2010 Haziran anneleri göbek gelişimi :)

maşallah stalla göbüşüne de kızına da:) ama hakkaten erkek bebeklerde sivri olur derler ya seninki de öyle.

Stella bana da oyle diyorlar canim ya birde benimkisi assagida seninkisi yine yukarida.
Ben birde kukusunu da gormedim neolcak. :D

Birde eski doktoruma her gittigimde soruyordum kiz demi diye oda evet 100% kiz diyordu.
Ama herkes israrla erkek demeye devam ediyor, daha dun bile komsum gordu ayni erkek gibi dedi.
Gecen hafta da doktor degistirdim ya birsuru sey konusunca kiz/erkek konusunu unuttum.
Arkadasim aradi doktor randevun nasil gecti diye, birde hemen soruyor kiz miymis dedim amaa bu sefer unuttum sormayi bak.
Yani sadece eski doktorumdan duydum kiz diye, kuku muku gostermedi bizimki de,
yuzunu bile sakliyor kukuyu nerde gostericek. :D

stella maşallah göbüşe çok tatlı hiç valla sadece göbek var sanki fırt diye çıksa hiç kilon yok gibi gerçekten erkek karnı gibi benimde böyle arkadan aynısın diyolar bana da

sağolun kızlar

Allure biz her kontrole gidişimizde mehmet (eşim) büyük ekrandan görüntüleri videoya alıyor
bi dahaki kontrole kadar özledikçe açıp açıp ultrason görüntülerini izliyorum
son gittiğimizde kukusu bariz gözüktü doktor zaten her seferinde çek ediyor kız diye
kaygıya düştükçe videoyu açıp kukusuna bakıyorum ben :minik:

sağolun kızlar

Allure biz her kontrole gidişimizde mehmet (eşim) büyük ekrandan görüntüleri videoya alıyor
bi dahaki kontrole kadar özledikçe açıp açıp ultrason görüntülerini izliyorum
son gittiğimizde kukusu bariz gözüktü doktor zaten her seferinde çek ediyor kız diye
kaygıya düştükçe videoyu açıp kukusuna bakıyorum ben :minik:

Hehe bende bir defa gorseydim rahatlayacaktim ya, birdahaki gitmem soracagim yeni doktoruma. :yahoo:

Geri