14 Şubat'da Ne Yapılmalı Sizce?

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
14 Şubat'da Ne Yapılmalı Sizce?
14 Şubat malum sevgililer günü, yine reklam kampanyaları aldı başını gidiyor, hediyeler, rezervasyonlar, romantizm cümbüşü içerisinde heryer kırmızı kalplerle dolu olarak bir Sevgililer Günü daha bize doğru yaklaşmakta...

Peki bu hengamenin siz neresindesiniz?

Kutlanmalı diyenlerden mi, hafiften bir kutlama yeter diyenlerden mi,
yoksa hiç gereği yok diyenlerden mi?

Ce: 14 Şubat'da Ne Yapılmalı Sizce?

Bence kücükde olsa kutlamak gerekir,bir demet cicek veya bir tane gül yeter, bence hatirlamasi önemli olan...

Hediyede falan gözüm yok, o gün benimle olsun yeter:)

Benim için hergün Sevgililer Günü :D Kutlasak da olur kutlamasak da, bir sevgililer gününde oturduğumuz yerin erkanı ile birlikte Kurtlar Vadisi Irak filmine gitmiştik ve kucağımda bir demet gül vardı :hhh: :hhh: Bazen bir çiçek bile mutlu ediyor, sevgililer günü olduğundan değil ya düşünüp de yapması güzel oluyor. Yapmadı diye de dünyayı başına yıkmam yani... Çok elzem değil.

benim için önemli bir gün yani öyle aman aman bir merasime çevrilmemeli ama küçükde olsa kutlanmalı biz bayanlar her ne kadar gerek yok desekde sabırsızlıkla beklediğimiz bir gündür hoş erkeler pek sevmiyor 14 şubatı ama :D:D

kutlanmalı bence heyecan katıyor :)

gerçi bir sevdiğim sevgilim ve beni seven biri olursa belki düşüncelerim değişebilir şimdi böyle düşünüyorum :)

tabiki bazı özelleri tek bir güne sığdırmak banada saçma geliyor ama yinede hatırlanmak özel anları paylaşmak çok güzel..ama paylaşılan o özel anlar bence sadece bir günde kalmamalı karşımızdakine sevgimizi ve özel olduğunu herzaman gösterebiliriz...derler ya el öpmekle dudak aşınmaz...insan sevdiğini söylemekle hiçbirşey kaybetmez bana göre aksine bazen bazı şeyleri perçinlemek ve hatırlamak gerekiyor sık sık...

benim .içinde her gün sevgililer günü evet hatırlanmasıgüzel ama sırf sevgililer günü diye hediye almak saçma geliyo bence insan aklına estikçe hediye almalı

genelde bizim hediyeleşmeler hep önceden oluyor nedense:Ddaha 5 gün önce koçiş aldı hediyemi..ama ogünde genelde çiçeksiz gelmez eve ..e tabi bende ne marifetim varsa döktürürüm..her zaman birlikte olamadığımız için oluncada kutluyoruz tabi hafiften..ama bişey almasada burnundan getirmem..sarılıp öpmesi bile yeter:D

Geri