15 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

PaSikA

Yeni Üye
Üye
15 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları
Haftanın ilk günü burç yorumlarınızı merak ediyorsanız buyrun melekler 5 Mart 2010 Günlük Burç Yorumlarınız :tik:

KOÇ BURCU
21 Mart – 20 Nisan

Kapıları bir bir açıyor, maddi sorunlarınızı geride bırakıyorsunuz. Daha önceleri bir arkadaşınıza karşılık beklemeden sunduğunuz dostluğun, bugünlerde karşılığını göreceksiniz.İş yaşantınızdaki yoğunluğa bir süre daha katlanmanız gerekebilir. Sevgiliniz bu akşam size çok ihtiyaç duyabilir. Bugün iş ortamında yaşadığı gerginliği üzerinden alabilirsiniz.


BOĞA BURCU
21 Nisan – 20 Mayıs

Sevgiliniz, onu yeterince önemsemediğiniz düşüncesinde. Buna çok kolaycılıkla karşı çıkıyorsunuz. Bunu kabullenip nedenlerini araştırmanız daha yararlı olacak. İş ilişkilerinizin sonsuza kadar böyle gideceğini düşünmemelisiniz. Önümüzdeki günlerde yapacağınız bazı görüşmeler, karmaşık iş ilişkilerinize bir anda son verecek gibi görünüyor.


İKİZLER BURCU
21 Mayıs – 21 Haziran

Duygusal beraberliğinizdeki tıkanmalar, daha sabırlı ve anlayışlı diyalogları gerektiriyor. Kendinizi hiç tartışmasız haklı bulmanız, problemlerin ana nedenlerinden biri. Ön plana alacağınız ikili bir görüşmede aklınıza takılanlara çözüm bulabilirsiniz. Harekete geçmeniz ve sevdiğinize anlayış göstermeniz için bugün en doğru gün. Son günlerdeki unutganlığınızı da bugün tekrarlamamalısınız.


YENGEÇ BURCU
22 Haziran – 22 Temmuz

Aşk hayatınızda beklentilerinizin önü açık. Romantik gelişmeler sizi bütün sosyalliklerinizden kopartabilir. Sevgiliniz varsa bugün onunla beklentilerinizi paylaşmak ve ileriye dönük planlarınızdan bahsetmek, ikinize de olumlu etkileyebilir. İş konularında kendinizi biraz kandırdığınız konular var. Çalışma arkadaşlarınıza karşı daha içten tavırlar sergilemelisiniz.


ASLAN BURCU
23 Temmuz – 23 Ağustos

Kendinizi sevdiğinize yeterince anlatamadığınız için zaman zaman problemler yaşıyorsunuz. Sevgilinizle oyun haline getirdiğiniz kıskançlık kavgaları çevrenizdekileri endişelendiriyor. İkiniz de bu oyundan zevk alır gibisiniz. Fakat farkında olmadan ikinizde bu ilişkiye zarar veriyorsunuz. Yeni kararlar alıp, ilişkinizi düzene sokmak için bugün iyi bir fırsat.


BAŞAK BURCU
24 Ağustos – 23 Eylül

Aşk yaşamında olağanüstü yumuşaklığınız, karşınızdakini çok mutlu ediyor. Bugün sevgilinize ufak bir süpriz yapmanız mutluğunuzu daha da arttırabilir. Aileniz ve dostlarınız da sevecen tavırlarınızdan memnun görünüyorlar. İş ilişkilerinizde becerileriniz kadar biraz da katılığınızla tanınıyorsunuz. Siz ise esnek ve hoşgörülü olduğunuz yönündeki iddialarınızı sürdürmeye kararlı gibisiniz.


TERAZİ BURCU
24 Eylül – 23 Ekim

Bugün aşk hayatınızda partnerinizin sorunlarına yöneleceksiniz. Bu biraz gecikmiş bir davranış da olsa sorunlarınızı çözmek için iyi değerlendirmeniz gereken bir gün. İlişkinizi toparlamanız ve çaba sarfettiğinizi gösterirseniz, daha mutlu olabilirsiniz. Para konularındaki sıkışıklığınız, sizi değişik alanlarda arayışlara sokabilir. Bu yönelimde başarı şansınız aşk hayatınızdakinden daha yüksek.


