Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  13 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan
  Oldukça güzel bir gün geçireceksiniz. Bir süredir izini kaybettiğiniz bir arkadaşınıza rastlayabilir, onunla hasret giderebilirsiniz. Bu karşılaşma sizi eskileri düşünmeye yönlendirebilir.
  Pozitif yaklaşımlarınızla istediğiniz herkesi etkiniz altına alabileceğinizi bilmelisiniz. Ama tabii ki en önemlisi sizin buna inanmanız.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Eğer mesleki alandaki hedeflerinizde daha hızlı ilerleme isteğiniz varsa, bu alanda inisiyatif almaktan da çekinmemelisiniz. Hayatınızın bu alanı hiç ummadığınız kadar parlak ve tatminkar olabilir aslında.
  Sevdiğiniz insanın toplumsal alanda daha aktif olmasıyla beraber, sizin yaşantınızda da hareketlenme başlayacaktır. Ona uyum sağlamanız yararınıza olur.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Son derece pozitif ve güçlü bir güne hazır olmalısınız. Çok hareketli bir gün olmasa bile, dinginlik ve huzur, insan ilişkilerindeki tatmin size çok keyifli anlar yaşatacak.
  Birlikte olduğunuz kişiyle inançlar konusunda hiç bir şekilde tartışmamalısınız. İkna etmeyi deneseniz de başarılı olamayacaksınız.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bu aralarda yaşanacak maddi değişimler, hayata karşı biraz daha tedbirli davranmanızı gerektirebilir. Siz farklı durumlara rahatlıkla adaptasyon sağlayabilecek kapasiteye sahipsiniz, endişelenmeniz için hiç bir neden yok.
  Birlikte olduğunuz insana hayatınızdaki değişimlerle ilgili açıklama yapmaktan çekinmemelisiniz. Samimiyetiniz, açıklığınız ilişkinizin daha da güçlenmesine yardımcı olacaktır.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Sabahtan duygusal yanınız daha baskın olmasına rağmen, akşama doğru ortaya çıkan maddi sorunlar bir anda hayatın gerçeklerine geri dönmenize neden olabilir.
  Cinsel yaşamınızın çok renkli bir döneme girmesi söz konusu. Her türlü beklentinizi, fantazinizi onunla paylaşmalısınız. Beklemediğiniz cevaplar alabilirsiniz.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Günün yoğunluğu sizi bunaltabilir. Beklenmedik şekilde ortaya çıkan işler, yaptığınız diğer programları ertelemenize neden olabilecektir. Dolayısıyla, esnek olmaya ve sinirlerinizi sağlam tutmaya çalışmalısınız.
  Birlikte olduğunuz kişinin de oldukça yoğun bir gün geçirmesi söz konusu. Yani her ikinizin de yorgunluğu, birbirinize yeterince ilgi göstermenizi engelleyebilir.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Çok eğlenebileceğiniz, oldukça keyifli bir gün sizi bekliyor. Töleransınızın yüksekliği ve iyimserliğiniz sayesinde, doğabilecek tüm anlaşmazlıkların kolayca üstesinden gelebildiğinizi göreceksiniz.
  Bu aralarda çapkınlığınız üzerinizde. Etrafınızdaki her karşı cinsin bir yönü hoşunuza gidiyor. Ne olacak bunun sonu?

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Ev yaşamına ait pek çok gereksiniminizi ertelemiş olmanız, şimdilerde problemler yaşamanıza neden oluyor. Biraz daha planlı hareket etmiş olsaydınız bugün böyle sıkışmayacaktınız.
  Beraber olduğunuz insanın ebeveynleriyle yaşadığı problemleri gözardı etmeniz mümkün değil. Sizden bu konuda destek bekliyor.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Zihinsel gücünüze güvenmemeniz için hiç bir nedeniniz yok. Son derece işlek bir zekanız ve çok kuvvetli bir hafızanız olduğu için doğuştan şanslı bir insansınız. Bu özellikleriniz sayesinde çok da takdir gördüğünüzü farketmenin zamanı geldi artık.
  Partnerinizle birlikte değişik ortamlarda bulunmaktan ne kadar zevk aldığınızı bugün bir kez daha farkedeceksiniz. İnanın o da aynı şekilde büyük bir zevk alıyor.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Maddi alanda rahatlama yaşayacağınız bir devre var önünüzde. Bu defa biraz daha dikkatli olursanız, birikim sağlayabilir, geleceğe daha güvenle bakabilirsiniz. Bu konuda disiplinli olmalısınız.
  İlişkinizdeki aksaklıkların bir nedeni de, her ikinizin de içinde bulunduğu finansal zorluklar. Bu durumun düzelmesi için oturup konuşmalı ve bir ortak politika belirlemelisiniz.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Bugün tamamıyla kendinizle ilgilenmeli, kişisel ihtiyaçlarınıza önem vermelisiniz. Her zamankine göre biraz daha kırılgan ve hassas olduğunuz için insan ilişkilerindeki töleransınız da daha düşük.
  Duygusallığa her zamankinden çok daha fazla ihtiyacınız var. Neden sevgilinizle romantik bir akşam planlamıyorsunuz?

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Evinizde yapmak istediğiniz değişimleri planlamak için son derece uygun bir gündesiniz. Bunlarla ilgili olarak yeni alternatifleri inceleyebilir, bütçe çalışmaları yapabilirsiniz. Beraber olduğunuz kişinin de zaman zaman problemleri olması normal değil mi? Neden karşınızda insanüstü bir varlık bekliyorsunuz?

   
13 MAYIS Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 Mayıs günlük burç yorumunuz

  13 Mayıs günlük burç yorumunuz

  Sevgili melekler işte sizleri anlatan yansıtan günlük burcunuz ruh haliniz burada........ Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugünlerde yaşamınıza yeni biri girebilir. Yanlız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Anlaşmanız özveride bulunmanıza bağlı. Para konusunda şanslı bir gün. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. İyi bir yatırım yapabileceksiniz. Günlük...
 2. 13 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 mayıs burcu 13 mayıs burç hangi burç 13 Mayıs Perşembe Günü günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen melekler için :ehi: Sevgili Koç, İltifatları ve geniş bir çevreyi kim istemez ki, ancak önemli olan kendinize olan güveninizdir, işte bunu unutmamalısınız. Sosyal ve kültürel faliyetler her zamankinden daha çok zamanınızı alabilir, ancak bu durum sizi sıkmayacak aksine daha çok...
 3. 13 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 mayıs burç yorumları 13 mayıs burç 13 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 13 Mayıs 2011 Cuma gününe ait günlük burç yorumlarınız melekler... Sevgili Koç, Mars ve Venüs'ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Bugün kişisel kararlardan çok işbirliği içinde olmayı yeğliyorsunuz. Bu özelliğiniz kayıp yerine kazanç...
 4. 13 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  13 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  13 mayıs 2013 burç yorumları günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününüde herşeyin gönlünüzce olmasını diliyor ve 13 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Koç Venüs ve Güneş’in işbirliği sayesinde kendini bugün biraz da olsa yeniden keşfediceksin. Uzun zamandır aklına gelmeyen şeyler bir anda zihninde...
 5. 13 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  13 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  13 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 13 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misfirlerimiz için harika bir gün diliyor, 13 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 13 Mayıs 2014 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar Hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız...

Sayfayı Paylaş