Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  16 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan
  Kendinize zaman ayırmanız, duygusal ve ruhsal sağlığınız açısından çok önemli. Yalnız kalarak tazelenmediğiniz sürece, insan ilişkilerinde tatminkar olabilmeniz hiç de olası değil.
  İlişkinizde gerginlikler yaşamak, sizi bu kadar üzmemeli. Hemen hemen tüm çiftlerin sizinki gibi sorunları olduğunu gözardı ediyorsunuz.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Haftanın bu son iş gününde sizin uykuya ve dinlenmeye ihtiyacınız en son safhaya ulaşmış durumda. Şimdiden haftasonu için plan yapmalı ve dinlenmek için tüm şartları hazırlamalısınız. Ruhen de tazelenmeye ihtiyacınız var.
  Partnerinizin kendini hasta hissetmesi, bugün yaptığınız programı ertelemenizi gerektirebilir. Aslında bu sizin için de iyi bir fırsat olabilir.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Arkadaşlarınıza karşı ebeveyn gibi bir tutum geliştirdiğiniz için, onlar da rahatlıkla size güvenip, size yaslanıyorlar. Yapmanız gereken onların sorumluluklarını üstlenmek değil, onlara sadece destek vermek.
  Kuralları bir kenara bırakarak, sevgilinize hiç beklemediği bir akşam yaşatmalısınız. Size olan sevgisini ve bağlılığını bir kaç kat daha kuvvetlendirmek, onun hayatında vazgeçilmez olmak mümkün.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bugünü iyi değerlendirmeli ve kariyer hedeflerinize kanalize olmalısınız. Amaçlarınıza ulaşmak için üstlerinizle görüşebilir ve onlara planlarınızdan bahsedebilirsiniz. Olumlu gelişmeler çok yakında.
  Birlikte olduğunuz kişiyle ailesi yüzünden ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz. Büyütmeyin çünkü haksız olduğunu hemen anlayacak.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Uzun zamandır çözümünü ertelediğiniz bir konuyu ele almak ve üzerinde yoğunlaşmak için son derece uygun bir gündesiniz. Zihinsel kapasitenizi iyi kullanırsanız, kolaylıkla neticeye ulaşabilirsiniz.
  Adaptasyon yeteneği gelişkin bir insan olduğunuz için, sevdiğiniz kişinin değişken davranışlarına uyum sağlamakta zorluk çekmiyorsunuz. Peki o sizin bu özelliğinizi takdir ediyor mu?

