15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM???

V

vuRAN

Forum Okuru
15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM???
MERHABA , BU GÜN 15 GÜN OLDU ADETİM GEÇİKELİ 5. GÜN KAN TESTİ YAPTIM ÇIKMADI.DÜN EVDE TEST YAPTIM YİNE BİŞİ YOK
İLK DEFA BU KADAR GEÇİYOR.

ARA ARA KASIKLARIM VE BELİM FECİ ŞELİKDE AĞRIYOR. BAZEN ADET OLDUM DİYİYORUM AMA YİNE BİŞİ YOK.
ÇILDIRMAK ÜZEREYİM.
HARARET BASIYO SÜREKLİ HEMİLEDE DEGİLİM NE OLDU BANA FİKRİ OLAN VARMI ACİLLLLL

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Merhabalar Vuran,
Kan testinde çıkmadı ise kesinlikle hamileliğiniz yoktur. Genelde mevsimsel geçişler, hastalık sonucunda kullanılan her türlü ilaçlar ve ruh halinizdeki ciddi değişimler, üzülme vs mens tarihinizde oynamalar yapar.
Buraya kadar yazdıklarımız sizde yok ise doktorunuz ile durumu görüşmenizde fayda var.
Saygılar.

15 gündür adet olmuyorum hamilelik olabilir mi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Erkek arkadasm vajinama bosalırsa adet günumün 15 günü problem olurmu Erkek arkadasm vajinama bosalırsa adet günumün 15 günü problem olurmu
Erkek arkadasm vajinama bosalırsa adet günumün 15 günü problem olurmu
Gebelik belirtileri 3
Adetin son günü ilişki oldu hamile kalırmıyım ? Adetin son günü ilişki oldu hamile kalırmıyım ?
Adetimin son günü gusül almadan ilişkiye girdim hamile olma riskim var mı ?
Soru-Cevap 1
4 GÜNDÜR ADET OLMUYORUM Hamilemiyim 4 GÜNDÜR ADET OLMUYORUM Hamilemiyim
Kizlar 4 gun oldu sabah bes gun olacak adetim olmuyor 4 gundur adet olmam gereken ilk gun sancim oldu ama sonra kesildi sancim ve goguslerim cok sis dokunamiyorum bile dah once hic bu kdr gecikmemisti adetim ee 4 , 5 gun geçince şüphelendim ve...
Soru-Cevap 2
4 gündür adet olmuyorum test negatif ne yapmam gerek kızlar 4 gündür adet olmuyorum test negatif ne yapmam gerek kızlar
merhaba ben 4 gündür adet olmuyorum idrar testlerimde kan testimde negatif sizce ne olabılır?
Bilmedikleriniz 3
15 gündür adet olmuyorum hamilelik olabilir mi 15 gündür adet olmuyorum hamilelik olabilir mi
Merhaba arkadaşlar ben ilk defa yazıyorum 5 aylık evliyim 15 gündür adet olmuyorum idrar testi negatif çıktı ilk 7 günlük gecikmede kan testi yapmıştım negatifi oda kist falanda yok böyle olup hamile olduğunu öğrenen varmı lütfen söylermisiniz
Bilmedikleriniz 1