AKREP BURCU
24 Ekim – 22 Kasım

Aşk hayatınızdaki engin tecrübelerinizin size sürpriz sonuçlar getirebileceği bir gün. Yaratıcı özelliğinizi belli bir ritim içinde sergilemenizin yararını göreceksiniz. İlişkinizde size şimdi pek önemli gelmeyen gelişmeler, zaman içerisinde daha mutlu olmanız için yardımcı olabilir. Bugünü iyi değerlendirmeniz yararınıza olabilir. İş hayatınızda artık belli bir noktaya gelen kariyeriniz, kendi başınıza bir şeyler yapma niyetinizi, yakında bir karar haline dönüştürebilir.


YAY BURCU
23 Kasım – 22 Aralık

Karşı cinse karşı gösterdiğiniz agresif tavırlar ilişkinizi oldukça yıpratmış. Dengeleri iyi ayarlamalı ve sadece kendi isteklerinizin yerine gelmesini beklememelisiniz. Bugün sevdiğiniz kişi size beklenmedik bir süpriz yapabilir. Kalbinizi dinlerseniz, sevgilinizle unutulmaz bir gün geçireceksiniz. Maddi konularda daha sıkı bir bütçe yapmanız gerekebilir. Elinize son günlerde geçen parayı akılcı değerlendirmelisiniz.


OĞLAK BURCU
23 Aralık – 20 Ocak

Partnerinizle ortaya koyduğunuz uyum, hayatın diğer alanlarındaki sıkıntılarınızı en aza indiriyor. Bugün romantik bir akşam yemeğinde ilişikinizi değerlendirmek, ikinizin hayatına da renk katabilir. İş yaşamınız önümüzdeki günlerde ilginç bir görüşmeyle, yeni açılımlara yönelebilir.


KOVA BURCU
21 Ocak – 19 Şubat

Duygularınızı karşınızdaki kişiye belli etmekte oldukça zorlanıyorsunuz. Sabrınız ve sakin tavırlarınız size her zaman yardımcı olamıyor. Bugün eski sevgilizden bir haber alabilirsiniz. Elinize geçen fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. İş ortamınızdaki gelişmeler sizinle çok alakalı, uzak ve tavırsız kalmamalısınız.


BALIK BURCU
20 Şubat – 20 Mart

Sevgilinizle yaşadığınız ufak tefek tartışmalar sizi ondan uzaklaştırmasın. Aşk hayatınızda pasif taraf olmayı tercih ettiğinizde bu ilişkinize zarar verebiliyor. Herşeyi karşı taraftan beklememeyi öğrenmelisiniz. Bugün harekete geçmeniz için doğru zaman. Romantik bir ortamda sevdiğinizle başbaşa kalmak size ve sevdiğinize oldukça iyi gelecek. Bugün sevgilinizin gönlünü almak için gerekli gayreti göstermelisiniz. İş yaşamında yaşadığınız gerginlik kısa süre sonra sona erebilir. Biraz sabırlı olun ve iş arkadaşlarınıza karşı daha özenli davranın.
 

tuqqce

Daimi Üye
Üye
YENGEÇ BURCU
22 Haziran – 22 Temmuz

Aşk hayatınızda beklentilerinizin önü açık. Romantik gelişmeler sizi bütün sosyalliklerinizden kopartabilir. Sevgiliniz varsa bugün onunla beklentilerinizi paylaşmak ve ileriye dönük planlarınızdan bahsetmek, ikinize de olumlu etkileyebilir. İş konularında kendinizi biraz kandırdığınız konular var. Çalışma arkadaşlarınıza karşı daha içten tavırlar sergilemelisiniz.

İleriye dönük planlarımdan bahsediyim bari:)
 
Üst