1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  10 Temmuz Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç
  Sevgili Koç, bugün ikili ilişkilerde sabrınız fazla olmayabilir ve çok çabuk sinirlenebilirsiniz. Dikkatiniz partnerinizin üzerinde ve onu eleştirmeye hazır olacak ancak öfkenizi dışa vuramayacaksınız. Duygularınızı sakin bir şekilde dile getirmeye bakın.
  Boğa
  Sevgili Boğa, bugün yapmak zorunda olduğunuz bazı görevlerden dolayı sinirli olabilirsiniz. İş programınızda ani değişiklikler olabilir ve yeni koşullara ayak uydurmaya çalışmak sizi zorlayabilir. Bir arkadaş ya da grupla anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.
  İkizler
  Sevgili İkizler, bugün aşk ve eğlence evinizdeki Ay'ın sert etkisi nedeniyle kariyerinizde beklemediğiniz gelişmeler olabilir ve duygusal ilişkiniz de bu gerilimden etkilenebilir. Kariyerinizde hırsla çabalayacağınız ve otorite figürleriyle çatışabileceğiniz bir gündesiniz.
  Yengeç
  Sevgili Yengeç, bugün evle ilgili sorumluluklar uzun vadeli planlarınıza engel olabilir. Maddi durumunuzun sıkışık olması da bazı planlarınızda karamsar düşünmenize neden oluyor. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde sürpriz gelişmeler olabilir.
  Aslan
  Sevgili Aslan, sabah saatlerinde günlük işler yüzünden sinirlenebilir ve kırıcı konuşabilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın akrabalarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Yüklü bir ödeme ya da masraf moralinizi bozabilir. Maddi konuları haline getireceğiniz bir gündesiniz.
  Başak
  Sevgili Başak, bugün alışverişe ve para konularına odaklı bir gün. Yakın ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Maddi konular partnerinizle aranızda ufak bir gerilim yaratabilir. Yakın ilişkilerde dengesiz ve her an parlamaya hazır bir enerjinin etkisi altındasınız. Sorumluluklar üzerinizde baskı yaratabilir.
  Terazi
  Sevgili Terazi, burcunuzdaki Ay bugün sizi ön plana çıkarıyor ancak iş yerinizde parlamaya hazır bir etki var, sakin olmalısınız. İşlerin çokluğu ve düzensiz oluşu sosyal programlarınızı iptal etmenize neden olabilir. Kaos ortamında düzenli çalışmaya gayret edin.
  Akrep
  Sevgili Akrep, Ay'ın on ikinci evinizdeki konumu bugünü sakin bir şekilde geçirmek isteyeceğinize işaret ediyor ancak elektrik yüklü bir gün sizi bekliyor. Bugün kendi kendinize yetecek ve yalnızken huzur bulacaksınız. Kariyer sorumluluklarınız ağır gelebilir.
  Yay
  Sevgili Yay, bugün evle ya da anne babanızla ilgili bazı konulardaki ani gelişmelerle uğraşabilirsiniz. Anne babanızla olan ilişkinize özen gösterin ve tartışma ortamlarından uzak durun zira hassas konular için uygun bir gün değil. Pire yüzünden yorgan yakmayın!
  Oğlak
  Sevgili Oğlak, bugün sorumluluklarınız ön planda olacak. Toplantı ve görüşmelerde çabuk sinirlenme eğilimindesiniz. Gün içinde sürekli hareket halinde olabilirsiniz. Telaş içinde koştururken hızlı araba kullanmayın. Perde arkasında gelişen entrikalı durumlar olabilir ve bu durumlara kafa yorabilirsiniz.
  Kova
  Sevgili Kova, bugün maddi konularda düzensiz gelişmeler olabilir ve fevri davranabilirsiniz. Her türlü para işinde acele davranmayın. Partnerinizle maddi konular yüzünden anlaşmazlık yaşayabilir ama bunu açıkça dile getirmeyebilirsiniz.
  Balık
  Sevgili Balık, bugün enerjiniz yüksek ancak yerinizde duramayacak ve patlamaya her an hazır bir şekilde ortalarda dolaşabileceksiniz. Bunu baştan bilerek öfkenizi yanlış kişi ve alanlara yöneltmeyin ve bilinçli davranın. Bu enerjiyi dizginleyebilirseniz verimli bir gün geçirebilir ve çok yol alabilirsiniz.


   
10 Temmuz Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 10 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  10 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Sevgili Melekitoşlar bakalım 10 Temmuz gününde sizi neler bekliyor aşkta işte sağlıkta gününüz nasıl geçecek size özel en doğru burç yorumları Melekler Mekanı farkıyla :hede::hede::hede: Koç Sevgili Koç, son birkaç gün mesleki sorumluluklarınızla ilgilendikten bugünden itibaren arkadaşlarınıza ve sosyal guruplara zaman ayırabileceksiniz. Ayrıca eve ait konularda, sağlam adımlar atabilir ve...
 2. 25 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  25 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  25 temmuz burç Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 25 Temmuz burç yorumlarınız :deli::deli: Koç Sevgili Koç, Ay bugün de günlük işleri yöneten altıncı evinizde olduğundan işler ön planda. Özellikle ince detaylara inmeniz ve...
 3. 28 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  28 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  28 temmuz burc yorumları 28 temmuz burç Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 28 Temmuz burç yorumlarınız :pasi::pasi::pasi: Koç Sevgili Koç, gün içinde genelde yumuşak ve ılımlı etkiler var. Partnerlik evinizdeki Ay'ın...
 4. 10 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  10 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 10 temmuz günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bu sıcak yaz gününü en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle 10 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ Özel hayatınızla ilgili olarak yaşadığınız ikilemden kurtulmak için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama eski...
 5. 10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  10 temmuz günlük burç yorumu, 10 temmuz 2014 günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün geçirmelerini diliyor ve 10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 10 temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı :...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş