1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  17 Mart Günlük burç Yorumları

  Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  17 mart burç 17 mart burcu hangi burc ne burcu hangi burc
  [​IMG]
  (23 Aralık - 20 Ocak)
  Aşk hayatında ise ayın 18'ine kadar bazı üzücü olaylar yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak iyi fırsatları kaçırmamanız ve hatta geleceğe dönük projeler düşünmeniz yerinde olacaktır. İş veya okul ortamında ya da aile içinde alacağınız tatsızbir haber canınızı epey sıkacak. Hatta bir tanıdığınızın derdini hissedeceksiniz. Bunun dışında kişisel yönden oldukça verimli olabileceksiniz.
  [​IMG]
  (21 Ocak - 19 Şubat)
  Tüm bu devre içinde sansınızın size sunduğu kolaylıklar yerine çok çalışmalı ve kendi insiyatifinizi kullanmayı öğrenmelisiniz. Bu dönem daha çok edindiğiniz tecrübelerin birikimini kullanacaksınız. Ama önünüze fazla fırsat çıkmayabilir. Zorlu ve fizik mücedelenin gerekli olduğu bir dönemdesiniz.
  [​IMG]
  (20 Şubat - 20 Mart)
  Şansınızın her zaman size yardım edeceğinden emin görünüyorsunuz. Bugün arkadaşlarınız sizi hoş bir davete çağırabilirler. Ayrıca beklemediğiniz bir yerden elinize oldukça iyi bir miktar para geçecektir. Yanlız bu konuda biraz ölçülü olmanızı öneririm. Her konuda yardım isteyeceksiniz. Öte yandan bedensel açıdan oldukça faal ve hareketlisiniz.
  [​IMG]
  (21 Mart - 20 Nisan)
  Sezgilerinizin sizi yanıltmasına izin vermemeli ve bu tür güçlerinizi zarar görebileceğiniz ortamlardan kullanmaktan kaçınmalısınız. Aslında iş hayatınızda olumlu ve başarılı gelişmeler olabilir. Kendinize güvenebilir ve yaptığınız araştırmalara bağlı olarak kazançlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Sezgilerinizden yola çıkarak başkalarının fikirlerini değiştirmek eğiliminde olabilirsiniz, ancak dikkat edin, çabalarınız boşa gitmesin.
  [​IMG]
  (21 Nisan - 21 Mayıs)
  Bugün istemediğiniz bir sürü hareket ve davranışda bulunmak zorunda kalacaksınız. Göstereceğiniz olumlu davranışlarla durumu atlatabilirsiniz. Haftanın son gününde bir haber gelebilir. Bir komşu ya da dosttan kaynaklanan sorun gündeme geldiğinde gelişmeler aile içine de yansıyacaktır. Hatta size karşı bazı kimselerin açıkca tavır alması da mümkün.
  [​IMG]
  (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Başkalarıyla ilişki kurma çabasında olacaksınız. Onların size karşı gösterdikleri anlayış ise oldukça fazla. daha çok şansınızı zorlamamalısınız. Yeni insanlarla tanışabilir ve bu insanlarla beklemediğiniz güzel bir gece yaşayabilirsiniz. Arkadaşlık ve işbirliği konularında hassas ve temkinli davranmaya çalıştığınız kadar eğiliminiz de çok fazla ama genelde topluma açılma eğilimindesiniz.
  [​IMG]
  (22 Haziran - 22 Temmuz)
  Günün ikinci yarısında kişisel yetenekleriniz ve bir konu üzerinde yoğunlaşabilmeniz iyi olacaktır. Sorun yaratan olaylara karşı koyma gücünüz de yüksek olacak. Sabrınız ve dayanıklılığınız oldukça fazla olacaktır yanlız olaylar ve gelişmeler sizi oldukça zorlayacak. Ayrıca hislerinize bu dönem güvenebilirsiniz, size zorlandığınız anlarda çıkış yolunu gösterecektir.
  [​IMG]
  (23 Temmuz - 23 Ağustos)
  Aile ilişkilerinizin de iyi gitmesi moral takviyeniz olacak. İş hayatında olaylar istediğiniz yönde ve hızda ilerleyecek. Önemli diyebileceğimiz değişiklikler görülmüyor. yanlız başarılarınız karşısında ummadığınız bir ikramiye ile karşılaşabilirsiniz. Parasal konuları biraz olsun hallediyorsunuz.
  [​IMG]
  (24 Ağustos - 23 Eylül)
  Bu haftanın sonuna doğru sorumluluğunuz artacak ve ek görevler yükleneceksiniz. İş vereniniz veya ev içinde birlikte olduğunuz büyüğ¸nüz size bazı sorumluluklar yüklemek istiyor olabilir. Bu ani gelişmeler karşısında daha temkinli ve detaycı olmanız gerekecek. Çünkü alacağınız sorumluluk sandığınız kadar basit olmayacaktır.
  [​IMG]
  (24 Eylül - 23 Ekim)
  Bu günlerde herşeyi ağzınıza geldiği gibi söylemeye de eğilimlisiniz ve agresif davranışlar gösterebilirsiniz. İstekleriniz ve arzularınız hakkında konuşmaktansa onları gerçekleştirmek için harekete geçmeyi deneyin. Enerjinizi kontrol etmekte güçlük çekeceksiniz. Eğer çalışıyorsanız ciddi iş fikirleri üretebilir ve planlar yapabilirsiniz. Size oldukça yakın bir dostunuz ile birlikte yeni bazı atılımlarda bulunabilirsiniz.
  [​IMG]
  (24 Ekim - 22 Kasım)
  Yaratıcılığınızı bir konu üzerine yoğunlaştırmak ve takip etmek sizin için bugün önemli ve bu etki sizi ilgilendiren başka bir ilgi alanı çıkana ve yeninin cazibesi geçene kadar sürecek. Bununla birlikte canınız biraz sıkılabilir. Bazılarınız sevdikleri kimselere düşündükleri hediyeyi alabilecekler.
  [​IMG]
  (23 Kasım - 22 Aralık)
  Şansınızın her zaman size yardım edeceğinden emin görünüyorsunuz. Bugün arkadaşlarınız sizi hoş bir davete çağırabilirler. Ayrıca beklemediğiniz bir yerden elinize oldukça iyi bir miktar para geçecektir. Yanlız bu konuda biraz ölçülü olmanızı öneririm. Her konuda yardım isteyeceksiniz. Öte yandan bedensel açıdan oldukça faal ve hareketlisiniz.
   
