2010 modası gri kıyafetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 senesinin en moda rengi gri

2010 senesinin en moda rengi gri

bu senenin moda renkleri 2010 senesinin moda rengi 2010 senesinin renkleri bu senenin rengi 2010 yılına şöyle genel olarak baktığımızda en fazla hakim olan rengin gri olduğunu görüyorum.Gri renk en fazla örgü işleri hırka ve ceket modellerinde karşımıza çıkacak. Şimdiden mağazalarda bir çok modele rengini veren gri2010 da hakimiyetini diğer renklere pek bırakmıyacağa benziyor
  2. 2009-2010 Sonbahar-Kış Modası Kıyafetler

2009-2010 Sonbahar-Kış Modası Kıyafetler

:orkide: UMARIM BEENİRSİNİS ARqADASLAR
  3. 2010 Yaz Kıyafet Modası-Sokak Modası

2010 Yaz Kıyafet Modası-Sokak Modası

2010 yaz sokak modası yaz sokak modası antalya 2010 kıyafetleri Yaz yaklaşıyor ve kıyafet alımlarımız da hızla sürüyor. Modayı yakından takip eden bayan arkadaşlara birkaç giyim önerisi sunmak istiyorum ben de. Ne de olsa hiç birimiz sokakta demode olmak istemeyiz değil mi ? Bu sezon sokakta gömlekler, yarasa kollar, babetler, blue jeanlar ve yine postacı tipi çantalar moda olacak. Bunun yanı...
  4. Abiye Kıyafet Modası 2014

Abiye Kıyafet Modası 2014

Bu sayfa; Abiye Kıyafet Modası 2014 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, nişan, düğün, kına, sünnet, kokteyl ve özel toplantılar için abiye kıyafetler tercih edilir. Moda tasarımcılarının birbirinden değişik modelleriyle gözalıcı olabileceğiniz abiye kıyafet modası 2014 yılında da en çarpıcı tasarımlarla alıcılarını bekliyor. Her rengin kullanıldığı 2014 abiye modasında...

Sayfayı Paylaş