1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113

2 Litrelik Kolayı Ne Kadar Zamanda İçebilrisiniz? :D

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

komik videolar 2 litrelik kolayı 53 saniyede içen adam

Sevgili melekler, kendimi kolakolik zannederdim ama yok ben kola falan içemiyormuşum, videoyu izleyince onu anladım :D:D Hani 2 ltlik kolayı alsam elime gide gele 1 saat içinde içerim ama 53 saniyede içen bu adamı görünce ne boğaz varmış demeden geçemedim :S

Dipnot: Videonun başında epey bir süre arka plandaki bir adam da sürekli burnunu kurcalıyordu, videoyu ilk izlediğimde onu izlemekten kolayı içen adama dikkatimi veremedim hahaha

2 Litrelik Kolayı Ne Kadar Zamanda İçebilrisiniz? :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte ne zamana kadar çalışmalı?

Hamilelikte ne zamana kadar çalışmalı?

gebelikte yürümek hamilelikte yürümek hamilelikte çok Çalışan kadınlar için çalıştığı işin konumuna göre zorluklar gösterir.Kimi rahat bir şekilde hem çalışıp hemde hamileliği yaşarken kimide zor iş şartlarından dolayı sıkıhtılı bir hamilelik geçirebilir. Peki hamile olan çalışan kadınlar ne zamana kadar çalışmalı işte cevabı Anne adayının çalıştığı işin doğmamış bebeği nasıl etkilediği...
  2. ne kadar zamanda hamile kalınır?

ne kadar zamanda hamile kalınır?

Hamilelik testi hamile kalma süresi Arkadaşlar merhaba anne olmaya karar verdiğnizde kaçıncı ayda gebe kaldınız?
  3. Kolanın zararları neler ?

Kolanın zararları neler ?

Kızlar istemeden de olsa çok fazla kola içiyorum ve zararları nelerdir öğrenmek istiyorum, belki okuyunca bırakabilirim bu kadar içmeyi :S
  4. yanık ne kadar zamanda iyileşir

yanık ne kadar zamanda iyileşir

Kardeşimin eline çay döküldü hemen sağlık ocağına götürdük pansuman yaptılar sardılar, yarın yişne gidecez pansumana .Yanıklar ne zaman iyileşir ? :(
  5. Sahur Vakti Ne Zamana Kadardır?

Sahur Vakti Ne Zamana Kadardır?

sahur vakitleri oruç hakkında soru ve cevaplar sahurda ne zamana kadar yemek yenir 2013 Ramazan ayının bir haftasını geride bıraktığımız şu günler de halen çoğu kişinin kafasını karıştıran oruç ile ilgili sorular vardır. Bu sorulardan biride sahur zamanı ne zamana kadar yemek yenilir yolundadır. Merak edilen sahur hakkında ki sorunun cevabını sizler için paylaşıyoruz. Yine Ramazan ayında...

Sayfayı Paylaş