1. wwwt

wwwt Forum Okuru

1 aydır adet görmüyorum kistim varmış hamile kalır mıyım

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında wwwt tarafından paylaşıldı.

Merhabalar ben bir sey öğrenmek istiyorum 5 6 ay önce ilişki yaşadım 1 aydir adet görmüyorum doktora gittim sag yumurtaligimda kist var dendi beta hcg testi yaptirdim sonuç 0.213 çıktı kistten dolayimi hastalanmiyor olabilirim yoksa hamilelikle bir ilgisi var mi iliskiden kac gün sonra hamile kaliniyor yardimci olursaniz cok sevinirim şimdiden teşekkürler

1 aydır adet görmüyorum kistim varmış hamile kalır mıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar 2 aydır adet görmüyorum

arkadaşlar 2 aydır adet görmüyorum

2 aydır adet görmüyorum adet görmüyorum iki aydır olmuyorum 2 olmuyorum regl mrb arkadaslar bn 2 aydır adet görmüyorum test yaptım evde 2 defa ama sonuc negatif fakat gögüs uçlarım o kdr cok agrıyor kı bastırınca ve kasıklarım cok fena agrıyor sankı bişey düşecek gibi ve dün ise yaklasık şöyle 3 damla kadar kan geldi ve kasıklarım cok agrıdı sizce sebebi nedir lütfen arkadaslar cwp yazın
  2. hamileyken adet gören var mı ?

hamileyken adet gören var mı ?

slm herkeze.aranızda yeniiyim.5 aydır korunmuyorum ama hala hamile değilim.geçen ay adet gördüm ama sanki hamile gibi belirtilerim var.acaba hamile olabilir miyim ?
  3. Kistim var hamile kalırmıyım?

Kistim var hamile kalırmıyım?

kisti olup hamile kalanlar,kist hamile kalmaya engelmidir,kist varken hamile kalınırmı,kist hamile kalmamda sorun yaratırmı,kist ve gebelik hakkında bilgiler Bazı kadınlar kistleri oldugu için bazen hamile kalmayabilir ancak 3 cm lik kisti olupta hamile kalan birsürü insan var. bunun opere olması şart değil. kistin özellikleri önemli başka bir doktora daha görünmenizde fayda var. ayrıca...
  4. Küçük kistim var hamile  kalamıyorum

Küçük kistim var hamile kalamıyorum

Mrb sorum su 6 yasında cocugum var ıkıncıyı dusunuoruz 3 sene oldu ve hala olmadı doktorada gırtım küçük kist var ve bunun engel olmadıgını solemstı bu kıst büyüyebilirmi engel olabılırmı bıde gogsumden hala sut gibi sıvı gelıo bu normalmı
  5. Arkadan ilişkiyle Hamile kalır mıyım

Arkadan ilişkiyle Hamile kalır mıyım

Merhaba erkek arkadaşımla ters ilişkiye girdik tamamen peçeteye boşaldı ve boşalma sıvısı asla genital bölgeme değmedi boşalmadan önce sadece p***yle genital bölgeme 1 kere vurdu hamile kalma oranım var mı

Sayfayı Paylaş