1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  18 Temmuz Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  18 temmuz burç 18 temmuz burç yorumları Koç 21 Mart - 19 Nisan
  Yaratıcı fikirlerinizle üretken olduğunuz bir dönemdesiniz. Bugün işinizde atılım yapmak istediğiniz konuları düşünürken kafanıza takılan sorunlara değişik çözümler bulabilirsiniz. Parasal gelişmelerden memnun olacağınız bir gün.
  Geleceğe yönelik hayaller kurabilirsiniz.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  İşinizde yenilikler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir, sürpriz gelişmeler olabilir. Dostlarınızın görüşlerini alarak projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.
  Sevdiğinizin ilgisi moralinizi yükseltecek. Kuruntulu duygulara kapılmazsanız iyimser davranabilirsiniz. Açık havada yürüyüş yapabilirsiniz.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Düşüncelerinizin ve duygularınızın karışık olduğu bir dönemdesiniz. İşinizle ilgili planları uygulamadan önce etraflıca araştırmalısınız. Beklenmedik harcamalara karşı tedbirli olun. Şans oyunlarında şansınızı zorlamayın. Hassas ve alıngan davranmamaya çalışın.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz

  Bugün bulunacağınız resmi bir ortamda kendinizi çok huzursuz hissedebilirsiniz. Ancak bu deneyim uzun vadede oldukça verimli ve kazançlı sonuçların ortaya çıkmasına neden olacak.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Sevdiğiniz ve dostlarınızla birlikte keyifli bir gün geçireceksiniz. Yapacağınız sohbetlerde duygularınızın akışında değişime neden olacak olaylar yaşayabilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınızla çevrenizde bulunanların ilgisini çekebilirsiniz.
  Zaman zaman sizi bunaltan endişelerden uzaklaşarak ilişkinizi daha güçlü hale getireceksiniz. Haftasonu için seyahat planları da yapabilirsiniz.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Para ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz. Tutumlu davranarak gereksiz harcamalardan kaçınacaksınız. Alacağınız bazı haberlerden etkilenerek işinizde yapmak istediğiniz yeniliklerle ilgili güçlü arzular duyabilirsiniz.
  Karşılaşacağınız olaylardan kolay etkilenebilirsiniz, düşünceleriniz değişebilir. Alıngan davranmadan, tepkilerinizi kontrol edebilirsiniz.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Sevdiğinizle birlikte bulunacağınız ortamlarda heyecan duymanıza neden olacak gelişmeler olabilir. Geleceğe yönelik isteklerinizi paylaşarak ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artacağı için sorunlarla daha kolay başa çıkabileceksiniz. İyimser ve uyumlu davranacaksınız.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  İlginç fikirlerinizle yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Bugün yakınlarınızla işinize yönelik görüşmeler yapabilir, desteklerini alabilirsiniz. İlginç fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kazanç sağlayacağınız gelişmeler olabilir.
  Olaylar yaratıcı duygularınızın açığa çıkmasına neden olabilir. İçinizden yükselen yenilenme arzusuyla kendinizi daha canlı hissedeceksiniz.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Parasal gelişmelerin olumlu olduğu bir gün. Bazı olaylar sizi zorlamasına rağmen işinizle ilgili yeni atılımlarda bulunmak için güçlü arzular duyabilirsiniz. Daha önce aldığınız kararları değiştirmeyin.
  Alıştığınız tarzın dışındaki farklı kişiler heyecan duygunuzu yükseltebilir, şimdiye kadar fark etmediğiniz yönlerinizi keşfedebilirsiniz.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Parasal çalışmalarınızda bazen zorlanabileceğiniz bir dönemdesiniz. İşinizle ilgili sorunlara konsantre olursanız aklınıza ilginç fikirler gelebilir, pratik çözümler üretebilirsiniz. Ortak çalışmalar gerektiren konularda olumlu kararlar alabilirsiniz.
  Diğer açılardan hareketli ve keyifli bir gün geçireceksiniz.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Parasal konulara yönelik duygularınızın iyimser olması nedeniyle kazançlı olacaksınız. Şanslı bir dönemdesiniz, fırsatları çok iyi değerlendirebilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak, yaratıcı fikirlerinizle üreteceğiniz ilginç projelerinizi arkadaşlarınıza anlatabilir ve onların düşüncelerini alabilirsiniz.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  İçinizdeki değişim arzularının uyanacağı bir gün. Farklı istekler içine girebilir, bu isteklerinizi paylaşabilecek kişilerle sohbet edebilirsiniz. Sevdiğinizden alacağınız haberler sizi heyecanlandırabilir. Ani değişimler konusunda kararlar alırken iç sesinize güvenmeye çalışın.


   
18 Temmuz Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 21 TEMMUZ burç yorumları

  21 TEMMUZ burç yorumları

  21 temmuz burç 21 temmuz hangi burç yorumları burcu burc yorumu Koç 21 Mart - 19 Nisan Elinizdeki birikimleri iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek istemenizin bir sonucu olarak yatırım yapabilirsiniz. Sizden yaşça büyük ya da sözüne güvendiğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Parasal konularla ilgili yapacağınız...
 2. 18 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  18 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Sevgili melekler 18 Temmuzda bakalım sizi neler bekliyor.. İş, aile, aşk hayatınız nasıl? İşte burç yorumlarınız :tik: Sevgili Koç, İş ve aşk. İşte bugün kalbiniz bu ikisi için atacak. İş hayatınızda dev adımlarla ilerliyor ve hayranlık topluyorsunuz. Ancak sizin isteğiniz hep takdir değil; hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Hanenize yazılan artılara bakmak yeterli....
 3. 18 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  18 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :nur: KOÇ (19 mart-20 nisan)Baskıcı ve otoriter görünüm sergiliyorsunuz. Çevrenizdekiler bu durumdan zevk aldığınızı düşünebilir. Çok azimli ve kırılgan yapınızı değiştirmek istiyorsunuz. İş ortamınızda kendinizi lider olarak görmeyin. Uzlaşmacı olun. BOĞA (21 nisan - 21...
 4. 18 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  18 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 18 temmuz perşembe günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, tüm işlerinizin yolunda gitmesi dileğiyle 18 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 18 Temmuz 2013 Koç Burcu Yorumu Her olayı farklı algılayarak kendi içsel potasında değerlendirmek gibi özel bir yeteneğe sahipsinizBugün Ay'dan olumlu etkiler alıyor...
 5. 18 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  18 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  18 temmuz günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 18 temmuz 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz aydınlık bir gün geçirmenizi diliyor ve 18 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 18 temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu Taş...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş