Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  13 Haziran BUrçlar

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  13 haziran burç 13 haziran hangi burç hangi burcu ne burcu Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  Yalnızlığa ihtiyaç duyduğunuz bir gün olacak. Derin düşüncelere kapılmanız, farklı duygular yaşamanız, kimi zaman hayatın gerçeklerinden kopartsa bile, yine de çok verimli olabilirsiniz.
  Sevdiğiniz insanla bugün gerilimli anlar ve kimi sorunlar yaşayabilirsiniz. Ama bir anlaşma yolu, ortak nokta bulmaya çalışmalısınız.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Hayatınıza ait geniş ölçekli beklentilerinizi, ideallerinizi ve ümitlerinizi gözden geçirebileceğiniz bir fırsat yakalayacaksınız. Beklentilerinizi biraz daha gerçekle örtüşebilir hale getirmek, realize edilebilecek düzeye indirgemek daha kolay tatmin olabilmeniz açısından önemli.
  Birlikte olduğunuz insanın bugün önemli bir tehlikeyle karşı karşıya gelmesi söz konusu olabilir. Sadece risk olarak kalacak bu hadise, biraz gerilmenize ve endişelenmenize yol açabilir.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Sabahtan negatif bir ruh hali içinde güne başlamanıza rağmen, öğleden sonra ve akşam saatlerinde kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Cuma akşamının tadını çıkartmak için, akşama arkadaşlarınızla dışarıda program yapmalısınız.
  Zaman zaman sevgiliniz kendisini fazlaca serbest bıraktığınızı düşünüyor. Genellikle dominant bir davranış biçiminiz olduğu için doğal olarak şaşırıyor.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Zihinsel anlamda çok kuvvetli olacağınız bir dönemdesiniz. Bu özelliğinizi yeni çözümler üretmek, bekleyen sorunları çözmek için kullanmaya gayret etmeniz gerekiyor.
  Sevgilinizle birlikteliğinize entellektüel bir boyut da kazandırırsanız, çok daha tatminkar bir ilişki yaşayabilirsiniz.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Analitik yeteneğiniz ve derinleşebilme kabiliyetiniz insan ilişkilerindeki başarınızın temel nedeni. Birlikte olduğunuz insanın bu özelliklerinize çok önem ve değer verdiğini, kendi ağzından duymak bugün sizi çok mutlu edecek.
  Birlikte olduğunuz insanın sizi kıskanması çok hoşunuza gidiyor. Ama bu duyguyu ona yaşatmak, ortaya çıkartmak ve tepkisel davranmasını sağlamak için özel çaba harcamamalısınız.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  İşinizle alakalı bir takım anlaşmalara varmanız büyük bir olasılık. Ancak her türlü detayı gözden geçirdiğinizden ve karşı tarafın da en az sizin kadar istekli olduğundan emin olmalısınız.
  İlişkinizin canlılığını ve verdiği tatmini şu anda hiç bir şey gölgeleyemez. Siz de biraz daha az saldırgan olmak konusunda gayret göstermelisiniz.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Haftanın son iş günü olmasının da etkisiyle oldukça tempolu bir şekilde çalışmanız gerekebilir. Yorgunluğunuzu unutup, kendinizi işinize vermeniz, performansınızı yüksek tutmanızı sağlayacaktır.
  Sevdiğiniz insanla tartışmalarınızı bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Aslında tartıştığınız konuların gerçekte her ikiniz için de hiç önemli olmadığını, gereksiz bir iktidar savaşı yaşandığını siz de anlayacaksınız.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Oldukça hareketli ve canlı bir gün sizi bekliyor. Yapacağınız tüm görüşmelerin amacına ulaşması moralinizin düzelmesine ve kendinizi daha güvende hissetmenizde etkili olacaktır. İkna yeteneğinizden de faydalanmalısınız.
  İlişkinizde sizi rahatsız eden belirsizliklerin yavaş yavaş ortadan kalkacağı bir gündesiniz. Duygusal yönden çok daha olumlu bir döneme giriyorsunuz.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Ailenizle aranızda hissettiğiniz gerginliği çözümlemek istiyorsanız, muhakkak alttan almaya gayret etmelisiniz. Başka türlü bu buzların çözülmesi mümkün olmayacaktır.
  Sevdiğiniz insanın ev yaşantısına ait düşünceleri çok hoşunuza gidecek. Bu alandaki uyumunuz ilişkinizin güçlenmesinde çok olumlu etkiye sahip.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Eğer kitap okumaya ve diğer entellektüel faaliyetlere daha fazla zaman ayırmak istiyorsanız, biraz daha düzenli yaşamaya çalışmalısınız. Böylece zamanı daha etkin bir şekilde kullanarak, daha fazla tatmin elde edebilirsiniz.
  Partnerinizle konuşmalarınızdaki tarzınızı biraz daha yumuşatmaya çalışmalısınız. İlişkinizi korumak ve devamlılığını sağlamak için buna ihtiyacınız var.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Kendinizi biraz rahat bırakmanız gerekli. O kadar çabuk endişeye kapılıyorsunuz ki, hakikaten sizi gören, dinleyen insanlar büyük problemler yaşadığınıza inanabilir. Kendinize ve içinde bulunduğunuz sisteme biraz itimat edebilmeniz, hayatınızı daha kolay bir hale getirecek.
  Birlikte olduğunuz insanın hayatındaki önemli bir sırrı sizinle bugün paylaşması söz konusu. Ne kadar geleneklerinize bağlı olursanız olun, onu anlayışla karşılamalısınız.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  İlişkilerin önem kazandığı günlerdesiniz. Her türlü insan ilişkisinde hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde bağlantılarınız istenmeyecek durumlara gelebilir.
  Sevdiğiniz insan problemli bir gün geçirmiş olabilir. Siz ona anlayışla davrandığınızda size ne kadar değer verdiğini bir kez daha göreceksiniz.

   
13 Haziran BUrçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 Haziran Günlük Burç Yorumları

  13 Haziran Günlük Burç Yorumları

  Sevgili Koç, İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kollayacaksınız. Unuttuğunuz bazı olayların yeniden gündeme gelmesi, belki de, çözümlenmesi gereken olaylara yeniden ayna tutacak. Bu dönem varlıklı kişiler ilginizi çekecek. Zihinsel yorgunluk söz konusu. Sevgili Boğa, Çekim gücünüz çok yüksektir. Girdiğiniz...
 2. 13 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Haziradn Pazar günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :dil::dil: Sevgili Koç, Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba...
 3. 13 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 13 haziran burçları, 13 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 13 haziran 2011 Pazartesi gününe ait günlük burç yorumları sizlerle melekler. Koç Burcu Bugün alacağınız bir haber çok hoşunuza gidecek. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla karşılaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğinizle ilgili düşünceleriniz biraz karamsar...
 4. 13 Haziran 2012 Burç Yorumları Mlelekler Mekanından....

  13 Haziran 2012 Burç Yorumları Mlelekler Mekanından....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Acelecilik ve sabırsızlık bu gün ön planda olacaktır.Zihinsel açıdan canlı ve...
 5. 13 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları

  13 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 13 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bugününüzün umduğunuzdan güzel geçmesi dileğiyle 13 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Bu gün ve yarın enerjinizi tamamen tüketmemeye de dikkat etmelisiniz. Kendinizi güçlü bir konumda görüyor olabilirsiniz fakat önemsemediğiniz kimselerden...

Sayfayı Paylaş