1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  07 TEMMUZ Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Aşk hayatınızda hayalleriniz bugün gerçekleşebilir. Katılacağınız davetlerde sürpriz bir şekilde size farklı gelen birisiyle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilgili güzel sürprizlere tanık olabilir ve yaşayacağınız olaylar sonucunda kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Aşk hayatınızda biraz daha basit düşünmeye çalışınız ve gün içinde fazla derinleşmeyiniz. Bugün sürpriz bir teklif alabilirsiniz. Tanışacağınız sıradışı birisi sizin bilinçaltınızı tetikleyecek ve ona aşık olduğunuzu zannedeceksiniz. Yanılgılara sebebiyet vermemek için aklınızı ve duygularınızı yönetmeye çalışınız.


  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Gün içinde bütçenizi sarsacak sürpriz, beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Düşüncelerinizi parasal konulara yönlendirmekten ziyade sanatsal olaylara eğilmenizi tavsiye ederiz. Böylelikle karşılaşacağınız sürprizlere karşı daha mantıklı yaklaşımlar gösterebilirsiniz.
  Bugün hayallerinizde oluşturduğunuz kişiye rastlayabilirsiniz. Gün içinde hayallerinizi süsleyen düşüncelerinizi kelimelere dökebilir ve sevdiğinizi ya da çevrenizdekileri olumlu etkileyebilirsiniz. Duygularınızı kolay ifade edebileceğiniz bir gün geçireceksiniz.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz

  Bugün sizin için son derece keyifli geçebilir. Zihninizin rahatladığını farkedebilir, kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Sevdiğinize zaman ayırmaya çalışın.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Bugün sevdiğinize duygularınızdan ziyade mantığınızla yaklaşmaya çalışınız. Çünkü duygularınızdan yükselen karamsarlığınızı ve yetersizlik korkularınızı mantığınızla yenme potansiyeliniz var. Kendinizi ona ispat etmek veya onu yönetmek zorunda hissetmeyiniz. Endişe ve takıntılarınız sevdiğiniz kişiyi kıskanmaya da yol açabilir.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Finansal konularda da gün içinde sürpriz gelişmeler olabilir ve hesapta olmayan harcamalar yapabilirsiniz. Unutulmuş veya tamamlanmamış işlerle de karşılaşabilirsiniz. Aşk anlayışınızda gün içinde yaşayacağınız sürpriz olaylar neticesinde bilinçaltınız tetiklenecek ve şimdiye kadar farketmediğiniz duygularınızı keşfedeceksiniz.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Bugün iş yerinizde uzun zamandır istediğiniz konular gündemde tekrar yerini bulacak ve iyimser duygu ve düşünceleriniz nedeniyle olumlu sonuçlar alacaksınız. Finansal konulardaki şansınız bugün yüzünüzü güldürecek.
  Bugün aşk kapınızda. Hayal gücünüz ve sezgileriniz bu kapıyı açmanız için size fırsatlar verecek ve düşüncelerinizi güzel ifade ederek aşk anlayışınızda yeni başlangıçlar yaratabileceksiniz. İyimser tavrınız çevrenizde beğeni toplayacak ve dikkat çekeceksiniz.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Gün içinde aşk hayatınızda karşılaşacağınız sürpriz olaylar bazı endişe ve korkularınızı tetikleyebilir. Sevdiğiniz kişiyle ilgili öğreneceğiniz ve hiç beklemediğiniz olaylar neticesinde karamsarlığa kapılabilirsiniz. Bu yüzden daha çok güncel konulara odaklanınız ve fazla derinleşmeden partnerinizle eğlenmeye çalışınız.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Sevdiginizle gün içinde iletişim zorluğu çekebilirsiniz. Kelimelerinizi çok dikkatli seçerek yanlış anlaşılmalara mahal verecek durumlar yaratmayınız. Düşüncelerinizi partnerinize karşı ifade ederken konuşmaktan ziyade duygularınızla belli etmeye çalışınız. Aşk anlayışınızı değiştirecek sürpriz olaylara hazırlıklı olunuz.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Gün içinde her ne kadar sevdiğinizle güzel anlar yaşasanız da akşam saatlerinde ev ve aile içi sorumluluklarınız canınızı sıkabilir ya da sevdiğinize karşı kendinizi sorumlu hissedebilirsiniz.
  Ama iradeniz ve yaratıcılığınızla kendinize, aşk anlayışınızı geliştirecek güzel fırsatlar yaratacaksınız ve eğleneceksiniz.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Bilinçaltınızın derinliklerinden yükselen hayal gücünüz korkularınızı da beraberinde getiriyor. Aşk anlayışınızda yeterince özgür olamama duygularınız tetikleniyor. Aslında bunların geçici endişeler olduğunu unutmayınız ve sevdiğinize bağlılığınızı gösterecek fırsatlar yaratınız. Akşamki davetleri toplantıları kaçırmayınız, çünkü sürpriz ve farklı kişilerle tanışabilirsiniz.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Bugün parasal konularda anlayışlı davranarak kazanç sağlayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişiler sizi zorlayabilirler. Böylece çalışma şeklinizde değişiklikler yapmak için harekete geçeceksiniz.
  Sevdiğiniz kişi ile ilişkinizde, anlayışlı davranmaya dikkat etmelisiniz. Kendinizi yenilemeniz beraberliğinizi güçlendirecektir.

