20 yaşındaki kız Zeynep ılıcalının yuvasını yıkıyor (Acunun eşi )

20 yaşındaki kız Zeynep ılıcalının yuvasını yıkıyor (Acunun eşi )
acun ılıcalının eşi acun ılıcalının eşinin resimleri ılıcalı boşandı karısı ılıcalı boşanıyor

Acun boşanıyor, serveti bölünüyor

Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı, 7 yıllık evliliğini bitirmek için boşanma davası açtı.

Zeynep Ilıcalı evlilik birliğinin devamı için sınırsız özveri ve çabalarda bulundu. Davalı taraf Acun Ilıcalı ise ilişkilerinin başında gösterdiği sevgi ve özeni azaltmış ve son 2 senede ailesini tamamen hayatının dışına çıkarmıştır. Zeynep Ilıcalı bu durumu başlangıçta eşinin işlerinin yoğunluğuna bağlamıştır. Ancak kısa bir süre önce eşinin başka hayatlar yaşamaya başladığını öğrenmiştir. Bu durum karşısında ise eşi bunun zenginliğin ve şöhretin bedeli olarak kabullenmesini beyan etmiştir. Bu söz üzerine müvekkilimin(Zeynep Ilıcalı) evliliklerine olan inancı sona ermiştir.
Acun Ilıcalı 2009 senesinin yaz aylarında bir üniversiteyi söyleşi için ziyaret ettiğinde bir kızla tanışmış ve maalesef kendisiyle flört etmeye başlamıştır. Zaman ilerledikçe ise bu flört bağlarını kuvvetlendirmiştir. Eşi Zeynep'le yaşadığı her ortama bu kadını götürmeye başlamış (Seyahatlar, maçlar, gece gezmeleri, arkadaş davetleri vb) eşiyle birlikte yaşadıkları tüm konforlu hayatın katbekat fazlasını bu kadına yaşatmıştır. Kadına son model bir cip almıştır. Müvekkilimiz ve çocuklarını ise hayatının dışına çıkarmıştır.

AyYuzlu

AyYuzlu

Daimi Üye
Üye
aynen katılıyorum cnmm yaa sohret para pul erkekleri degiştiriyorrr

ßeLeN

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Eşi Zeynep'le yaşadığı her ortama bu kadını götürmeye başlamış (Seyahatlar, maçlar, gece gezmeleri, arkadaş davetleri vb) eşiyle birlikte yaşadıkları tüm konforlu hayatın katbekat fazlasını bu kadına yaşatmıştır. Walla bu maçlar kısmı kesinlikle yalan haber hayatında biri olabilir bilemem ama 1,5 senedir her maça gelir acun ve ben kesinlikle yanında bir bayan görmedim bi kaç kez zeynep ile geldi o kadar çogunlukla kalabalık erkek grubu ıle gelır.. fb ye

М

'' мάﮒάŁ ''

Yeni Üye
Üye
Acun ılıcalı yapmamıştır ya. Sanmam yok valla eşini aldatmayı ona konduramıyorum haberi okuyunca çok şaşırdım.

twins

twins

Yeni Üye
Üye
valal acun ya da başkası...erkeklerin büyük çoğunluğu parayı bulunca hemen hayatını değiştirmeye lafta kendini yenilemeye çalışır ve önce hayatınfdaki kadını değiştirir...hele de ünlüyse...tamam istisnalar mutlaka var hepsi demiyorum ama büyük çoğunluk böyle malesef...para erkekleri kötü etkiliyor

M

mavi_kelebek

Forum Okuru
valal acun ya da başkası...erkeklerin büyük çoğunluğu parayı bulunca hemen hayatını değiştirmeye lafta kendini yenilemeye çalışır ve önce hayatınfdaki kadını değiştirir...hele de ünlüyse...tamam istisnalar mutlaka var hepsi demiyorum ama büyük çoğunluk böyle malesef...para erkekleri kötü etkiliyor
Aynen öle cnm parayı gören erkeklerin hepsinin gözü dönüyo