Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  10 Mayıs Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  10 mayıs burcu 10 mayıs hangi burç ne burcu burç hangi Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  Hafta sonu sosyal hayatın ve arkadaşlarınla ilişkilerin farklı bir renge bürünebilir. Değişik ve yeni paylaşımlar açığa çıkabilir. Mars'ın Aslan burcuna geçmesi senin silkelenmeni ve uyanmanı sağlayabilir.
  Aşk anlayışınızın yükseldiği bir dönemde bunuyorsunuz. Akşama doğru alacağınız bir davette size çekici gelecek kişiyle karşılaşabilirsiniz. Hem aşk hem de parasal açıdan hareketli bir gün.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Acıların çocuğu olmak kim ister.. Küçük Boğa vizyonda... Unutalım gitsin. Yeni amaç ve hedeflere penceremizi açabiliriz. Sıra dışı gelişmelerle karşılaşabiliriz. Geleceği bırakalım ve bugünü yaşayalım.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Hafta sonu kartlarımızı farklı oynayabiliriz. Beklenmedik gelişmelerle karşılaşmak, planlarımızı değiştirebilir. Yeni keşiflerde bulunabiliriz. Umutları ve beklentileri bir kenara bırakalım.
  Yapacağınız organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz. Sevdiğiniz de sizi destekleyecek. Akşama doğru alacağınız bir haber duygusal gerilim içine girmenize ve huzursuzluk duymanıza neden olabilir. Ancak bu durum geçici.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Nedenler niçinleri kovalar... Her soruya bir cevap uydurabiliriz. Bizim doğrularımız, karşımızdaki insanın yanlışlarıdır. Tezatlar, dünyanın renkleridir. Eğer bilinmezlik olmasaydı, umutsuz insanlar yığını altında ezilirdik.


  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağusto
  Beklenmedik, farklı ve bağımsız... Hafta sonu zincirler kopabilir. Eve başka yoldan dönebiliriz, yeniliklere sıcak bakabiliriz, riskler bize her zamankinden daha yakın durabilirler. Bir de acılar olmasa...
  Son derece keyifli ve güzel bir gün geçireceksiniz. Çalışmalarınızı düşündüğünüz gibi sürdürecek ve yeni girişimlerde bulunacaksınız. Planlarınız hakkında dostlarınızın desteğini alablirsiniz.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Hafta sonu farklı umutlara ve beklentilere kapılabilirsin, insanlar seni şaşırtabilir. Bir insanla ilişkin seni yeniliklere yakın tutabilir. Hafta sonuyla iç dünyanda hayaller ve düşünceler daha bir koyu kıvam kazanmaya başlayacak.


  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Sağlığın ve çalışma koşulların hafta sonu seni farklı seçimler yapmaya itebilir. Duygusal açıdan, sevdiğin bir insanla ilişkin seni zorlayabilir. Arkadaşlarınla ilişkilerini ve sosyal hayatını daha fazla önemseyebilirsin.
  Harekete geçmek için biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. İlişkilerinizde ortaya çıkan karışıklıklar yüzünden girişimleriniz ertelenebilir. Zaten bu devre harekete geçmek için pek uygun değil.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Hafta sonu aşk hayatın, duyguların veya insanlarla ilişkilerin her zamankinden farklı olaylara ve gelişmelere açıklık kazanabilir. Kendini özgür hissedebilirsin. Kalabalık ortamlara ve iş hayatına enerjini akıtmaya başlayabilirsin.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Alışkanlıklarında, çalışma koşullarında ve de ev, aile hayatında yeniliklere ve değişime açık olabilirsin. Beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsin. Planlar, fikirler ve yolculuklar hayatını daha çok kaplamaya başlayabilir.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Aşk ve eğlence anlayışında hafta sonu önemli yenilikler olabilir, değişime açık olabilirsin, kalıpların dışına çıkabilirsin. Özellikle iletişim kurarken kendini özgür hissedebilirsin. Ödemeler, partnerinle ilişkin ve yardımlar hayatında öne çıkmaya başlayabilir.


  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Cesaretin artması, olaylara daha gerçekçi bakmaya seni itebilir. İnsanlar için daha çok enerji akıtmaya başlayabilirsin. Ev ve aile hayatına odaklı kalabilirsin. Parasal konularda ise her zamankinden farklı harcamalar öne çıkabilir.


  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Beklenmedik, şaşırtıcı haberler sana ulaşabilir. İnsanlarla iletişim kurarken her zamankinden farklı bir tarzı benimseyebilirsin. Değişikliğe sıcak bakabilirsin, bu da kelimelerine yansıyabilir. Fiziksel açıdan ise hareketliliğin artabilir.

   
10 Mayıs Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  10 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  10 mayıs burcu Yeni bir haftaya başladığımız 10 Mayıs günü burcunuz size neler diyor kızlar buyrun 10 Mayıs Günlük Burç Yorumlarınızı okuyun :tik: Koç Burcu Günlük Yorumu Uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündüğünüz proje ve planlarınızın tatbikatı şu sıralar gündeme gelebilir. Maddi açıdan uğrayacağınız küçük bir kayıp sonradan elde edeceğiniz büyük kazançlarla giderilecek. Günlük Burçlar...
 2. 10 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  10 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  mayıs 2011 burc yorumları 10 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 10 Mayıs Pazartesi gününe ait burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Ay’ın bulunduğu konum, birlikte çalıştığınız kişilerin sorunları ile ilgilenmenize neden olacak. Arkadaş çevrenizde dürüstlüğünüzle tanınmanıza rağmen, düşüncelerinizi...
 3. 10 mayıs 2012 burç yorumları

  10 mayıs 2012 burç yorumları

  21 Mart -20 Nisan Yakın bir arkadaşınızdan yaşantınıza dair son derece mühim tavsiyeler alabilirsiniz. Çevrenizdekilerin güvenini kazanıyor, sunduğunuz pratik çözümlerle takdir topluyorsunuz. Son zamanlarda olumsuz gelişmeler yaşadığınız aşk hayatınız ise toparlanma sürecine giriyor. 21 Nisan -21 Mayıs Bir anda hiç ummadığınız, önceden tahmin etmediğiniz sorumluluklar alabilirsiniz bugün....
 4. 10 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  10 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 10 mayıs 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gönlünüzdeki gibi bir gün geçirmenizi diliyor ve 10 Mayıs 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. 10 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Yönetici gezegeniniz Mars karşıt burcunuzda ilerliyor. Ortak İlişkilerinizde güçlü bir aksiyon var. Birlikte iş yaptığınız kişilerle paylaşım...
 5. 10 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  10 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  10 mayıs günlük burç yorumu, 10 mayıs 2014 günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için huzur dolu bir gün diliyor ve 10 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 10 Mayıs 2014 Cumartesi Bugün çalışma programı ve detayların önem kazandığı projelerle meşgul...

Sayfayı Paylaş