandan sakladığınız bir sırrın ileride ortaya çıkması ilişkinizin zedelenmesine neden olabilir. Bunun yerine siz yavaş yavaş alıştırarak söylemeyi tercih etmelisiniz.

Kova
20 Ocak - 18 Şubat
Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Hakikaten size çok uygun, kalıcı dostluklar kurabileceğiniz, ortak değerlere sahip olduğunuz bu insanların yaklaşımları sizi daha da pozitif bir ruh haline taşıyacak.
Çivi çiviyi söker diye durmadan sevgilinizin üzerine gittiğinizin farkında değilsiniz galiba. Huzursuzluk çıkartmayı bıraksanız da onun yerine yapıcı olmaya çalışsanız.

Balık
19 Şubat - 20 Mart
Çok enerjik bir dönem geçirdiğiniz için kendinizi kontrol etmeniz önem taşıyor. Keskin sirke, küpüne zarar hesabı, öfkeniz ilk önce kendi sinirlerinizi yıpratıyor. Kendinizden ve diğer insanlardan beklentilerinizde biraz daha insaflı olmalısınız. Toplumsal hayattaki beklentilerinizi karşılayabilecek bir aşka ihtiyacınız var. Sizin kadar kolay ilişki kuran ve dikkat çeken birisi olmasını istiyorsunuz.
 
Üst