Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  15 TEMMUZ burç yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  15 temmuz burc 15 temmuz burç yorumları Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  İşinizle ilgili sorunlarınız olabilir. Bunları paylaşabileceğiniz yakın ve güvenilir bir dost seçmelisiniz. Onun desteği sizin daha rahat karar almanıza yardımcı olacaktır.
  Dostluklarınızı pekiştirmek için harcadığınız çabanın boş olmadığını göreceksiniz. Sizin için kıymetli insanlarla ilişkileriniz iyi olacak.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Sosyal yetenekleriniz istediğiniz bağlantıları oluşturabilmenizde ve kendinizi rahatlıkla ortaya koyabilmenizde etkili. Estetik duyarlılığınız da girdiğiniz toplumlarda sivrilmenizde ve dikkati çekmenizde etkili oluyor.

  Aşk yaşantınızda yeniliklere biraz daha açık olabilirsiniz. Çağdaş yaklaşımlarınız ve uyumunuz size mutluluk getirecektir.
  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Hayatınızda değiştirmek istediğiniz şeylerin üstünde durmalısınız. Bu konuda bir plan yapmalı ve bir an önce gerçekleştirmek için harekete geçmelisiniz. Kafanızda çözüm bulamadığınız konuları ise yakın bir arkadaşınızla tartışmalısınız.
  Birlikte olduğunuz insanla yapacağınız konuşmada taleplerinizin fazlaca kişisel olması ve ben merkezci yaklaşımlarınız aranızın açılmasına neden olabilir. Dikkatli olunuz.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz

  Bugün bir tanıdığınızın başından geçmiş doğaüstü bir olayı ondan dinleyebilirsiniz. Duyduklarınıza sakın inanmayın. Ne kadar güvenilir bir insan olsa da, anlatılanları sorgulamanız gerekli.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Sosyal bir organizasyona katılmak üzere davet alabilirsiniz. Bu katılım yeni insanlar tanımak, yeni bağlantılar kurmak için çok faydalı olabilir. Sakın ?hayır? demeyin.
  Duygusal yanınızın ortaya çıkmasından bu kadar rahatsızlık duymamalısınız. İlişkinizi sedece arkadaşlık seviyesinde götürmeniz pek olasılık dahilinde değil.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Toplumsal yaşantınızın canlılığı hakikaten ilgi çekici. Düşüncelerinizin farklılığı, entresan yaklaşımlarınız ve beklenmedik reaksiyonlarınız insanların ilgi merkezi haline gelmenizde önemli etkiye sahip.
  Sizin çalışma arkadaşlarınızla birlikte olmanız, sevgilinizi bugün de görmenize engel olabilir. Peki neden onu da davet etmiyorsunuz?

