19 Yıldır Sivas Katliamı Sanığı Ama yakalanmadı !

  • Konbuyu başlatan SadmiN
  • Başlangıç tarihi
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
19 Yıldır Sivas Katliamı Sanığı Ama yakalanmadı !
[h=2]Sivas katliamında haklarındaki dava 10 yıldır karara bağlanmayan 2 sanıkla ilgili dosyanın 2010’da zamanaşımına girdiği ortaya çıktı. 13 Mart’ta davanın firari 5 sanığı da dosyalarının zamanaşımına girmesi nedeniyle kurtulacak ![/h]
Sevgili kızlar, hemen aşağıda resmini verdiğimiz vatandaş Sivaz Katliamı sanığı ve dava şu anda AKP milletvekillerinin red oyu ile zaman aşımına girecek. Bu Sanık şahıs bakın neler yapmış ve yakalanmamış.

-ASKERE GİDİYOR YAKALANMIYOR
-EVLENİYOR YAKALANMIYOR
-EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN EHLİYET ALIYOR YAKALANMIYOR
-ÇOCUĞUNU NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNE KAYDETTİRİYOR YİNE YAKALANMIYOR.

Bu Sanık Kişi Cafer ERÇAKMAK bir şekildeyakalanmadı kızlar. Siz trafik cezası yeseniz sizi 3 gün içinde buluyorlar. Geçen bir haber vardı tv de. Mobese kamerası aracın üzerinde unutulan küçücük cismi cep telefonunu, aracın plakasından kişiyi bularak arıyor ve " Sağa çekin aracınızın arkasnda bişey var diyor " Bu kücücük teli bile bulan Emniyet. Bu adamı nasıl bulamadı ve cezalandıramadı aklım almıyor.
Not: Bu davanın zaman aşımına girmesini verdiği red oyu ile sağlayan AKP li milletvekilleri içerisinde. Sivas katliamı davasındaki sanıkların Avukatlığını yürüten insanlar var. Şu anda üstelik te Milletvekilleri :)
 
Üst