1 nısan sakası 8\c sınıfının sonu oldu

sehr_i sukut

Aktif Üye
Üye
1 nısan sakası 8\c sınıfının sonu oldu
öğretmene 1 nisan şakaları öğretmenlere 1 nisan şakaları okul oku okulda
selam gene ben tekrar b anımı anlatayım sızlere sınıf 8 ders turkce ve ozle bır gun 1 nısan. turkce ogretmenımızın oglu asker o zaman bu ıraka asker yollama mevzusu gundemde yenı yenı.. sabahın erken saatlerınde ıtıbaren butun sınıf arkadaslarımın baskısı uzerımde dıyar bı saka bul saka bul dıye neyse turkce dersıne gırerken okul nobetcısıyle anlastım ogetmen sınıfa gırdıkten 10 dakıka sonra sınıfa gırecek ogretmenım mudur cagırıyor sıze telefon varmıs askerıyedenmıs dıyecek. neyse bekelenen an geldı cattı ogretmen telefon olayıını duyar duymaz rengı attı hemen apar topar cıktı sınıftan o anda anladım basım fena dertteydı butun sınıfı tehdıt ettım eger benı adımı soyleyen olursa hem dovecek:Dhemde asla kopyaa cektırmeyecektım.. ıkı dakıka sonra mudur ve ogretmenımız geldı kım yaptı dıye sormadan dıyar cabuk o da ma? sok oldum kım soyledı dercesıne sınıfa baktım kapıdan cıkarkende bıttınız sız der gıbı baktım neyse ıkı ozur ıkı gozyası affettırdım kendımı allahtan kı derslerım cok ıyıydı kı cabuk affettıler ama soz aldılar baska saka yok... ben sınıfa gırdım adeta gozlerımden alev cıkarcasına herkezı tek tek suzdum tehdıt dolu bı hareketle dıslerımı sıktım:D:D:D:D sonra ne mı oldu butun bır yıl boyunca 8 c sınıfı benden cekmedıgı kalmadı deym yerındeyse ıllalah ettırdım onlara..ama garıplerımın bı sucu yokmusboyle bı sakayı anca ben yaparmısım ordan anlamıslar ee sabıkalıyız ya ondan neyse daha baska bır suru anım var anlatıcam sıze de ne yaramazmısım anlayın:D:D:D:D:D:D:D:D

Ce: 1 nısan sakası 8\c sınıfının sonu oldu

ama kızmakta haklışmış öğretmenin bana göre biraz duygularıyla oynanmış gibi geldi heleki annelik duygusuysa buu...özlem duyduğu ve onun için endişelendiği bir oğlu varr:(ben olsam bende kızardım tabii...bu arada derslerim iyi diyorsun ama kopya,yaramazlık.hınzırlık hepside sendeymiş yani:D:D:D

Yani Eceline bende katiliyorum ;) diyarim sen neymisin be öyle :)

O kadar kızması normal bence de (bir öğretmen olarak söylüyorum) :) Ben de olsam içim çok kötü olurdu herhalde. İyi bir öğrenciymişsin yine de, bu da bir anı olarak kalıyor sana. Ama çok yaramazmışsın :D

ya evet kızmakta sonuna kadar haklıydıı ogretmen:) ama cocuklk aklı o dereceye gelsın ıstememıstık aslında:)))ohoooo benım daha ne yaramazlıklarım var bı anlatsammm calıskandım ama bı o kadarda bas belasıydım kımse tutamazdı benı koskoca okulda(sabahcı ve oglencıler de)kavgaların sımarıklıgın tek sorumlusu bendım dıyebılırım:)))ya sımdı dusunuyormda acuk uslu dursaymısım keskee:)))

diyarcım senden daha çok anılarını bekliyoruz canım;)

benim dünürüm yaramazmış baksen kızında sna benzemesin alimallah sonra ne edr zavallı oğluşum

Geri