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Kendinizi yenilemek, yaşamınıza tazelik sağlamak için bir şeylere ihtiyacınız olduğuna karar verebilirsiniz. Gerçekten de bu saptamanız doğru. Artık tekdüzelikten kurtulmanız gerekli.
  Sevgilinizle ve ilişkinizle ilgili bir takım problemleriniz olması çok normal. Bunları büyüterek, yaşamınızın merkezine oturtmakla hatayı siz yapıyorsunuz.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  İşinizle alakalı bir takım anlaşmalara varmanız büyük bir olasılık. Ancak her türlü detayı gözden geçirdiğinizden ve karşı tarafın da en az sizin kadar istekli olduğundan emin olmalısınız.
  İlişkinizin canlılığını ve verdiği tatmini şu anda hiç bir şey gölgeleyemez. Siz de biraz daha az agresif olmak konusunda gayret göstermelisiniz.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Haftanın son gününde hala yoğun bir temponun devam ediyor olması, kendinizi bunalmış ve bitap düşmüş hissetmenize neden olabilir. Haksız değilsiniz ama, üzerinizdeki sorumlulukları devredebileceğiniz bir kişi bile yok etrafınızda.
  Sıkıntılarınızı sevgilinizle paylaşırsanız, büyük bir anlayışla karşılayacağından emin olmalısınız. Bugün onun göstereceği sevgiye, şefkate ve anlayışa her zamankinden daha çok ihtiyacınız var.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Oldukça keyifli ve hareketli bir güne hazır olmalısınız. Akşama yapacağınız programlarda sınırlarınızı aşmamaya ve kendinizi zorlamamaya gayret etmeniz gerekiyor. Malum ya eğlencenin de bir dozu var.
  Hareketliliğiniz ve canlılığınız pek çok zaman onu şaşırtıyor. Size ayak uydurmakta zorlandığını hissettiği zaman, içine dönmeyi tercih ediyor.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Sabahtan biraz gergin şekilde güne başlasınız da, öğle saatleriyle birlikte enerjinizin çok yükseldiğini, sanki Güneş?in doğması gibi, ruhunuzun aydınlandığını ve pozitif yöne doğru geçtiğinizi hissedeceksiniz.
  Bugün duygusal yanınız oldukça güçlü. Kendinizi anlatacak, ifade edecek ve de paylaşabilecek bir insana, bugün çok ihtiyacınız var.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Entellektüel yanınızı ortaya çıkarıp, etkin şekilde faydalanabileceğiniz bir gündesiniz. İletişim kurarken de mümkün olduğunca duygularınızdan çok düşüncelerinizi kaynak göstermelisiniz.
  Sevdiğiniz insanla yapacağınız olumlu konuşma, ilişkinizde yeni bir boyutun ortaya çıkmasında çok etkili olacak.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Önümüzdeki günlerde para durumunuzda oluşabilecek bazı sorunları önlemek için bugün bazı girişimlerde bulunacaksınız fakat bu girişimler sonuç vermeyecek. Kendinize başka bir çözüm yolu bulmalısınız..
  İlişkinizde bazı sorumlulukları almaktan kaçınmanız, problemlerin büyümesine ve çözülemez bir hale gelmesinde neden olacaktır. Bu konuda biraz daha objektif olmaya çalışmalısınız.   
 2. mislinay

  mislinay Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Kasım 2007
  Mesajlar:
  7.147
  Beğenilen Mesajlar:
  37
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: 16 MAYIS Günlük Burç Yorumları
  saol canım emeğine sağlık
   
16 MAYIS Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 16 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  16 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  dünkü burç yorumları dünkü burçlar 16 mayıs hangi burc mayısın 16 sı hangi burç Evet meleklerim bakalım yıldızlar bugün bizim için ne demiş :) KOÇ Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin....
 2. 16 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  16 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç 16 mayıs burç günlük yorumları yorumu cevap yorumları 16 Mayıs 2010 Pazar Haftanın son günü bakalım yıldızlar neler söylüyor .... Koç Burcu Günlük Yorumu Hoş sohbetler ve keyifli geziler dönemi devam ediyor. Uyumlu davranışlarınızın karşılığını bulmak mutluluğunuz arttıracak, ilişkinizdeki hoş görünüzün karşılığını bulacaksınız. Moraliniz çok iyi. Yatırım işlemlerinizde...
 3. 16 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  16 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  16 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 16 Mayıs 2011 Pazartesi gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayım melekler... Sevgili Koç, İçsel olarak aşka aşık bir yapınız var. Dostluk duyguları en az aşk kadar önemli sizin için. Bugün daha seçici davranıyor,enerjinizi ortaya koyacak işler yapmak istiyorsunuz. Grup...
 4. 16 Mayıs 2012 Burç Yorumları...

  16 Mayıs 2012 Burç Yorumları...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün deneme sayılabilecek şeylerden kaçınmalısınız. Tecrübeli olmadığınız...
 5. 16 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  16 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  16 mayıs günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün yaşamanız dileğiyle 16 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... BOĞA İletişim gerektiren konular, önemli yazışmalar sizi oldukça oyalıyor. Kendinizi iyi organize etmeli somut düşünceler üretmelisiniz. Düşüncelerinizi aktarabileceğiniz çalışmalar...

Sayfayı Paylaş