Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  07 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan
  Kendinizi çok aktif olmaya zorlamamalısınız. Pek çok davetin birarada olması hepsine katılmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Sizin için en önemli olanlarını saptamalı ve planlı hareket etmelisiniz.
  Birlikte olduğunuz insan evde oturmak isteyeceğinden aranızda biraz tatsızlık çıkabilir. Bırakın onu bugün evde otursun, belki aklı başına gelir.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Kardeşlerinizin maddi problemlerini, sıkıntılarını öğrenmek sizi çok üzebilir. Muhakkak yardımcı olmalısınız. Ama onları suçlamamaya da gayret etmelisiniz. Herkesin sizin kadar tutumlu ve hazırlıklı olmasını bekleyemezsiniz.
  Bugün kendinizi yalnız hissetmeniz söz konusu. İçinizdeki soğukluğu giderebilmek için belki de gerçek duygularınızı gözden geçirmeniz gerekebilir.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Bugün hakikaten çok güçlüsünüz. Cinsel dürtülerinizin yoğunluğu şaşırtıcı bir düzeye ulaşmış durumda. Bu enerjinizi kontrol etmeniz ve bir şekilde açığa vurmanız huzurunuz için gerekli.
  Ataklığınız ve bugün inisiyatifi hiç elinizden bırakmak istememeniz sevgilinizi de şaşırtabilir. Bırakın şaşırsın, her zaman sakin olacak değilsiniz ya?

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Buram buram aşk kokan bir Cumartesi sizi bekliyor. Bu sıralarda ikili ilişkilerdeki başarı şansınız çok yüksek. Aileniz aracılığıyla tanıyacağınız bir insandan beklemediğiniz kadar etkilenebilirsiniz.
  Sevgilinizin kişisel problemlerini ciddiye almanız gerekli. Esprili oluşunuzdan çok memnun ama, sizden ara sıra ciddiyet de bekliyor, unutmayın.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Oldukça tempolu bir haftasonuna hazır olmanız gerekli. Eğer gününüzü programlamazsanız, oradan oraya koşuşturmaktan enerjinizi ziyan edebilirsiniz. Bir de sonuca ulaşamamak cabası olarak yanınıza kalır.
  Akşam saatlerinde sevdiğiniz kişiyle detaylı bir şekilde konuşmaya fırsatınız olabilir. Her zamanki nezaketinizle yine istediğiniz sonuca ulaşabileceksiniz.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Çok eğlenceli ve neşeli bir haftasonu sizi bekliyor. Hayalini kurduğunuz bir deneyimi gerçekleştirme fırsatını bulmak sizi çok mutlu edecek. Yeni tanıyacağınız insanlardan büyük bir keyif alacaksınız.
  Bu aralarda romantik yanınız çok kuvvetli. Belki bunu fırsat bilerek, onun da arzuladığı duygusallığı ona yaşatabilirsiniz.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Ailenize normal gelen ama sizin hassasiyet göstererek incindiğiniz davranışlar konusunda biraz daha esnek olmalısınız. Unutmayın ki onlar sizin aileniz ve iyi niyetlerinden şüphe bile duymanız gereksiz.
  Birlikteliğinizde kaynağını ailevi problemlerden alan küçük bir huzursuzluk yaşamanız ve sevdiğiniz kişiyle tartışmanız söz konusu. Duygularınızı denetim altına almanız ve mantıklı davranmaya çalışmanız gerekli.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Şehir dışına çıkma ve tanıdığınız insanları ziyaret edebilme şansınız olacak. Hem özlediğiniz insanlarla birarada olmak, hem de şehrin sıkışıklığından, gürültüsünden uzaklaşmak size çok iyi gelecek.
  Sevdiğiniz insanın bugün uzaklardan alacağı bir haber endişelenmesine neden olabilir. Onu en kolay sakinleştirecek insanın siz olduğunu unutmamalısınız.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Bu aralarda maddi konulardan uzaklaşmak istemeniz normal. Bu alanda karar almak, düşünerek enerji ve zaman harcamak istemiyorsunuz. Yine de kendinizi disiplinli olmak konusunda kontrol etmelisiniz.
  Aşk yaşantınıza renk katmaya ihtiyacınız var. Sahip olduğunuz kişisel yeteneklerinizle değişiklik yapabilirsiniz aslında.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Haftasonunda kendinizi her zamankinden daha halsiz hissedebilirsiniz. Tüm haftanın stresini ve yorgunluğunu üstünüzden atmak için, güzel bir uykuya ve sukünete çok ihtiyacınız var.
  Sevgilinizle ilişkilerinizi gözden geçirmek ve bir karara varmak için hiç de uygun bir günde değilsiniz. Duygularınızla hareket ederken, sonradan pişmanlık yaşayabilirsiniz.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Evden çıkmamak için bin türlü bahaneniz olabilir. Madem öyle zorlamayın kendinizi. Ama meşgul olacak bir şeyler bulmalısınız. Düşüncelere dalmak, sizi depresyona yaklaştırabilir.
  Duygusal paylaşımlar kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Bugün kendinizi onun şefkatli ellerine bırakmanın tam zamanı.


  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Cumartesi günü olmasından faydalanarak, arkadaşlarınızı ziyaret etmeli ya da onları size davet etmelisiniz. Hep birarada olmak, beraberce yemek yemek, müzik dinlemek ve hoş sohbetler keyifli anlar geçirmenizde çok etkili olacak.
  İdeal davranışlarınız ilişkinizin çok güçlenmesini sağlayacak. Sevgiliniz sizin çabalarınıza geç cevap veriyor olsa bile, sakın siz ümidinizi yitirmeyin.


   
07 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 07 TEMMUZ Günlük Burç Yorumları

  07 TEMMUZ Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Aşk hayatınızda hayalleriniz bugün gerçekleşebilir. Katılacağınız davetlerde sürpriz bir şekilde size farklı gelen birisiyle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilgili güzel sürprizlere tanık olabilir ve yaşayacağınız olaylar sonucunda kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Aşk hayatınızda biraz daha basit düşünmeye çalışınız ve gün...
 2. 18 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  18 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 18 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle hanımlar. Sevgili Koç, İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Çevre koşullarının size sunduğu şartlara uyumak istemiyorsunuz. Bugün, duygusal konularda bazı...
 3. 20 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 haziran 2011 burç yorumları 20 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 20 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler Sevgili Koç, Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberi gelebilir. Yapıcı tutumunuzla bu kırgınlığı ortadan kaldırma girişimleriniz olacak. Özgürlüğünüze...
 4. 28 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  28 haziran burç yorumları 28 haziran günlük burç yorumları 2011 2011 günlük burçlar, 28 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 28 Haziran 2011 Salı gününe ait burç yorumlarınız melekler 28 Haziran 2011 Salı Koç Burcu Burç Yorumları Kafanızı karıştıran düşüncelerden uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Aceleci bir tutum içine girmekten ve...
 5. 30 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  30 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 30 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Haziran ayının son günü 30 Haziran 2011 günlük burç yorumlarınız melekler KOÇ BURCU 21 Mart - 19 Nisan Çevre ile yoğun iletişim içinde olacağınız bir güne başlıyorsunuz. Düşünceleriniz dağılabilir, konsantrasyonunuzu toparlamakta güçlük çekebilirsiniz. Sizi bağlayacak ciddi kararlardan...

Sayfayı Paylaş