06 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

PaSikA

Yeni Üye
Üye
#1
06 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları
Koç 21 Mart - 19 Nisan Günlük rutin işlerinizin arasında bir arkadaşınızın hukuki bazı sorunları ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bir başkasının yanlışını düzeltmek size ters gelse bile, dostunuza verdiğiniz değer prensiplerinizi esnetecek.
İlişkinizin kalıcılığını sağlayabilmek için düşünsel boyutta da ortak noktalar geliştirmeye çalışmalısınız.

Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs
Herkesin sizin kadar bonkör ve paylaşımcı bir yapısı olmayabilir. Siz tüm insanlara karşı son derece verici olduğunuz için, karşınızdakilerden de aynı şeyleri bekliyorsunuz. Ama beklediklerinizi göremeyince hayal kırıklığı kaçınılmaz bir hal alıyor.
Sevdiğiniz insanın sizin için ne kadar samimi duygular beslediğini bugün bir kez daha göreceksiniz. Mali problemlerinize getirmek istediği çözümlerin ve yaklaşımının samimiyetine güvenmelisiniz.
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Biraz sıkıntılı anlara hazır olmalısınız bugün. Mümkün olduğunca kendinize karşı toleranslı olmaya ve kasılmamaya gayret etmelisiniz. Maddi konulardan mümkün olduğunca uzak durmanız gereken bir döneme giriyorsunuz.

Birlikte olduğunuz insanı bugün görmemeyi tercih etmelisiniz. Oldukça gergin ve sıkıntılı olduğunuz için ilişkinize zarar verme ve onu incitme ihtimaliniz daha fazla. Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Ailevi konulardaki hassasiyetiniz işinizi zorlaştırıyor. Kimi zaman biraz daha esnek olmanız gerektiğini aslında siz de biliyorsunuz ama, endişeli yapınız bu mantıklı gereksinimi yerine getirmenizde engel yaratıyor. Biraz daha çaba harcamalısınız.
Duygusal bağlantınızda güven arayışınızın yoğunluğu, kendinizi ve duygularınızı tam olarak ortaya koymanızda ve yansıtmanızda en büyük engeliniz. Oysa ki birlikte olduğunuz insan bunu fazlasıyla hakediyor.
Aslan
23 Temmuz - 22 Ağustos
Bu günlerde oldukça ihtiraslı bir davranış biçimi sergiliyorsunuz. Kendinize olan güveninizin tam olması da bu durumu körüklüyor. Ancak bu tarzınız bazı insanların negatif etkilenmesine de yol açabilir.
Bu aralarda cinsel ve duygusal olarak son derece yoğun hisleriniz var. Ancak bunları hangi hedefe yönlendireceğiniz konusunda hala kararsızsınız.
Başak
23 Ağustos - 22 Eylül
Kardeşlerinizin maddi problemlerini, sıkıntılarını öğrenmek sizi çok üzebilir. Muhakkak yardımcı olmalısınız. Ama onları suçlamamaya da gayret etmelisiniz. Herkesin sizin kadar tutumlu ve hazırlıklı olmasını bekleyemezsiniz.
Kendinizi bugün yalnız hissetmeniz söz konusu. İçinizdeki soğukluğu giderebilmek için belki de gerçek duygularınızı gözden geçirmeniz gerekebilir.
Terazi
23 Eylül - 22 Ekim
Eğitime, yeni bir şeyler öğrenmeye verdiğiniz önem, gerek iş yaşamınızda gerekse, özel yaşantınızda kendinizi her an tazeleyebilmenize olanak tanıyor. Ama bu düşüncelerinizi diğer insanlara empoze etmekten vazgeçmelisiniz.
Sevgilinizle geçen günlerde etmiş olduğunuz büyük bir kavga bugün tekrar gündeme gelecek ve partnerinizle aranızdaki iletişim sorununun farkına bugün daha iyi varabileceksiniz.
Akrep
23 Ekim - 21 Kasım
Maddi durumunuzu haftanın bu son gününde bir gözden geçirmeli ve kendinize ödemeler programı çıkartmalısınız. Aksi takdirde ayın sonunu bulabilmeniz mümkün olamayabilir.
Neden partnerinizle birlikte olmak zorunda hissediyorsunuz kendinizi? Size baskı yapmıyor ki.
Yay
22 Kasım - 21 Aralık
Günlük sıradan olaylara ve neşeli uğraşlara yönelerek kendinizi duygusal yönden motive etmeye çalışmalısınız. Böylece ruh halinizdeki dalgalanmaları kontrol edebilirsiniz.
İlişkinizde her zaman eleştiren taraf olmaktan sıkılmadınız mı hala? Belki eleştirilerinizi yapıcı amaçlarla ortaya koyuyorsunuz ama, huzursuzluk kaynağı oluyor.
Oğlak
22 Aralık - 19 Ocak
Eskiden yaşanmış bir hadisenin tekrardan gündeminizde olması söz konusu olabilir. Pişmanlık hissetseniz bile, en azından bu deneyimden ders çıkartmaya bakmalı ve aynı hataları tekrarlamamak konusunda dikkatli olmalısınız.
Sevdiğiniz kişiye hissettiğiniz kızgınlığı dile getirmeniz gerekli. Bu defa gerçekten siz haklısınız, böyle davranmasını hiç haketmediniz.
Kova
20 Ocak - 18 Şubat
Yeni bir dönem başlarken hissettiğiniz pozitivite sizi başarıya doğru götürecek. Olumlu düşünceleriniz ve ilişkileriniz, hayatınızda parlak günlerin hakim olmasını ve sizin de doğal olarak mutlu ve huzurlu bir ruh haline kavuşmanızı sağlayacak.
Sevgilinizle planlarınız hakkında konuşmaktan kaçınmamalısınız. Konuştuktan sonra benzer fikirlere sahip olduğunuzu ve ideallerinizi gerçekleştirmek için birbirinize çok yardımcı olabileceğinizi göreceksiniz.
Balık
19 Şubat - 20 Mart
Hayatınızda yeni bir devre başlarken, kariyer hedeflerinizi de gözden geçirmek ve plan yapmak için zaman ayırmalısınız. Kendinize, amaçlarınıza ve yeteneklerinize gerçekçi yaklaşımlarla bakmalısınız.
Sevdiğiniz insanın yaşadığı ailevi sorunlar, ister istemez sizinle olan ilişkisini de etkiliyor. Eğer buna tahammül edemeyecekseniz, ilişkiyi de fazla uzatmamalısınız.
 
  26 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
30 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları 30 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları
30 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 30 haziran 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, huzurlu ve mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle 30 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu...
Günlük Burç Yorumları 0
29 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları 29 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları
29 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 29 haziran 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir Haziran günüdiliyor, 29 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan...
Günlük Burç Yorumları 0
28 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları 28 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları
28 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 28 haziran 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün geçirmelerini diliyor, 28 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu...
Günlük Burç Yorumları 0
27 Haziran 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları 27 Haziran 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları
27 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 27 haziran 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor, 27 Haziran 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan...
Günlük Burç Yorumları 0
26 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları 26 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları
26 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 26 haziran 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 26 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...
Günlük Burç Yorumları 0