1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

2009 İlkbahar Defileleri: Max Azria’dan Dar Elbiseler

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

degrade elbise çocuk defileleri Max Azria, 2009 İlkbahar sezonunda dar elbise modelleri ile yine çok konuşulacak.
    Hervé Léger‘i anlatmak için şu tanım yeter: dar bandaj elbiseler. Markanın vücudu ikinci bir deri gibi saran bu alameti farikası, Victoria Beckham, Kate Bosworth ve Keira Knightly gibi ünlüler tarafından popüler hale getirildi. Elbiselerle oturmak ise, benim diyenin kolay kolay cesaret edemeyeceği birşey.

BCBG Max Azria Grubu, Herve Leger’i 1998′de satın aldı. Kıvrımları kucaklayan bu seksi mini elbiseler ise markayla öyle bütünleşmiş ki, Max Azria‘da da varlığını sürdürüyor.

New York Moda Haftasındaki İlkbahar 2009 defilesi de bir istisna değildi. Hatta markayı kendini tekrarlamakla eleştirenler oldu. Azria’lar, geometrik aplikler ve nötr tonlar üzerine neon dokunuşlar, dar ceketler gibi çeşitlemeler yaptı. Bazı kıyafetlerde, degrade renk bantları da kullandı. Çelik folyolu dar elbise ise bir robot prensesi hatırlattı.

Herve Leger by Max Azria 2009 İlkbahar koleksiyonunda dar elbiseler tahtını yine kimseye kaptırmadı.

2009 İlkbahar Defileleri: Max Azria’dan Dar Elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Yaz Haute Couture Defilelerinde İlginç Topuklar

2009 Yaz Haute Couture Defilelerinde İlginç Topuklar

2009 yaz haute couture defilelerinde yine ilginç topuklar karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yaklaşık 2 yıldan beri süren ilginç topuk trendi daha sürecek gibi görünüyor. Bu topuklar benim göz zevkimi tırmalıyor desem ünlü markalara haksızlık etmiş olurmuyum. Şu parmakları dışarda bırakan ayakkabıları sevemedim gitti. Topuklu olanlarda parmaklar yayılıyor ve şekilsiz görünüyor.
  2. Dar Mini Elbiseler

Dar Mini Elbiseler

dar mini elbiseler dar mini abiyeler abiyeler elbise elbise modelleri Melekitoşlarım bayanlar abiye ve dar elbiseler her zaman seksi her zaman şık ve her zaman gözalıcı. Bu yazda dar elbiseler çok seksi geçecek bizden söylemesi :tik:
  3. Dar elbiseler

Dar elbiseler

dan dar elbiseler dar elbise
  4. BCBG Max Azria 2010 İlkbahar Koleksiyonu

BCBG Max Azria 2010 İlkbahar Koleksiyonu

bcbg türkiye bcbg max azria türkiye max azria bcbgmaxazria bcbgmaxazria
  5. Max Azria en şık elbiseler

Max Azria en şık elbiseler

en şık elbiseler max sik Aşkı Mennu dizisindeki Bihter'in (Beren Saat) giydiği elbiselerin markası bir ara çok merak edilmişti.Hepsi olmasada çoğu Max Azria'nın kıyafetleri idi. Bende sizler için Max Azria'nın en güzel elbise modellerini seçtim meleklerim.Hepsi o kadar güzelki insanın hepsini giyesi geliyor:tik: Bu iki modeli çok beğendim:tik:

Sayfayı Paylaş