15 dakikada prensesler gibi mini pelerin dikin

M

Misafir

Forum Okuru
15 dakikada prensesler gibi mini pelerin dikin
dikiş dikmenin püf noktaları Kızlar kendi elerimle çizdim bir de yapılmışını netten aldım bakalım beğenecek misiniz?

yapılmışı da burda ben yapmadım netten alıntı

5 Dakikada Yapılabilecek Kolay Saç Modelleri 2014 hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Tavada Pişen Kolay Pizza Tarifi Tavada Pişen Kolay Pizza Tarifi
*Hamurun malzemeleri: 1.5 su bardağı un 1 yumurta 3 çorba kaşığı dolusu yoğurt 1 kaşık sıvı yağ Yarım paketten biraz az kabartma tozu Bir fiske tuz/1fiske şeker *Üzerine sürmek için sulandırılmış salça (içine sosu çeşnilendirmek için...
Hamur İşleri 3
En güzel mangal modelleri ile keyifli dakikalar En güzel mangal modelleri ile keyifli dakikalar
Bahar geliyor. Birçok yerde soğuk olsa da baharın tadını çıkarmak isteyen pek çok kişi var. Siz de bahar keyfini doyumsuz bir şekilde yaşamak isteyenlerdenseniz mangal keyfi için hazırlıklara başlayacaksınız demektir. Birçok mangal modeli ile...
Tatlı Evim 0
sadece bi dakikanızı ayırır mısınız lütfen:( sadece bi dakikanızı ayırır mısınız lütfen:(
kızlar adete iki gün kala kan testi negatif çıktı 4 günlük bi gecikme oldu.kasık ağrıları baş dönmesi bel ağrısı baş ağrısı sık sık idrara çıkma mide gazı var.sürekli halsizim .hamile olma ihtimalim var mı.çok ümitlendim.geçen ay üzülmüştüm.bu...
Gebelik belirtileri 1
5 Dakikada Hızlı ve Kolay Makyaj Nasıl Yapılır? 5 Dakikada Hızlı ve Kolay Makyaj Nasıl Yapılır?
5 dakikada makyaj, hızlı makyaj, çabuk makyaj Sevgili melekler, gece geç yattınız ve sabah erkenden bir randevunuz var. Ancak geç yatmanız sebebiyle yüzünüz çarşamba pazarına dönmüş durumda. Ne yapacaksınız şimdi? Çok basit. Aşağıda...
Makyajın Püf Noktaları 0
5 Dakikada Yapılabilecek Kolay Saç Modelleri 2014 5 Dakikada Yapılabilecek Kolay Saç Modelleri 2014
kolayca yapılabilecek saç modelleri, pratik saç modelleri, çabuk yapılabilecek saç modelleri Çok yoğunsunuz, hayatınız koşturmacayla geçiyor. Belki çalışıyorsunuz, belki çocuklarınız tüm vaktinizi alıyor, kendinizle ilgilenmeye...
Saç Bakımı 1