Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  07 TEMMUZ Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan
  Aşk hayatınızda hayalleriniz bugün gerçekleşebilir. Katılacağınız davetlerde sürpriz bir şekilde size farklı gelen birisiyle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilgili güzel sürprizlere tanık olabilir ve yaşayacağınız olaylar sonucunda kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Aşk hayatınızda biraz daha basit düşünmeye çalışınız ve gün içinde fazla derinleşmeyiniz. Bugün sürpriz bir teklif alabilirsiniz. Tanışacağınız sıradışı birisi sizin bilinçaltınızı tetikleyecek ve ona aşık olduğunuzu zannedeceksiniz. Yanılgılara sebebiyet vermemek için aklınızı ve duygularınızı yönetmeye çalışınız.  İkizler 21 Mayıs - 21 Haziran
  Gün içinde bütçenizi sarsacak sürpriz, beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Düşüncelerinizi parasal konulara yönlendirmekten ziyade sanatsal olaylara eğilmenizi tavsiye ederiz. Böylelikle karşılaşacağınız sürprizlere karşı daha mantıklı yaklaşımlar gösterebilirsiniz.
  Bugün hayallerinizde oluşturduğunuz kişiye rastlayabilirsiniz. Gün içinde hayallerinizi süsleyen düşüncelerinizi kelimelere dökebilir ve sevdiğinizi ya da çevrenizdekileri olumlu etkileyebilirsiniz. Duygularınızı kolay ifade edebileceğiniz bir gün geçireceksiniz.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz

  Bugün sizin için son derece keyifli geçebilir. Zihninizin rahatladığını farkedebilir, kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Sevdiğinize zaman ayırmaya çalışın.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Bugün sevdiğinize duygularınızdan ziyade mantığınızla yaklaşmaya çalışınız. Çünkü duygularınızdan yükselen karamsarlığınızı ve yetersizlik korkularınızı mantığınızla yenme potansiyeliniz var. Kendinizi ona ispat etmek veya onu yönetmek zorunda hissetmeyiniz. Endişe ve takıntılarınız sevdiğiniz kişiyi kıskanmaya da yol açabilir.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Finansal konularda da gün içinde sürpriz gelişmeler olabilir ve hesapta olmayan harcamalar yapabilirsiniz. Unutulmuş veya tamamlanmamış işlerle de karşılaşabilirsiniz. Aşk anlayışınızda gün içinde yaşayacağınız sürpriz olaylar neticesinde bilinçaltınız tetiklenecek ve şimdiye kadar farketmediğiniz duygularınızı keşfedeceksiniz.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Bugün iş yerinizde uzun zamandır istediğiniz konular gündemde tekrar yerini bulacak ve iyimser duygu ve düşünceleriniz nedeniyle olumlu sonuçlar alacaksınız. Finansal konulardaki şansınız bugün yüzünüzü güldürecek.
  Bugün aşk kapınızda. Hayal gücünüz ve sezgileriniz bu kapıyı açmanız için size fırsatlar verecek ve düşüncelerinizi güzel ifade ederek aşk anlayışınızda yeni başlangıçlar yaratabileceksiniz. İyimser tavrınız çevrenizde beğeni toplayacak ve dikkat çekeceksiniz.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Gün içinde aşk hayatınızda karşılaşacağınız sürpriz olaylar bazı endişe ve korkularınızı tetikleyebilir. Sevdiğiniz kişiyle ilgili öğreneceğiniz ve hiç beklemediğiniz olaylar neticesinde karamsarlığa kapılabilirsiniz. Bu yüzden daha çok güncel konulara odaklanınız ve fazla derinleşmeden partnerinizle eğlenmeye çalışınız.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Sevdiginizle gün içinde iletişim zorluğu çekebilirsiniz. Kelimelerinizi çok dikkatli seçerek yanlış anlaşılmalara mahal verecek durumlar yaratmayınız. Düşüncelerinizi partnerinize karşı ifade ederken konuşmaktan ziyade duygularınızla belli etmeye çalışınız. Aşk anlayışınızı değiştirecek sürpriz olaylara hazırlıklı olunuz.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Gün içinde her ne kadar sevdiğinizle güzel anlar yaşasanız da akşam saatlerinde ev ve aile içi sorumluluklarınız canınızı sıkabilir ya da sevdiğinize karşı kendinizi sorumlu hissedebilirsiniz.
  Ama iradeniz ve yaratıcılığınızla kendinize, aşk anlayışınızı geliştirecek güzel fırsatlar yaratacaksınız ve eğleneceksiniz.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Bilinçaltınızın derinliklerinden yükselen hayal gücünüz korkularınızı da beraberinde getiriyor. Aşk anlayışınızda yeterince özgür olamama duygularınız tetikleniyor. Aslında bunların geçici endişeler olduğunu unutmayınız ve sevdiğinize bağlılığınızı gösterecek fırsatlar yaratınız. Akşamki davetleri toplantıları kaçırmayınız, çünkü sürpriz ve farklı kişilerle tanışabilirsiniz.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Bugün parasal konularda anlayışlı davranarak kazanç sağlayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişiler sizi zorlayabilirler. Böylece çalışma şeklinizde değişiklikler yapmak için harekete geçeceksiniz.
  Sevdiğiniz kişi ile ilişkinizde, anlayışlı davranmaya dikkat etmelisiniz. Kendinizi yenilemeniz beraberliğinizi güçlendirecektir.


   
 2. CaRiZmA

  CaRiZmA Vip Melek Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2008
  Mesajlar:
  6.211
  Beğenilen Mesajlar:
  44
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Stuttgart/SIVAS
  Cevap: 07 TEMMUZ Günlük Burç Yorumları
  Tsk canim:kiss:
   
07 TEMMUZ Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 07 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  07 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Kendinizi çok aktif olmaya zorlamamalısınız. Pek çok davetin birarada olması hepsine katılmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Sizin için en önemli olanlarını saptamalı ve planlı hareket etmelisiniz. Birlikte olduğunuz insan evde oturmak isteyeceğinden aranızda biraz tatsızlık çıkabilir. Bırakın onu bugün evde otursun, belki aklı başına gelir. Boğa 20 Nisan - 20...
 2. 14 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 temmuz burç 14 temmuz burcu 2010 burç yorumu 2010 yorumları Bakalım kızlar 14 Temmuz Çarşamba günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :m.c::m.c: Koç 14. Temmuz.2010 21 Mart – 19 Nisan Yaratıcılık ve kendini gösterme açısından şanslı bir gündesiniz. İçinizden yükselen bir enerji ile...
 3. 8 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  8 temmuz burç yorumları burçlar, 8 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Haftanın son iş günü 8 Temmuz 2011 Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Düşüncelerinizi yeniden mercek altına alacak ve farklı sunumlarla hayata geçmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz topluluklarda kendinizi ifade etmeyi yeğlemelisiniz. Çeşitli...
 4. 11 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 11 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 11 Temmuz 2011 Pazartesi gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size Kilo...
 5. 15 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 15 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 15 Temmuz 2011 Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Evinizle ilgili değişiklikler yaşamak istiyorsanız, hemen yaşama geçirmelisiniz. Çocuklarınızla ilgili güzel aktiviteleri, evinizin sınırları içinde yapmaktan keyif alacaksınız. Aile yakınlarınızın sizden sakladığı...

Sayfayı Paylaş