10 Temmuz Günlük BUrç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
10 Temmuz Günlük BUrç Yorumları


Koç
Sevgili Koç, bugün ikili ilişkilerde sabrınız fazla olmayabilir ve çok çabuk sinirlenebilirsiniz. Dikkatiniz partnerinizin üzerinde ve onu eleştirmeye hazır olacak ancak öfkenizi dışa vuramayacaksınız. Duygularınızı sakin bir şekilde dile getirmeye bakın.
Boğa
Sevgili Boğa, bugün yapmak zorunda olduğunuz bazı görevlerden dolayı sinirli olabilirsiniz. İş programınızda ani değişiklikler olabilir ve yeni koşullara ayak uydurmaya çalışmak sizi zorlayabilir. Bir arkadaş ya da grupla anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.
İkizler
Sevgili İkizler, bugün aşk ve eğlence evinizdeki Ay'ın sert etkisi nedeniyle kariyerinizde beklemediğiniz gelişmeler olabilir ve duygusal ilişkiniz de bu gerilimden etkilenebilir. Kariyerinizde hırsla çabalayacağınız ve otorite figürleriyle çatışabileceğiniz bir gündesiniz.
Yengeç
Sevgili Yengeç, bugün evle ilgili sorumluluklar uzun vadeli planlarınıza engel olabilir. Maddi durumunuzun sıkışık olması da bazı planlarınızda karamsar düşünmenize neden oluyor. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde sürpriz gelişmeler olabilir.
Aslan
Sevgili Aslan, sabah saatlerinde günlük işler yüzünden sinirlenebilir ve kırıcı konuşabilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın akrabalarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Yüklü bir ödeme ya da masraf moralinizi bozabilir. Maddi konuları haline getireceğiniz bir gündesiniz.
Başak
Sevgili Başak, bugün alışverişe ve para konularına odaklı bir gün. Yakın ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Maddi konular partnerinizle aranızda ufak bir gerilim yaratabilir. Yakın ilişkilerde dengesiz ve her an parlamaya hazır bir enerjinin etkisi altındasınız. Sorumluluklar üzerinizde baskı yaratabilir.
Terazi
Sevgili Terazi, burcunuzdaki Ay bugün sizi ön plana çıkarıyor ancak iş yerinizde parlamaya hazır bir etki var, sakin olmalısınız. İşlerin çokluğu ve düzensiz oluşu sosyal programlarınızı iptal etmenize neden olabilir. Kaos ortamında düzenli çalışmaya gayret edin.
Akrep
Sevgili Akrep, Ay'ın on ikinci evinizdeki konumu bugünü sakin bir şekilde geçirmek isteyeceğinize işaret ediyor ancak elektrik yüklü bir gün sizi bekliyor. Bugün kendi kendinize yetecek ve yalnızken huzur bulacaksınız. Kariyer sorumluluklarınız ağır gelebilir.
Yay
Sevgili Yay, bugün evle ya da anne babanızla ilgili bazı konulardaki ani gelişmelerle uğraşabilirsiniz. Anne babanızla olan ilişkinize özen gösterin ve tartışma ortamlarından uzak durun zira hassas konular için uygun bir gün değil. Pire yüzünden yorgan yakmayın!
Oğlak
Sevgili Oğlak, bugün sorumluluklarınız ön planda olacak. Toplantı ve görüşmelerde çabuk sinirlenme eğilimindesiniz. Gün içinde sürekli hareket halinde olabilirsiniz. Telaş içinde koştururken hızlı araba kullanmayın. Perde arkasında gelişen entrikalı durumlar olabilir ve bu durumlara kafa yorabilirsiniz.
Kova
Sevgili Kova, bugün maddi konularda düzensiz gelişmeler olabilir ve fevri davranabilirsiniz. Her türlü para işinde acele davranmayın. Partnerinizle maddi konular yüzünden anlaşmazlık yaşayabilir ama bunu açıkça dile getirmeyebilirsiniz.
Balık
Sevgili Balık, bugün enerjiniz yüksek ancak yerinizde duramayacak ve patlamaya her an hazır bir şekilde ortalarda dolaşabileceksiniz. Bunu baştan bilerek öfkenizi yanlış kişi ve alanlara yöneltmeyin ve bilinçli davranın. Bu enerjiyi dizginleyebilirseniz verimli bir gün geçirebilir ve çok yol alabilirsiniz.
 
Üst