20 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

PaSikA

Yeni Üye
Üye
20 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları
burçlar günlük burç yorumları 20 ekim perşembe Günü Günlük Burç Yorumları 20 ekim burç yorumları 20 ekim 2011 günlük burç yorumları 20 ekim 2011 burç yorumu 20 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da
20 Ekim 2011 gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz için hergün olduğu gibi 20 Ekim Perşembe gününe ait günlük burç yorumlarını paylaşıyoruz melekler...
burclar-238.jpgSevgili Koç,

Aşırı iyimserlikten dolayı başınız derde girebilir ve çevrenizdeiyimserliğinizden yararlanmak isteyen bazı kötü niyetli kimseler olabilir. Size bazı değersiz şeyler satmaya kalkışabilirler. Ayrıca aldığınız mallarınbozuk ya da işe yaramaz çıkması da olasıdır. Bu dönem ne derece güvenirsenizgüvenin kimseye borç vermemelisiniz. Vereceğiniz borçların bir daha geridönmemesi ihtimali oldukça yüksektir.
Sevgili Boğa,

Duygusal ilişkiler yüzünden gereksiz yere üzülebilir ve önemsiz şeyler içinküsebilirsiniz. Uzakta bulunan bir kadından haber alamadığınız ya dahoşunuza gitmiyecek haberler aldığınız için moraliniz bozulabilir. Çeşitliduygusal kırıklıklar ve moral bozuklukları yüzünden girilmemesi gerekenilişkilere girme eğilimlerinde olmanız olasıdır. Çevrenizde bu tip ilişkilergeliştirmek için gerekenden çok imkan bulunacaktır.
Sevgili İkizler,

Bu dönem son derece şanslı ve aktif olmanız olasıdır, aşırı heyecanduyabilir ve hislerinize kapılarak haraket edebilirsiniz. Eğer siz birkadınsanız bu dönem büyük bir ihtimalle Başak burcundan olabilecek birerkeğe duygusal olarak bağlanabilir ve kendinizi yoğun bir aktivite içindebulabilirsiniz. Bu ilişki sizi fizik olarak tatmin etmeyebilir fakatduygusal olarak son derece hoş anlar yaşamanız olasıdır.
Sevgili Yengeç,

Bu dönem sizin için en olumsuz ilişkiler ateş grubu erkekleriylegirebileceğiniz duygusal yakınlıklardır. Gerçi fazla bir zarar görmenizeizin vermeyecek derecede şanslısınız fakat en azından zaman olumlufırsatları kaçırabilirsiniz. Bu dönem kontrolsüz alış verişler yapmaya daeğilimlisiniz. özellikle elektronik aletler ve giyim ya da süs eşyalarıalmaya kalkıştığınız takdirde aldanabilirsiniz. Gene maddi konulardabirilerinin dolandırıcılık amacıyla size sokulması da olasıdır.
Sevgili Aslan,

Bu ara para konularınız kararsızdır. Bu dönem da bir çok yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yolculuklar ya sizi gereğinden çok uğraştırarakbir çok şeye engel olabilirler ya da çeşitli kaza yada aksiliklerle sizi zor durumda bırakabilir. Ya erteleyin ya da iyi seçim yapın derim.

Sevgili Başak,

Cömert, çok düşünceli, kapısını herkese açan ve yardımcı olmak isteyen bir yapıdasınız. Sorunlar baş gösterdiğinde çabuk ve akılcı çözümler bulmanız yakınlarınız tarafından hayretle karşılanacak. Aşk hayatınızda ise ateşli, çoşkulu bir tutuma girerek ilişkide bulunduğumuz kişiye yerine getirmekte zorlanacağınız sözler verebilirsiniz.

Sevgili Terazi

Merkür/Güneş bileşimi olumlu haberler getirebilir. Eğer siz bir erkekseniz,bir kadına karşı duyduğunuz ilgi ve yakınlığın tutku haline gelerek sizizorlaması olasıdır. Aşırı şekilde üzerine düşerek bezdirebilirsiniz. Onunsize karşı takınacağı sıkılmış, isteksiz ya da ilgisiz tutumlar, abartılı vedengesiz davranışlarınıza sebep olabilir. Bütün bunlar sizi daha fazlabunalıma sokabilir.

Sevgili Akrep,

Venüs retrosu sürüyor, aşk yaşamınıza dikkat ediyor musunuz? Başladığınızişlerde rahatsız edici veya sıkıldığınız durumlar meydana gelirse ilginiziçeken, hoşunuza giden, yapmaktan zevk aldığınız bir olayla başlayacaksınız.çevrede konuşulan ve başarılarından sözü edilen bir kişi olacaksınız. Budurumda, güneşte eriyen kar gibi içinizdeki sıkıntılar eriyecektir.

Sevgili Yay

Meslek hayatınızla ilgili olaylar ve ilişkileriniz gündemde olacak. Aşırıısrarcı bir yapıdasınız. Bu durum kendini yanlış düşünceleri takip etmeşeklinde gösterecek. Hiç doğru yapmıyorsunuz. Sizin de yanlış bulduğunuzfakat sırf inat olsun diye savunduğunuz bu düşünceler hem size zamankaybettiriyor hem de iletişim içinde olduğunuz insanların hakkınızda yanlışdüşüncelere sahip olmasına neden oluyor.
Sevgili Oğlak,

Kazanç konularında planlanmış değişik düşüncelere sahipsiniz. Herkesçeuygulanır fikirleriniz sayesinde hem siz kazanacak hemde beraber olduğunuzinsanlara ne derece yetenekli ve iş bilir bir kişi olduğunuzukanıtlayacaksınız. Yalnız şunu belirtmekte yarar var, yukarıda bahsedilenolumlu durumlar, herhangi bir nedenden dolayı küçük aksaklıklara maruzkalabilir. Yapacak fazla birşey yok.
Sevgili Kova,

Attığınız temellerin sağlam olması işlerinizdeki pürüzleri kolaycaatlatmanızı sağlayacaktır. Ve kaçınılmaz olarak bu başarılarınız çevrenizdesizin gibi olmak istteyen insanlar tarafından kıskançlık ortamları meydanagetirecektir. Hatta asılsız dedikodular çıkararak size karşı taraftoplamaları söz konusu olabilir. Bu konuda yapabileceğiniz pek fazla birşeyyok. Nasıl olsa sizi tanıyanlar sizi biliyorlar.
Sevgili Balık,

Ay burcunuzda. Güvenli bir yuva sizin için çok önemli olacak. Evinizle ilgileniyor hatta evinizi dışarıdan kimselere bir sanat bir sanat gösterisi gibi sunmak istiyorsunuz. Bunları yapmanız içinse doğal olarak yaşadığınız çevrenin ve maddi varlığınızın iyi olması gerekli. Hatta öyle bir şey kiyapacağınız her çalışmanın evde geçmesini istiyorsunuz ve bu konuda da diretiyorsunuz. Fakat evinizde yapmanız gereken çalışmalarla dışarıda yapmanız gereken çalışmalar çok farklı şeyler. Değil mi?
 
Üst