17 Temmuz Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
17 Temmuz Burç Yorumları
17 temmuz hangi burç 17 temmuz burç burcu yorumları ne burcu
Koç
21 Mart - 19 Nisan
İş yerinizde yaşayacağınız olayların temelinde evinizle ilgili yüklendiğiniz sorumluluklar var. Evinizdeki gerilimi iş yerinize taşımamaya dikkat ediniz. İşinize odaklandığınız zaman hem evdeki stresten uzaklaşmış, hem de işinizde sizden beklenen başarıları yakalamış olacaksınız.
Adalet ya da hukuk ile ilgili sorunlarınız varsa, bunlar bir süre daha devam edecek. Sevdiğinizle aranızda gerilim olabilir.

Boğa
20 Nisan - 20 Mayıs
Oldukça hareketli ve aktif bir güne hazır olmalısınız. Düşünsel ve entellektüel kapasitenizin yoğunluğu, çok verimli bir gün geçirmenizde oldukça etkili olacaktır. Bunu değerlendirmelisiniz.
Yeni planlara ilk adımları atmak için ideal günlerdesiniz. Fırsatlarınızı akıllıca değerlendirmeli ve biraz da çabuk hareket etmelisiniz.

İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Bugün mevcut ilişkinizde kendinizi bıkkın ve sıkılmış hissedebilirsiniz. Köklü değişiklik yapmaya ve yenilenmeye ihtiyacınız var. Bugün bunun da farkına varabilir ve çözüm arayışlarına başlayabilirsiniz. Aşk anlayışınızda bir değişim yaşamak için duygularınızı tanımanız ve neye ihtiyacınız olduğunu çok iyi anlamanız gerekiyor.
Sevdiğiniz ile doğru bir iletişim kurabilirseniz içinizden yükselen duyguları ona anlatabilir ve doğru yolu bulabilirsiniz.

Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz

Bugün hayal gücünüzün yoğunluğu sizi günlük gereksinimlerden ve dünyevi yaşamın dar ufkundan uzaklaştıracaktır. Bu verimli durumdayken, ortaya bir şeyler çıkartmaya çalışmalısınız.

Aslan
23 Temmuz - 22 Ağustos
İş ve para konularında mevcut durumunuzu koruyacaksınız. Hiçbir olumsuz etkiyle karşılaşmayacak olmanız, beklentilerinize hızla ulaşmanıza yardım edecektir. Moralinizin bozuk olmaması siz aslanların iş yerinizde ve ekibinizde beğenilir olmanızı sağlıyor.
Bugün olumsuz olaylarla karşılaşmayacaksınız ve gerçek aslan gibi doğanızda var olan niteliklerinizi sevdiğinize kabul ettireceksiniz.

Başak
23 Ağustos - 22 Eylül
İş yerinizde bugün kendinizi ispat etme durumunda kalabilirsiniz. Duygusal tatmine en çok bugün ihtiyacınız olacak ve bu yüzden de fiziksel enerjinizi olumlu kullanmak isteyeceksiniz.
Bugün iradeniz sayesinde fiziksel enerjinizi güzel göstereceksiniz ve yaratıcı fikirlerinizle girdiğiniz ortamlarda beğeni toplayacaksınız.

Terazi
23 Eylül - 22 Ekim
Bugün içinde karşınıza çıkacak fırsatlar genellikle fiziksel enerjinizi deneyimlemek için oluşacak ve bunu olumlu kullanmak için çaba harcamak zorunda kalacaksınız. Kontrolü elden bırakmadan ve fazla sinirlenmeden hareket etmeye çalışınız ve lüzumsuz para harcamaktan kaçınınız.
Bugün içinize fazla yönelmeyiniz, uyum sağlayarak sevdiğinizle olan ilişkinize farklı bir boyut kazandırınız. Bundan sizde keyif alacaksınız.

Akrep
23 Ekim - 21 Kasım
İş yerinizde gerek dış görünüşünüz, gerekse hal ve tavırlarınızla beğeni toplayacaksınız. Finans konularında doğru kararlar verecek ve iradenizle güzel çözümler üretebileceksiniz. Karşılaşacağınız bazı sürpriz olaylar sonucunda bedenen çok çalışmak zorunda kalacak ama bundan şikayet etmeyeceksiniz.
Yaşam enerjinizin çok yoğun olduğu bugün, sevdiğinizle beraber çok hoş vakit geçirebilir, hatta hayallerinizi bile gerçekleştirebilirsiniz.

Yay
22 Kasım - 21 Aralık
Karşılaşacağınız bir takım beklenmedik olaylar sinirinizi bozabilir ve kendinizi alkole ya da aşırı yemek yemeye verebilirsiniz. Bedeninizi korumak için bu yüzden bugün dikkatli olmalı ve biraz pozitif düşünerek moralinizi yüksek tutmaya çalışmalısınız.
Arkadaşlarınızla veya ailenizle beraber vakit geçirmek için planlar yapabilir, bunları gerçekleştirebilirsiniz.

Oğlak
22 Aralık - 19 Ocak
İş yerinizde iletişimle ilgili konuların çok yoğun olacağı bir gün. Büyük bir istek ve enerji ile çalışacaksınız. Fakat çalışmalarınızı yürütürken problemlerle karşılaşabilirsiniz. Akıllıca davranarak sorunları büyütmemeye çalışmalısınız. Bu konuda çevrenizin de desteğini alacaksınız.

Kova
20 Ocak - 18 Şubat
İş ve para konularında bugün içinde karşınıza çıkacak fırsatları gerçekçi değerlendirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır bulutların üzerinde dolaştınız, artık yere sağlam basmanız, geleceğiniz için çok önemli.
Bugün kuvvetli hayal gücünüzü duygularınızla birleştirdiğinizde, aşk yaşantınızda isteklerinizi gerçekleştirme potansiyeliniz ortaya çıkacak.

Balık
19 Şubat - 20 Mart
İşinizle ilgili farklı girişimlerde bulunmak ve yatırım yapmak için güçlü arzular duyabilirsiniz. Sabırlı olabilirseniz parasal konulara yönelik çalışmalarınız istediğiniz yönde gelişebilir. Yaratıcılığınızı kullanarak yapacağınız çalışmalarda başarılı olacağınız bir dönemdesiniz.
 
Üst