 2. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  Cevap: 17 Mart Günlük burç Yorumları

  [​IMG]
  (22 Haziran - 22 Temmuz)
  Günün ikinci yarısında kişisel yetenekleriniz ve bir konu üzerinde yoğunlaşabilmeniz iyi olacaktır. Sorun yaratan olaylara karşı koyma gücünüz de yüksek olacak. Sabrınız ve dayanıklılığınız oldukça fazla olacaktır yanlız olaylar ve gelişmeler sizi oldukça zorlayacak. Ayrıca hislerinize bu dönem güvenebilirsiniz, size zorlandığınız anlarda çıkış yolunu gösterecektir


  emeğine sağlık canım :kiss:
   
 3. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.813
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL
  Cevap: 17 Mart Günlük burç Yorumları

  [​IMG]
  (23 Aralık - 20 Ocak)
  Aşk hayatında ise ayın 18'ine kadar bazı üzücü olaylar yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak iyi fırsatları kaçırmamanız ve hatta geleceğe dönük projeler düşünmeniz yerinde olacaktır. İş veya okul ortamında ya da aile içinde alacağınız tatsızbir haber canınızı epey sıkacak. Hatta bir tanıdığınızın derdini hissedeceksiniz. Bunun dışında kişisel yönden oldukça verimli olabileceksiniz  teşşekürler adminim
   
17 Mart Günlük burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor 17 Mart Günlük Burç Yorumlarınız :dil::dil: Koç Bugün son derece enerjik ve girişken olacaksınız. Projelerinizi artık ortaya çıkartabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili yüklendiğiniz sorumluluklarınız sizi yeni bir yapılanmaya yönlendirebilir, evlilik ya da ortaklık gibi ciddi kararlar alabilirsiniz. Hareketli ve girişken tavırlarınız ilgi...
 2. 17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 aralık burç yorumları 17 Aralık Cuma günlük burç yorumlarınız kızları :tik: Sevgili Koç, Maddi güvenliğinizin önem kazanacağı bir dönem. Yapacağınız anlaşmalarla kendinizi güvenceye alabilir, projeleriniz daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Moraliniz bozmayın. Sevgili Boğa, Bugün rahat bir...
 3. 17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  17 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  17 Mart Perşembe gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlayın melekler :dp178::dp178::dp178: Sevgili Koç, Artık istediğiniz yönde ilerlemektesiniz. Kendinizi özgür hissettiğiniz değişik konulara yer açarak planlar yapabileceksiniz. Yaratıcılık gerektiren çalışmalar ise size farklı duygular yaşatabilir. Bu konudaki olanaklar başarınızı perçinleyecek şekilde gelişecektir. Duygusal...
 4. 17 Mart Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları

  17 Mart Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 17 Mart Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, sağlıklı ve mutlu bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 17 Mart Pazar günlük burç yorumuzunu sizlerle paylaşıyoruz... 17 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün bazı güzel teklifler alabilirsiniz. Bunları kaçırmamalısınız. Siz bir kadınsanız uzunca bir süre için...
 5. 17 mart 2014 pazartesi günlük burç yorumları

  17 mart 2014 pazartesi günlük burç yorumları

  17 Mart 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları 17 Mart 2014 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu Kendinizi ifade ederken, karşı tarafın da sizi onaylamasını beklemeniz bazen hata olabiliyor. Bugün, yanlış anlaşılmak istemiyorsanız, hiç kimsenin kişiliğine eleştiri getirmemelisiniz. Üstünlüğünüzü karşı tarafa kabul ettirmek için, gerekli donanıma sahip olmanıza rağmen, aceleci tavırlarınız yüzünden karşı...

Sayfayı Paylaş