20 kiloooooooooo

sule

Yeni Üye
Üye
20 kiloooooooooo
rejimdeyim,,,mutluyum,,gururluyum..arkadaslar bugune bugun tam 20 kilo verdim..inanamiyorum yaaa.ama isteyince oluyomus anladim..tum bu yola cikanlara sabir dilerim....rejime devam....yasasin rejim...:party:

Ce: 20 kiloooooooooo

ne güzel yaa bende uğraşıyrm ama iş yerinde istedği gibi yiyip içemiyo insan nasıl verdnz 20 kiloyu benim 11 kilo vermem lazım yaaa belim ağrıyo bel fıtığı oldum 69 kiloyum inş vericem uğraşıp duruyrm.

aynı dertden bnde müzdaribim cnm maalesef bnde de kilo fazlam var boyum olmasa yani gören yürüyen dünya der :( öle nese biraz boyum varda yırtıom
bnde rejim yaptım kilo vermek için ama bn 7 kilo aldıım :( artık ne yapacam bilmiyorum sule sen özel birşey yaptıysan söle bizde uygulayalım

beninde 5 kilo fazlam var 59 kiloyum boyum1 65 vermek istiyom yenidedoğum yaptım 4 ayda verdim biraz

sule arkadaşım diyet listenizi yazarsanız arkadaşlarıma ışık tutarsanız seviniriz :) şimdiden tşkler ve sizide tebrik ederim :)

arkadaslar benim diyet listem mistem yok...hersey kafada bitiyo...akliniza eger gercekten zayiflamayi koyarsaniz gerisi yeminlen cok kolay...benimde ayin ilk gunu baslayip ucuncu dorduncu gunu bozdugum ,,pazartesi baslayip carsamba olmadan sonlanan cok rejimciklerim oldu,,ama dedim artik yeter bugun amaaan bi kereden bisey olmaz deyipde yedigim seyi 1 sene snra yesem ne olurki...ben cok kararli basladim cok az yemek yedim findik fistik cerez merez adini bile kaldirin hayatinizdan haaa bide spor onsuz olmaz gunde 2 saat spor yaptim ne kadar isim olursa olsun once spor sonra is...asagi yukari bi senedir boyle hayatim belki cok yavas veriyorum ama olsun sonuc onemli dime,,ben cok mutluyum helede hergun tartiya cikipda bi kac yuz gram bile eksik gorunce deymeyin keyfime.:hi:..insana o zaman daha bi azip ve guven geliyo inanin..inanin zaman oyle cabuk geciyoki siz bile sasirirsiniz ben ne zaman verdim bu kilolari diye...simdi aynaya bakerken{kendini beyenmis demeyin ama}dahabi guvenle bakiyorum..eee o kadarcik olsun dime cok calistim ben...hadi melekler baslamak bitirmenin yarisi ,,,ilk gunler biraz zor olsada alisirsiniz sabir lazim birazda...unutmayin hersey kafada basliyo kararli ve azimli olun,,,kararliligin ve azmin oldugu yerde yaglar barinamiyo}}}sizinde mutluluk mesajlarini beklerim...hadi bakalim kolay gele....:clap2:

Geri