Erkek arkadaşıma yılbaşında ne almalıyım hediye fikirleri

seyda06

Yeni Üye
Üye
Erkek arkadaşıma yılbaşında ne almalıyım hediye fikirleri
mrb ben yeni üye oldum yardımlarınızı bekliorum erkek arkadaşımla çıkma yıldönümümüz yaklaşıo ne hediye alcağımı ve nasıl bi süpriz yapacağımı bilmiorum yardım ve görüşlerinize ihtiyacım var lütfen yardım edin....

mrb ben yeni üye oldum yardımlarınızı bekliorum erkek arkadaşımla çıkma yıldönümümüz yaklaşıo ne hediye alcağımı ve nasıl bi süpriz yapacağımı bilmiorum yardım ve görüşlerinize ihtiyacım var lütfen yardım edin....

öncelikle aramıza hoşgeldin canım benim bence ona her zaman yanında taşıyacagı bişeyler alabilirsin bölelikle her zaman her dk sevdiğin nerede olursa olsun onunla birlikte olursun mesela güzell ve biraz pahalı bir saat alabilrsin saatin arkasına isim yazdırabilirsin sonra sigara içiyorsa cakmak alabilrsin...ne yapacagına gelirsen ben olsaydım onu ilk tanıştıgımız yere götürür kulagına iyiki varsın seni seviyorum derdim...he unutmadan o gün çokk güzel ol herşey gönlünce olsun....

Son düzenleme:
bence video hazırla ve defter hazırla. güzel bi defter al. defterin sayfalarına fotoğraflarınızı yapıştır. altlarına da o günle ilgili varsa bi anınızı veya güzel sözler yaz. erkeklerin video veya defter hoşlarına gidiyo. defter hazırlarsan güzel bir defter seçmeyi unutma. defterin sayfalarına da parfümünü sıkmayı unutma sen gibi koksun sayfayı her çevirdiğinde

Geri