   
 2. CaRiZmA

  CaRiZmA Vip Melek Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2008
  Mesajlar:
  6.212
  Beğenilen Mesajlar:
  44
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Stuttgart/SIVAS
  Cevap: 07 TEMMUZ Günlük Burç Yorumları

  Tsk canim:kiss:
   
07 TEMMUZ Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 07 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  07 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Kendinizi çok aktif olmaya zorlamamalısınız. Pek çok davetin birarada olması hepsine katılmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Sizin için en önemli olanlarını saptamalı ve planlı hareket etmelisiniz. Birlikte olduğunuz insan evde oturmak isteyeceğinden aranızda biraz tatsızlık çıkabilir. Bırakın onu bugün evde otursun, belki aklı başına gelir. Boğa 20 Nisan - 20...
 2. 9 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  9 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  9 temmuz burç yorumları 9 temmuz günlük burç yorumları burcu Sevgili Melekler günlük burç yorumunu okumadan güne başlayamam mutlaka burcumun yorumunu okumalıyım diyorsanız buyrun size özel burç yorumlarınız :tik: Koç Sevgili Koç, yıldız haritanızın en yüksek noktasında oluşan ay tutulmasıyla birlikte daha prestijli bir işe geçmeye ya da kendi işinizi kurmaya karar verebilirsiniz. Ani bir...
 3. 18 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  18 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Sevgili melekler 18 Temmuzda bakalım sizi neler bekliyor.. İş, aile, aşk hayatınız nasıl? İşte burç yorumlarınız :tik: Sevgili Koç, İş ve aşk. İşte bugün kalbiniz bu ikisi için atacak. İş hayatınızda dev adımlarla ilerliyor ve hayranlık topluyorsunuz. Ancak sizin isteğiniz hep takdir değil; hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Hanenize yazılan artılara bakmak yeterli....
 4. 26 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  26 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  26 temmuz burç Sevgili Melekler günlük burç yorumunu okumadan güne başlayamam mutlaka burcumun yorumunu okumalıyım diyorsanız buyrun size özel 26 Temmuz burç yorumlarınız:pasi::pasi: Koç 21 Mart - 19 Nisan Eğitime, yeni bir şeyler öğrenmeye verdiğiniz önem, gerek iş yaşamınızda gerekse özel yaşantınızda kendinizi her an tazeleyebilmenize olanak tanıyor. Ama bu düşüncelerinizi diğer...
 5. 27 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  27 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  27 temmuz burç yorumları Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 27 Temmuz burç yorumlarınız :deli::deli: KOÇ Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Vereceğiniz...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş