Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  20 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan
  Çok zamandır kendinizle başbaşasınız. En azından yakın çevredeki dostlarınızla birarada olmalısınız. Konuşmaya çok ihtiyacınız var, tabii onların da sizinle birlikte olmaya.
  Sanal ortamda yeni bir aşk doğabilir. Bu enteresan deneyim çok eğlendirici olabilir. Ne dersiniz?

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Maddi konularla ilgili problemler için artık karar almak ve radikal çözümler üretmek zorunda olduğunuzu kabul etmeniz gerekli. Rahatlığınız ve maddeye önem vermemeniz yüzünden boşu boşuna sıkıntı çekiyorsunuz. Bu konuda uzmanlığı olan birisinden yardım almanız lehinize olacaktır.
  Aslında hiç kişiliğinize uygun olmadığı halde, bugün sevgilinizi kıskanabilirsiniz. Ama boşuna çünkü sizi deliler gibi seviyor.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  İçinizde yeni başlangıçlara yelken açmak için ciddi bir istek ve özlem var. Ama nereden başlayacağınızı, nasıl harekete geçeceğinizi bilemiyorsunuz. Belki bu durumu kendinizi yakın hissettiğiniz birisiyle paylaşabilir ve fikrini alabilirsiniz.
  Kendinizi yalnız hissedeceğiniz ve duygusal olarak gergin bir günde olduğunuz için, sevdiğiniz insandan uzak kalmanızda aslında fayda var. Ona bu durumu açıkça söylemelisiniz.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Kendinizi çok yorgun hissettiğiniz için, yaşamsal motivasyonunuzda da düşmeler olabilir. Biraz canlanmaya, hayatı daha pozitif yanlarıyla görmeye çabalamanız sonuçsuz kalmayacaktır. Buna çok ihtiyacınız var.
  Sevgilinizin size karşı biraz daha anlayışlı olmasını istiyorsunuz ama bu aralarda o da zor durumlar yaşamakta. En iyisi karşılıklı töleranslarınızı yükseltmek olacaktır.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Bu aralarda nedeni olmayan, gerçeklerle örtüşmeyen bir karamsarlık içerisindesiniz. Bu haliniz tüm motivasyonunuzun düşmesine ve insan ilişkilerinizin de olumsuz etkilenmesine neden oluyor.
  Birlikte olduğunuz insanın, sizin moralinizi düzeltmek için harcadığı çaba gerçekten de takdir edilecek seviyede. Ona siz de biraz yardımcı olmalısınız.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Sosyal olarak çok canlı bir güne hazır olmalısınız. Gündüz ve gece ayrı ayrı programlara katılmanız gerekebilir. Yoğun bir tempo olsa da, bunlar hayatınızın iyiye doğru ilerlediğinin göstergesi.
  Birlikte olduğunuz insanla katılacağınız davette biraz gerilebilirsiniz. Onun bu davete hazırlanmakta gecikmesi de bu gerginliğin nedenlerinden birisi olacak.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Enteresan bir güne hazır olmalısınız. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmalı ve yapıcı konulara kanalize etmelisiniz. Hayatınızda önemli değişimler olabilir.
  Partnerinizle beraber olmaktan mutluluk duyacağınız bir gündesiniz. Bir de inatçılığı bırakırsanız, o da çok mutlu olacak.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Bugünlerde gizemli konular, doğadışı olaylar ilginizi çok çekiyor. Sizin gibi araştırmayı seven bir insandan hiç bir şeyin kaçmayacağı muhakkak. Ama gerçekten bu konulara girmeyi istiyor musunuz?
  Cinsel duygularınız çok kuvvetli. Gizli kalan istekler, fantaziler ortaya çıkabilir. Siz bile hayretler içinde kalabilirsiniz.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  İnsanlara ihtiyaç hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Bu doğal isteğinizi olduğunca kabul etmeli ve sosyalleşmekten kaçınmamalısınız. Bu kadar kendinize dönük olmanız, aslında yine kendinize zarar veriyor.
  İlişkinizin hayatınızda daha çok önem kazandığı bir dönemdesiniz. Gereken emeği harcarsanız, hiç merak etmeyin karşılığını da göreceksiniz.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Bedensel sağlığınızla alakalı olarak biraz daha disiplinli olmalı ve sorun yaşamanıza neden olmayacak bir hayat tarzını benimsemeye çalışmalısınız. Böylece hayatınızı çok daha kaliteli bir seviyeye taşıyabilirsiniz.
  Birlikte olduğunuz insanın karşılaştığı sorunlarda kimi zaman çok zayıf davranmasını kabul etmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Ama herkesin farklı bir karaktere sahip olduğunu da hatırlamalısınız.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Bugün aklınızı çelen arkadaşlarınıza karşı dirençli olmalısınız. Herkesin kendine göre ihtiyaçları ve bir hayat şekli var. Bakalım size getirdikleri teklifler, gerçekten size uygun mu, ihtiyaçlarınıza cevap veriyor mu?
  Beraber olduğunuz kişinin sizden şüphelenmesi belki de saçma değil. Gözünüzün sürekli dışarıya kayması, etrafınızdaki insanlara ilgi göstermeniz, onu tedirgin ediyor.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  İş ve aile yaşantısındaki sorunların aynı anda ortaya çıkması, bunalmanıza ve kendinizi çok çaresiz hissetmenize neden olabilir. Öncelikle sakin olun, sonra güvendiğiniz dostlarınızdan yardım isteyin. Göreceksiniz her şey düzelecek.
  Partnerinizin mesleki gelişimi, ilişkinizin sağlamlaşmasında önemli rol oynayacak. Kaydettiği aşamalar, özgüveninin artmasına ve beraberliğinizde kendisini daha rahat hissetmesine neden oluyor.


  alıntıla
  güncelle


   
20 MAYIS Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 20 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  20 mayıs günlük burç yorumları (23 Aralık - 20 Ocak) Bugün birçok istek ve hayalinizi gerçekleştirme gücüne sahip bir gününüzdesiniz. Hedeflerinizi elde etmek için büyük bir itilim duymanız ve amacınızı gerçekleştirmek için her yolu mübah saymanız olasıdır. Bu tutumlarınız çevreyi kırmanıza ve sadece yeni düşmanlar kazanmakla kalmayıp, eski dostları da en azından kaybetmenize sebep olabilir....
 2. 20 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: Kova Aşk beraberliğiniz, yaşamınızda çok farklı bir ayrıcalık taşıyor. Ama bu önemseme, kaçınılmaz bir gerginliği de içeriyor. Daha sakin bir yürekle ilişkinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Epeycedir düşünüp yine bir sonuca ulaşamadığınız bir sorunun, sizinle...
 3. 20 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  20 mayıs burç yorumu 20 mayıs burç yorumları 20 Mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, bütün burçların yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 20 Mayıs Cuma gününe ait burç yorumlarınız sevgili melekler Sevgili Koç, Siz sınırlarınızla çevreniz arasında kesin çizgileri olan birisiniz. Bugün, tutucu davranışlar içinde olmanız, arkadaşlarınızın tepkiselliğine hedef...
 4. 20 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  20 Mayıs 2012 Burç Yorumları... meleklerim

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Güne başlarken size çok faydalı olabilecek bir hesaplaşma yapmanız mümkün.Bu...
 5. 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  20 mayıs günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 20 mayıs 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz.. 20 Mayıs 2014 Salı KOÇ Burcu Yorumu Çevresel koşullarınızdan ve arkadaşlarınızla iletişim kurmaktan mutlu olacağınız bir gün. Bugün, yakın...

Sayfayı Paylaş