20 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
20 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları
burçlar günlük burç yorumları 20 Eylül salı Günü Günlük Burç Yorumları 20 eylül burç yorumları 20 eylül 2011 günlük burç yorumları 20 eylül 2011 burç yorumu 20 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da
20 Eylül 2011 Salı gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 20 Eylül günlük burç yorumları karşınızda...


burclar-197.gif


Koç Burcunda Bugün

Huzursuz olacağınız bir gün sizi bekliyor. Bugün daha önceden bilmediğiniz bazı gizli konular ya da başkalarından gizlemeye çalıştığınız konular açığa çıkabilir. Dikkatli olmalısınız. Çevrenizdeki kişilere karşı kırıcı tavırlar sergilememelisiniz.


Boğa Burcunda Bugün

Bugün oldukça aktif ve sosyalsiniz. Yakın arkadaşlarınızla planladığınız bir organizasyonda yaşanabilecek bazı aksiliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Öte yandan yeni gireceğiniz bazı çevrelere kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.


İkizler Burcunda Bugün

İşinizle ilgili bazı konularda kararsız ve kaygısız tavırlarınız olumsuz tepkiler alabilir. Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler olumlu ya da olumsuz da olabilir. Her sonuca hazırlıklı olmalı ve hayatı ciddiye almalısınız.


Yengeç Burcunda Bugün

Neşeli ve enerjik olduğunuz bir gün. Kısa bir yolculuğa çıkabilir, burada tanışacağınız yeni kişilerle fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise durgun olduğunuz bir dönem. Yaşadığınız ilişkinin monotonlaştığını düşünebilirsiniz.


Aslan Burcunda Bugün

Bugün içinizde anlamsız bir coşkunluk hissedebilirsiniz. Bu ruh haliniz çevrenizi şaşkınlığa uğratabilir. Kariyerinizde ise yenilikler istediğiniz bir dönemdesiniz. Değişim ve yeniye olan arzunuz sizi yeni atılımlar yapmaya itecek.

Başak Burcunda Bugün

İlişkinizde yeni bir döneme giriyorsunuz. İlişkinizde birbirinize olan sevginiz gittikçe artıyor. Hissettiklerinizi partnerinizle kolayca paylaşıyorsunuz. Öte yandan işinizi ihmal ettiğiniz bu süreçte sorumluluklarınızın bilincine varmalısınız.


Terazi Burcunda Bugün

Bugün çalışma tarzınızla ilgili bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Kendiniz için bulduğunuz yeni çalışma yöntemleri işinizi kolaylaştırabilir. Öte yandan ilişkinizde yaşayacağınız bazı olaylar sizi endişelendirebilir.


Akrep Burcunda Bugün

Duygusal hayatınızda aşık olduğunuz kişi ile aranızda ilişki gün geçtikçe daha da kuvvetleniyor. Ona sevgi gösterilerinde bulunurken aşırılığa kaçabilecek hareketlerden uzak durmalısınız.


Yay Burcunda Bugün

Aile içerisinde sözünüzün geçmediğini düşünebilirsiniz. Kariyerinizde yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinize fazla yüksek hedefler koymamanız gereken bir gün. Zira beklenmedik bazı gelişmeler canınızı sıkabilir.


Oğlak Burcunda Bugün

Bugün yakınlarınızla birlikte vakit geçirebilir, güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Öte yandan aşk hayatınızda geçmişte yaşadığınız bazı güzel olaylar aklınıza gelebilir ve bir anda kendinizi geçmişi düşünürken bulabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden beklediğiniz adımın gelmemesi moralinizi bozabilir.


Kova Burcunda Bugün

Maddi kaygılar taşıdığınız bir gün. Daha fazla kazanmak isteyebilirsiniz. Ancak fazla kazanmak isterken bazı kayıplar da yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. İlişkinizde ise sürpriz bir gelişme yaşanabilir.


Balık Burcunda Bugün

Bugün kendinizle ilgili yeni bir karar alabilirsiniz. Alacağınız bu karar sizi mutlu kılabilir. Ancak bazı kararlar alırken mantıklı olmalı ve gerçekleri göz ardı etmemelisiniz. İlişkinizde ise hayalperest tavırlarınız sizi mutsuz edebilir dikkat!
 
gamselim

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
Başak Burcunda Bugün

İlişkinizde yeni bir döneme giriyorsunuz. İlişkinizde birbirinize olan sevginiz gittikçe artıyor. Hissettiklerinizi partnerinizle kolayca paylaşıyorsunuz. Öte yandan işinizi ihmal ettiğiniz bu süreçte sorumluluklarınızın bilincine varmalısınız.


tşklerrr pasikammm :))
 
Üst