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Mental alandaki kapasitenizin bugün çok yüksek olduğunu unutmamalısınız. Düşünsel gücünüzün olumlu katkılarıyla hayatınızın her alanındaki pek çok soruna gereken çözümleri bulabilir ve hayata geçirebilirsiniz.
  Birlikte olduğunuz insanın ebeveynlerine ve diğer akrabalarına karşı bugün biraz daha ihtimam göstermeniz ilişkinizin sağlığı ve gelişimi açısından oldukça faydalı olacak. Paylaşmayı bilmezseniz, tamamen kaybedebilirsiniz.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Maddi konulardaki dengeli yaklaşımlarınızı bilen etrafınızdaki insanlar, finansal konularda size pek çok şey danışmak isteyebilirler. Fikir verin, ancak fikirlerinizi dayatmaktan uzak kalmaya gayret edin.
  Bu aralarda cinsel yaşama ait bir takım konuşmalardan neden uzak kalıyorsunuz? Birlikte olduğunuz kişinin sizinle konuşmak istediği şeyler var.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  İkili ilişkilerde aktif bir rol üstlenmeniz söz konusu olabilir. Ancak şu aralarda sinirsel gerginliğiniz ve düşüncesizce hareket etmeye yatkınlığınız ilişkilerinizin zedelenmesine neden olabilir.
  Gerçekten dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Sevdiğiniz insana karşı davranışlarınıza son derece dikkat etmeniz gerekiyor.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Teknik aksaklıklar, çalışma veriminizin düşmesine ve konsantrasyonunuzun dağılmasına neden olabilir. Sizin inisiyatifiniz dışında gelişen bu problemlerin sorumluluğunu siz yüklenmek zorunda kalabilirsiniz.
  Yalnızlık duygunuz bu aralarda çok ağır bastığı için, kendinizi ilişkinizde tatmin oluyor hissetmiyorsunuz. Oysa ki partneriniz sizin ne düşündüğünüzü çok merak ediyor.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Bugün enteresan insanlar tanıyabilir, marjinal ortamlarda bulunabilirsiniz. Keyifli zaman geçirmeye ve yeniliklerle karşılaşmaya hazır olmalısınız.
  Yaratıcılığınız çok kuvvvetli. Tam aşk modundasınız. Romantizme, flört etmeye, karşı cinsi etkilemek için her çeşit yöntemi kullanmaya çok hazırsınız.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Ailevi ilişkilerdeki olumlu gelişmeler ve bağların kuvvetlenmesi, duygusal sorunlarınızın giderek azalmasında çok önemli rol oynayacak. Bu bağların gelişmesinde sizin de yaptığınız katkılar gerçekten kaydadeğer.
  Birlikte olduğunuz kişinin ailevi ilişkilere özellikle önem vermesi aslında sizin avantajınıza. Böylece siz de ailenize yeterince zaman ayırabiliyorsunuz.   
 2. CaRiZmA

  CaRiZmA Vip Melek Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2008
  Mesajlar:
  6.211
  Beğenilen Mesajlar:
  44
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Stuttgart/SIVAS
  Cevap: 15 TEMMUZ burç yorumları
  Sagol caniiimmm.
   
15 TEMMUZ burç yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 15 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  15 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Yeni birgün yeni bir umut yeni günde bakalım burçlar istediğiniz dilediğiniz şeyleri söylüyormu melişlerim size özel en doğru 15 Temmuz Günlük Burç Yorumlarınız :tik: Koç Sevgili Koç, kariyerinizde otorite konumdaki kişilerle çok farklı görüşlerde olabilirsiniz. Konuşmalarınızda belli belirsiz bir gerilim saklı olabilir. Bu etki açık ve net olarak ortaya çıkmayan ama içten içe kaynayan...
 2. 15 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 temmuz burcu 15 TEmmuz Perşembe Günlük BUrç Yorumunuz bayanlar :tik: Koç Burcu Günlük işler ve iş ortamındaki konular dikkatinizi çekmeye başlıyor. Kendi kişisel düzeninizi yeniden planlamalı, hızlı ilerlemeye bakmalısınız. Beraber çalıştığınız kişilerin düşüncelerine önem vererek verimli sonular alacaksınız. Ancak detaylı konuların ağırlaşması ile bazı yorgunluklar olacaktır. Sizi...
 3. 15 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 15 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 15 Temmuz 2011 Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Evinizle ilgili değişiklikler yaşamak istiyorsanız, hemen yaşama geçirmelisiniz. Çocuklarınızla ilgili güzel aktiviteleri, evinizin sınırları içinde yapmaktan keyif alacaksınız. Aile yakınlarınızın sizden sakladığı...
 4. 15 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  15 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumu 15 temmuz günlük burç yorumu Sevgişli meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününü en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle 15 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Çevrenizde hata yapmanızı dört gözle bekleyenler var ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlar. Ancak siz mutlu gelişmelere açık bir gündesiniz...
 5. 15 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  15 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  15 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 15 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misfirlerimiz, aydınlık ve huzurlu bir gün dileklerimizle, 15 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan yayınlıyoruz.... Koç (21 Mart – 19 Nisan) : Gökyüzü bugün çocuk sahibi koçların iletişimde yaşayacağı zorluklara işaret etmekte. Fikir ayrılıkları...

Sayfayı Paylaş