13 Haziran BUrçlar

13 Haziran BUrçlar
13 haziran burç 13 haziran hangi burç hangi burcu ne burcu
Koç
21 Mart - 19 Nisan
Yalnızlığa ihtiyaç duyduğunuz bir gün olacak. Derin düşüncelere kapılmanız, farklı duygular yaşamanız, kimi zaman hayatın gerçeklerinden kopartsa bile, yine de çok verimli olabilirsiniz.
Sevdiğiniz insanla bugün gerilimli anlar ve kimi sorunlar yaşayabilirsiniz. Ama bir anlaşma yolu, ortak nokta bulmaya çalışmalısınız.

Boğa
20 Nisan - 20 Mayıs
Hayatınıza ait geniş ölçekli beklentilerinizi, ideallerinizi ve ümitlerinizi gözden geçirebileceğiniz bir fırsat yakalayacaksınız. Beklentilerinizi biraz daha gerçekle örtüşebilir hale getirmek, realize edilebilecek düzeye indirgemek daha kolay tatmin olabilmeniz açısından önemli.
Birlikte olduğunuz insanın bugün önemli bir tehlikeyle karşı karşıya gelmesi söz konusu olabilir. Sadece risk olarak kalacak bu hadise, biraz gerilmenize ve endişelenmenize yol açabilir.

İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Sabahtan negatif bir ruh hali içinde güne başlamanıza rağmen, öğleden sonra ve akşam saatlerinde kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Cuma akşamının tadını çıkartmak için, akşama arkadaşlarınızla dışarıda program yapmalısınız.
Zaman zaman sevgiliniz kendisini fazlaca serbest bıraktığınızı düşünüyor. Genellikle dominant bir davranış biçiminiz olduğu için doğal olarak şaşırıyor.

Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Zihinsel anlamda çok kuvvetli olacağınız bir dönemdesiniz. Bu özelliğinizi yeni çözümler üretmek, bekleyen sorunları çözmek için kullanmaya gayret etmeniz gerekiyor.
Sevgilinizle birlikteliğinize entellektüel bir boyut da kazandırırsanız, çok daha tatminkar bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Aslan
23 Temmuz - 22 Ağustos
Analitik yeteneğiniz ve derinleşebilme kabiliyetiniz insan ilişkilerindeki başarınızın temel nedeni. Birlikte olduğunuz insanın bu özelliklerinize çok önem ve değer verdiğini, kendi ağzından duymak bugün sizi çok mutlu edecek.
Birlikte olduğunuz insanın sizi kıskanması çok hoşunuza gidiyor. Ama bu duyguyu ona yaşatmak, ortaya çıkartmak ve tepkisel davranmasını sağlamak için özel çaba harcamamalısınız.

Başak
23 Ağustos - 22 Eylül
İşinizle alakalı bir takım anlaşmalara varmanız büyük bir olasılık. Ancak her türlü detayı gözden geçirdiğinizden ve karşı tarafın da en az sizin kadar istekli olduğundan emin olmalısınız.
İlişkinizin canlılığını ve verdiği tatmini şu anda hiç bir şey gölgeleyemez. Siz de biraz daha az saldırgan olmak konusunda gayret göstermelisiniz.

Terazi
23 Eylül - 22 Ekim
Haftanın son iş günü olmasının da etkisiyle oldukça tempolu bir şekilde çalışmanız gerekebilir. Yorgunluğunuzu unutup, kendinizi işinize vermeniz, performansınızı yüksek tutmanızı sağlayacaktır.
Sevdiğiniz insanla tartışmalarınızı bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Aslında tartıştığınız konuların gerçekte her ikiniz için de hiç önemli olmadığını, gereksiz bir iktidar savaşı yaşandığını siz de anlayacaksınız.

Akrep
23 Ekim - 21 Kasım
Oldukça hareketli ve canlı bir gün sizi bekliyor. Yapacağınız tüm görüşmelerin amacına ulaşması moralinizin düzelmesine ve kendinizi daha güvende hissetmenizde etkili olacaktır. İkna yeteneğinizden de faydalanmalısınız.
İlişkinizde sizi rahatsız eden belirsizliklerin yavaş yavaş ortadan kalkacağı bir gündesiniz. Duygusal yönden çok daha olumlu bir döneme giriyorsunuz.

Yay
22 Kasım - 21 Aralık
Ailenizle aranızda hissettiğiniz gerginliği çözümlemek istiyorsanız, muhakkak alttan almaya gayret etmelisiniz. Başka türlü bu buzların çözülmesi mümkün olmayacaktır.
Sevdiğiniz insanın ev yaşantısına ait düşünceleri çok hoşunuza gidecek. Bu alandaki uyumunuz ilişkinizin güçlenmesinde çok olumlu etkiye sahip.

Oğlak
22 Aralık - 19 Ocak
Eğer kitap okumaya ve diğer entellektüel faaliyetlere daha fazla zaman ayırmak istiyorsanız, biraz daha düzenli yaşamaya çalışmalısınız. Böylece zamanı daha etkin bir şekilde kullanarak, daha fazla tatmin elde edebilirsiniz.
Partnerinizle konuşmalarınızdaki tarzınızı biraz daha yumuşatmaya çalışmalısınız. İlişkinizi korumak ve devamlılığını sağlamak için buna ihtiyacınız var.

Kova
20 Ocak - 18 Şubat
Kendinizi biraz rahat bırakmanız gerekli. O kadar çabuk endişeye kapılıyorsunuz ki, hakikaten sizi gören, dinleyen insanlar büyük problemler yaşadığınıza inanabilir. Kendinize ve içinde bulunduğunuz sisteme biraz itimat edebilmeniz, hayatınızı daha kolay bir hale getirecek.
Birlikte olduğunuz insanın hayatındaki önemli bir sırrı sizinle bugün paylaşması söz konusu. Ne kadar geleneklerinize bağlı olursanız olun, onu anlayışla karşılamalısınız.

Balık
19 Şubat - 20 Mart
İlişkilerin önem kazandığı günlerdesiniz. Her türlü insan ilişkisinde hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde bağlantılarınız istenmeyecek durumlara gelebilir.
Sevdiğiniz insan problemli bir gün geçirmiş olabilir. Siz ona anlayışla davrandığınızda size ne kadar değer verdiğini bir kez daha göreceksiniz.
 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
PaSikA 25 Haziran Burçlar Günlük Burç Yorumları 2
PaSikA 20 Haziran BUrçlar Günlük Burç Yorumları 0
PaSikA 18 Haziran BUrçlar Günlük Burç Yorumları 0
PaSikA 16 Haziran Burçlar Günlük Burç Yorumları 0
Similar threads
Üst