10 Gün geciktim hamile olabilirmiyim acaba ?

Hazel Su

Yeni Üye
Üye
10 Gün geciktim hamile olabilirmiyim acaba ?
Arkadaşlar merhaba bana yardımcı olacağınızı düşünüyorum 10 gün gecikmem var idrar testi yaptım ama sürekli negatif çıkıyor ve hala hasta olmadım normal de hep düzenli olurdum şadece 1 yada 2 kere düzensiz oldum ama en fazla gecikmem 6 ydı çoçuk sahibi olmayı istiyoruz bizde eşimle negatifleri gördükçe çok üzülüyoruz sizce hamile olabilirmiyim bu şekilde olup sonra hamile olan var mı ?

adetin üzerinden 10 gün gecikmeyle idrar testi kesin sonuç verir diyelim yanıldı test ama defalarca yaptığınızı söylüyorsunuz çok fazla yanılma payının olduğunu düşünmüyorum ama kafanız da kuşku kalmaması adına birde kan testi yaptırarak beta hcg sonuçlarınıza baktırmanızda fayda olacaktır.

2 kere yaptım 6.ncı gün gecikmemde birde dün yaptım 9.ncu gün gecikmemde bugün 10 oldu mide bulantım çök var bağzı kokulardan tiksinmeye başladım kaşıklarımda ağrılar oluyor bel ağrısıyla bunların nedenleri sizce nedir yada çok mu takıyorum bilmiyorum çoçuk sahibi olmayı

Merhaba, mens gecikmesi sonrası test yapmışsınız sonuç negatif . Bu durum da gebelik söz konusu değil. Belirtileriniz ya psikolojik yada geç döllenme söz konusu olabilir. Tedbir amaçlı bu gün hcg testi yapın. Çıkan sonuç durumunuz hakkın da net bilgi verecektir.

Geri