Baby2go yatak deneyen var mı 1 taşla 2 değil 5 kuş için: park yatak

efeninannesi

Yeni Üye
Üye
Baby2go yatak deneyen var mı 1 taşla 2 değil 5 kuş için: park yatak
Merhaba hanımlar.Park yataklar modaymış son zamanlarda.Ben de merak ediyordum.Piyasa araştırması yaparken Baby2go'nun kiler dikkatimi çekti .Bir taşla 2 kuş derler ya bu Baby2go için beş kuş oldu.Neden mi?müzikli, titreşimli, alt değiştirmeli vb. gibi özellikleriyle beni cezbetti diyebilirim.Fiyatı mı 138 'den başlıyor en uygunu,fena değil hani:).Çok fonksiyonel olması ve de her yere taşıyabilmeniz de diğer artısından.Fiyatına göre de maksimum performans gösteriyor benden söylemesi.Bir odadan diğerine taşıyabiliyorsunuz.Beşik gibi sallanabilir olması da bebeğinizin uyuturken büyük kolaylık....Deneyenler var mı Baby2go park yatakları.Varsa nasıl memnun musunuz hanımlar?

bende şuan araştırma aşamasındayım beşik mi alsam park yatak mı alsam diye düşünüyorum. hem yatak hem beşik özelliklerine sahip olmalı. en azından 2-3 yaşına kadar yatırabilmek istiyorum. bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirler mi?

Beşik almanı öneririm.Park yatağa göre daha kullanışlı ve kanzdoll markasına bak dayanıklı ve kullanışlı oluyorlar.

Geri