Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  12 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan
  Bugün arkadaşlarınızın çok büyük desteğini göreceksiniz. Dostlarınızın bu kadar içten ve nazik olduğunu siz bile bilmiyordunuz. Onlara müteşekkir kalacak ve onlarla gurur duyacaksınız.
  Sevdiğiniz insan tek başına çıkmak isteyebilir. Siz aslında özgürlüğe inanan, saygı duyan bir insan olmanıza rağmen, neden ona karşı anlayış göstermekte zorlanıyorsunuz?

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Sizin gibi statükoya, toplumsal değerlere çok önem veren bir insan için oldukça güzel bir gün. Hem kendinizi sosyal ve mesleki ortamlarda istediğiniz gibi ortaya koyabilirsiniz, hem de hedeflerinize ulaşmak için gerekli bağlantıları kurabilirsiniz.
  Sevgilinizin bugün ailesiyle birarada olması gerekiyor. Gitmesin diye baskı yapacağınıza neden ona katılmıyorsunuz?

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Kendinizden çok memnun kalacağınız bir gündesiniz. Düşünsel yanınız, fikirleriniz ve ürettikleriniz etrafınızdaki insanların da dikkatini çekecek ve takdirlerini toplayacaksınız.
  İlişkinizde daha güçlü bağlar oluşturma arzunuz varsa, biraz daha yapıcı davranmayı prensip haline getirmelisiniz. Belki entellektüel yaklaşımlar bu alanda yardımcı olabilir.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Maddi konularla ilgili hata olarak gördüğünüz konuları rahatlıkla inceleyebileceğiniz ve düzeltme yoluna gidebileceğiniz bir gündesiniz. Bu alanda arkadaşlarınızın da yardımlarını isteyebilirsiniz.
  Sevdiğiniz kişiyle oturup da, maddi konularda sakın tartışmayın. Sizi eleştiriyor olması tamamen sizin iyiliğiniz için.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Kendinizi biriyle birlikteyken çok mutlu hissediyorsunuz. Ama hiç bir ilişkinizin uzun süreli olamayacağı düşüncesi, karşınızdaki insana bağlanmanıza, ona hak ettiği değeri hissettirmenize engel oluyor. Bağımsızlığınızdan biraz feragat edebilmeyi öğrenmeniz gerekli.
  Kendinizi alabildiğine sevgilinize bırakmanız gerekiyor. Sizin için hazırladığı sürprizler karşısında sakin olmaya çalışın.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  İş yaşamınızda istikrarlı bir şekilde hareket edebileceğiniz, üretken ve verimli olabileceğiniz bir gündesiniz. Sorumluluklarınızı eksiksiz tamamlamanız ve performansınız üstleriniz tarafından da çok takdir edilecektir.
  Yoğun temponuz yorulmanıza ve sevdiğiniz insana karşı yeterince enerjik yaklaşamamanıza neden olabilir. Ona sebebini söylerseniz sizi anlayacaktır.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Sabahtan çok rahat olan gün, öğleden sonraya doğru biraz hareketlenebilir ve tempo yoğunlaşabilir. Kendinizi kasmadan ve mümkün olduğunca adaptasyon gücünüzü yüksek tutarak sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekli.
  Yoğun temponun içinde bugün muhakkak ona da vakit ayırmalısınız. Size ihtitiyacı var ama bunu açık açık söyleyemiyor.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Evde bazı şeyler bozulabilir. Haftanın ilk gününe bu tür bir problemle başlamak tabii ki hoşunuza gitmeyecektir. Ama töleransınızı yüksek tutmak ve her şeyi olduğunca kabul etmek de tabii ki sizin elinizde.
  Sevdiğiniz kişinin bugün önemli iş görüşmeleri var. Bir jest yapın ve moral vermek için özel olarak onu telefonla arayın.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Zihinsel olarak çok aktif olduğunuz bir gündesiniz. Farklı düşüncelerin kafanıza üşüşmesi konsantrasyon kaybına neden olsa bile, yine de oldukça verimli bir gün olacak.
  Mantık tarafınızın çok ağır bastığı bir günde olduğunuz için, duygusal paylaşımlar sizin için pek anlamlı gelmeyebilir. Yine de ona karşı kırıcı olmamaya gayret etmelisiniz.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Yoğun ve oldukça hareketli bir gündesiniz. Duygularınızı ve düşüncelerinizi yakın çevrenizdeki insanlara aktarma, onlarla paylaşabilme fırsatı bulacaksınız. Bu sizi rahatlatacak.
  Sevgilinizle birlikte olmak size zaman zaman sıkıcı geliyor. Aslında bunun arkasında aşırı bağlanma korkusu var.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Durağan hatta isteksiz bir ruh haliyle haftaya başlamanız söz konusu. İçinizdeki bıkkınlığı ve sıkıntıyı projekte edebileceğiniz hiç bir hedef yok maalesef. Zaten bunların elle tutulur bir nedeni de yok ki.
  Bu kadar ketum olmak zorunda mısınız? Neden paylaşmıyorsunuz onunla? Oysa o size karşı son derece açık.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Oldukça yoğun duygusallıklar yaşayabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Rasyonalitenizi tamamıyla kaybetme olasılığınız, yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Dikkatli olmalısınız.
  Birlikte olduğunuz insana her türlü alanda güvenebilirsiniz. Size olan sevgisi ve bağlılığı yükünüzü paylaşmakta hiç tereddüt etmemesini sağlayacaktır.


  alıntı


   
12 MAYIS Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 Mayıs Günlük Burç Yorumunuz

  12 Mayıs Günlük Burç Yorumunuz

  Sevgili melekler işte günügününe burçlarınızdan 12 mayıs günü burç falınız...... Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugünlerde yaşamınıza yeni biri girebilir. Yanlız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Anlaşmanız özveride bulunmanıza bağlı. Para konusunda şanslı bir gün. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. İyi bir yatırım yapabileceksiniz. Günlük...
 2. 12 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Aşk hayatınızda bir duruluk hakim. Tarafların da, izleyenlerin de mutlu olduğu bir ilişki içindesiniz. Son görüşmenizde biraz kırgın ayrıldığınız bir akrabanız, bugünlerde sizi arayıp ilginç bulacağınız...
 3. 12 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 12 Mayıs Perşembe 2011 günlük burç yorumlarınız melekler... Sevgili Koç, Öfkelerinizi içinizde saklama gereği duymaktan, gergin bir gün geçirebilirsiniz. Oysa içgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün ve siz, hala kendi şartlarınızı özdenetiminizden geçiriyorsunuz. Özgürlük...
 4. 12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 12 mayıs 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftasonunun bu güneşli gününde eğlenceli ve güzel vakit geçirmenizi diliyor ve 12 Mayıs 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. İş arkadaşlarınız...
 5. 12 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  12 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 12 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir hafta diliyor ve 12 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 12 Mayıs 2014 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 12 Mayıs 2014...

Sayfayı Paylaş