Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  06 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan
  Günlük rutin işlerinizin arasında bir arkadaşınızın hukuki bazı sorunları ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bir başkasının yanlışını düzeltmek size ters gelse bile, dostunuza verdiğiniz değer prensiplerinizi esnetecek.
  İlişkinizin kalıcılığını sağlayabilmek için düşünsel boyutta da ortak noktalar geliştirmeye çalışmalısınız.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Herkesin sizin kadar bonkör ve paylaşımcı bir yapısı olmayabilir. Siz tüm insanlara karşı son derece verici olduğunuz için, karşınızdakilerden de aynı şeyleri bekliyorsunuz. Ama beklediklerinizi göremeyince hayal kırıklığı kaçınılmaz bir hal alıyor.
  Sevdiğiniz insanın sizin için ne kadar samimi duygular beslediğini bugün bir kez daha göreceksiniz. Mali problemlerinize getirmek istediği çözümlerin ve yaklaşımının samimiyetine güvenmelisiniz.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Biraz sıkıntılı anlara hazır olmalısınız bugün. Mümkün olduğunca kendinize karşı toleranslı olmaya ve kasılmamaya gayret etmelisiniz. Maddi konulardan mümkün olduğunca uzak durmanız gereken bir döneme giriyorsunuz.
  Birlikte olduğunuz insanı bugün görmemeyi tercih etmelisiniz. Oldukça gergin ve sıkıntılı olduğunuz için ilişkinize zarar verme ve onu incitme ihtimaliniz daha fazla.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Ailevi konulardaki hassasiyetiniz işinizi zorlaştırıyor. Kimi zaman biraz daha esnek olmanız gerektiğini aslında siz de biliyorsunuz ama, endişeli yapınız bu mantıklı gereksinimi yerine getirmenizde engel yaratıyor. Biraz daha çaba harcamalısınız.
  Duygusal bağlantınızda güven arayışınızın yoğunluğu, kendinizi ve duygularınızı tam olarak ortaya koymanızda ve yansıtmanızda en büyük engeliniz. Oysa ki birlikte olduğunuz insan bunu fazlasıyla hakediyor.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Bu günlerde oldukça ihtiraslı bir davranış biçimi sergiliyorsunuz. Kendinize olan güveninizin tam olması da bu durumu körüklüyor. Ancak bu tarzınız bazı insanların negatif etkilenmesine de yol açabilir.
  Bu aralarda cinsel ve duygusal olarak son derece yoğun hisleriniz var. Ancak bunları hangi hedefe yönlendireceğiniz konusunda hala kararsızsınız.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Kardeşlerinizin maddi problemlerini, sıkıntılarını öğrenmek sizi çok üzebilir. Muhakkak yardımcı olmalısınız. Ama onları suçlamamaya da gayret etmelisiniz. Herkesin sizin kadar tutumlu ve hazırlıklı olmasını bekleyemezsiniz.
  Kendinizi bugün yalnız hissetmeniz söz konusu. İçinizdeki soğukluğu giderebilmek için belki de gerçek duygularınızı gözden geçirmeniz gerekebilir.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Eğitime, yeni bir şeyler öğrenmeye verdiğiniz önem, gerek iş yaşamınızda gerekse, özel yaşantınızda kendinizi her an tazeleyebilmenize olanak tanıyor. Ama bu düşüncelerinizi diğer insanlara empoze etmekten vazgeçmelisiniz.
  Sevgilinizle geçen günlerde etmiş olduğunuz büyük bir kavga bugün tekrar gündeme gelecek ve partnerinizle aranızdaki iletişim sorununun farkına bugün daha iyi varabileceksiniz.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Maddi durumunuzu haftanın bu son gününde bir gözden geçirmeli ve kendinize ödemeler programı çıkartmalısınız. Aksi takdirde ayın sonunu bulabilmeniz mümkün olamayabilir.
  Neden partnerinizle birlikte olmak zorunda hissediyorsunuz kendinizi? Size baskı yapmıyor ki.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Günlük sıradan olaylara ve neşeli uğraşlara yönelerek kendinizi duygusal yönden motive etmeye çalışmalısınız. Böylece ruh halinizdeki dalgalanmaları kontrol edebilirsiniz.
  İlişkinizde her zaman eleştiren taraf olmaktan sıkılmadınız mı hala? Belki eleştirilerinizi yapıcı amaçlarla ortaya koyuyorsunuz ama, huzursuzluk kaynağı oluyor.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Eskiden yaşanmış bir hadisenin tekrardan gündeminizde olması söz konusu olabilir. Pişmanlık hissetseniz bile, en azından bu deneyimden ders çıkartmaya bakmalı ve aynı hataları tekrarlamamak konusunda dikkatli olmalısınız.
  Sevdiğiniz kişiye hissettiğiniz kızgınlığı dile getirmeniz gerekli. Bu defa gerçekten siz haklısınız, böyle davranmasını hiç haketmediniz.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Yeni bir dönem başlarken hissettiğiniz pozitivite sizi başarıya doğru götürecek. Olumlu düşünceleriniz ve ilişkileriniz, hayatınızda parlak günlerin hakim olmasını ve sizin de doğal olarak mutlu ve huzurlu bir ruh haline kavuşmanızı sağlayacak.
  Sevgilinizle planlarınız hakkında konuşmaktan kaçınmamalısınız. Konuştuktan sonra benzer fikirlere sahip olduğunuzu ve ideallerinizi gerçekleştirmek için birbirinize çok yardımcı olabileceğinizi göreceksiniz.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Hayatınızda yeni bir devre başlarken, kariyer hedeflerinizi de gözden geçirmek ve plan yapmak için zaman ayırmalısınız. Kendinize, amaçlarınıza ve yeteneklerinize gerçekçi yaklaşımlarla bakmalısınız.
  Sevdiğiniz insanın yaşadığı ailevi sorunlar, ister istemez sizinle olan ilişkisini de etkiliyor. Eğer buna tahammül edemeyecekseniz, ilişkiyi de fazla uzatmamalısınız.   
 2. İzmirella

  İzmirella Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  24 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.370
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: 06 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları
  teşekkürlerr pasıkacımm
   
06 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 15 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 haziran burç 15 haziran burç yorumları burçlar, 15 haziran burçları, 15 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 15 haziran 2011 günlük burç yorumları karşınızda kızlar Sevgili Koç, Yeni iş fırsatlarıyla ilgili yakın çevrenizden önemli ve güzel destekler alacaksınız. Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz....
 2. 18 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 18 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle hanımlar. Sevgili Koç, İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Çevre koşullarının size sunduğu şartlara uyumak istemiyorsunuz. Bugün, duygusal konularda bazı...
 3. 20 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 haziran 2011 burç yorumları 20 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 20 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler Sevgili Koç, Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberi gelebilir. Yapıcı tutumunuzla bu kırgınlığı ortadan kaldırma girişimleriniz olacak. Özgürlüğünüze...
 4. 28 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 haziran burç yorumları 28 haziran günlük burç yorumları 2011 2011 günlük burçlar, 28 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 28 Haziran 2011 Salı gününe ait burç yorumlarınız melekler 28 Haziran 2011 Salı Koç Burcu Burç Yorumları Kafanızı karıştıran düşüncelerden uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Aceleci bir tutum içine girmekten ve...
 5. 30 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  30 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 30 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Haziran ayının son günü 30 Haziran 2011 günlük burç yorumlarınız melekler KOÇ BURCU 21 Mart - 19 Nisan Çevre ile yoğun iletişim içinde olacağınız bir güne başlıyorsunuz. Düşünceleriniz dağılabilir, konsantrasyonunuzu toparlamakta güçlük çekebilirsiniz. Sizi bağlayacak ciddi kararlardan...

Sayfayı Paylaş